Bir erkeğin balkona üstsüz çıkması uygunsuz bir davranış mıdır?

Biraz önce balkona sigara içmek için çıktım üstümde bir şey yoktu. Yandaki balkonda komşum kızıyla beraber oturuyordu beni gördü tuhaf bir bakış attı. Uygunsuz mu sizce o şekilde balkona çıkmak?
Güncellemeler:
Altımda şort vardı sadece üstümde bir şey yoktu arkadaşlar.

0|1
6846

En İyi Kız Görüşleri

• Kızların üstsüz çıkması nasıl ayıpsa bu da öyle. Kimse sizin çıplak vücudunuza katlanmak zorunda değil.

2|1
    0|2
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
  • ortak alanlarda hos degıl benmerkez odaklı degılde baskalarını da dusunmek zorundasın cunku aynı konutlardasınız. ben ıstedıgım gıbı dolasırım dersen o da senın kararın ısteyen ıstedıgını gıyer ya da gıymez lakin bu gorusseysen mustakil eve cıkman daha dogru olur.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Sen bu site de yuzlerce kiza ustsuz fotoyu profil yapip gezen adamsin buna mi takildin 😀

7|1
    0|0
  • Karşı binalarda annemin veya kız akrabalarımın olduğunu empati yaparım ve hanzo gibi çıkmam ortalığa edep diye birşey
    Var

7|0
    1|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 66

• Balkonda ders çalışırken karşı balkondaki bir adamın yaptığı bir davranış. Hiç hoş değil, rahatsiz edici bir durum.

0|1
    0|0
  • Millet senin vücuduna bakmak zorunda mı
    Hep Amerikan Dizilerinin suçu bunlar ah ah

1|1
    1|0
    • Dimi yahu, Amerikan dizileri olmasa bu sıcakta hayatta çıkmazdım ben üstsüz dışarı hic aklıma gelmezdi.

• Şöyle düşünecek olursak
      Eğer ben babamla balkonda otururken karşı balkondan komşum üstsüz dışarı çıksa onun yerine ben utanırım ayıp lan :D

• sen cikarsan uygun, göbeki ve killi biri cikarsa değil😊

0|1
    1|1
  • Yani absürd bir durum yok ama tabi böyle şeylere dikkat edilmesi tercih sebebi sonuçta erkekte de hâyâ güzel bir şey

0|2
    0|0
  • hoş değil biraz dikaktli olmalısın bu kadar rahat olma en azından onları görünce üstüne bir şey alsaydın

0|0
    0|0
  • Apartmanda oturuyorsaniz apartman sakinlerini rahatsiz etmeyecek sekilde hareket etmelisiniz. Bu sana veya bana gore rahatsiz olunacak bir durum degilse bile bir baskasi rahatsiz olabilir

0|0
    0|0
  • Bak şimdik bunu Bodrum'da Marmaris'te Çeşme'de veya ne bileyim başka bir yerde yapsan normal oluur ama kendi evinin balkonunda yapsan şuursuz damgası yersin..
    Saçmalık 🤦

0|0
    0|0
  • Hoş değil mahrem diye birşey var sonuçta bunun kadını erkeği yok dikkat etmek lazim

1|0
    0|1
  • Değil bence. Herkes kendi işine baksın.
    İrade denen bir şey var.

0|1
    0|0
  • istediğini yap sen ama uygunsuz oluyor az biraz nede olsa o kız sadece sutyeniyle çıksaydı sende o bakışı atardın atmazmıydın?

0|1
    0|0
  • Türkiye henuz boyle seylere açık değil. Tv lere bakma sen

0|2
    2|1
  • Pek hoş bir görüntü değil bence, etrafta birileri varken

0|0
    0|0
  • Bence değil. Kendi balkonun sonuçta sokakta değilsin

0|0
    0|0
  • bazi yerlerde normalken bazi yerlerde tuhaf karsilaniyo

0|0
    0|0
  • Salakçadır.

0|1
    0|0
  • Yazlık ortam -tatil yeri- olmadığı zaman böyle triplere giriyorlar uygunsuz buluyorlar yani.

0|0
    0|0
  • E yani ayip icerde nasi takiliosan takilda ne o oyle vucut gosterisine cikar gibi

0|0
    0|0
  • Evet. Babamda öyle çıkcak annem bıraksa ama kıskanç kadın izin verirmi djdj

0|0
    0|0
  • Kıllıysa çıkma

0|1
    0|0
  • Evet playboy musum

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    46

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 44

• Bu davranış tatil bölgelerinin yazlık kısımlarında yapılsa topluluklar olarak yadırganmaz fakat daha çok kentsel yaşamın yüksek olduğu noktalarda yapılırsa çeşitlilik sonucu farklı anlamlar çıkarılabilir.

0|0
    0|0
  • Üstsüz çıkmak tabi hoş değil birader, yani üstsüz çıkanlar altsız çıkanlar çevrelerini rahatsız edebilirler. Hoş olmaz.

Evet

1|0
    0|0
  • Ben evimin içinde spor yapıyorum haliyle öyle çıktığım zaman oldu balkona ama genel olarak insanların hoşuna gidiyor tabi bakmaya değer bir vücudun varsa 💪🏼

0|0
    0|0
  • ben de üstsüz dolaşırım ama pek uygun değil gibi. elalemin karısı kızı neden görsün , sıkıntılı yer değilse zaten sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Degil nolcak erkekten bahsediyoruz meme gozukse ne olur gozukmsese 😀😂😂

0|0
    0|0
  • Uygun olmaz geceleyin olabilecek bir davranış ama insanlar bu saatte genelde uyanık olurlar yani sen gece saatlerinde, insanlar uyuduktan sonra çık

0|0
    0|0
  • Tamamen bulunduğu lokasyona bağlı bu. Mesela; Erzurum'da evet İbiza'da hayır.

2|1
    0|0
  • Bakmayacaklar abi erkekler istediği gibi dolaşır. Yeter artık kadınların iğrenç bakışlarına maruz kalmak istemiyoruz. Burası özgür bir ülke. Bakmamayı öğrenecekler !!

0|1
    0|0
  • Topluma açık pozisyonlarda ki buna evin balkonu da dahil edepli olmak lazım..
    Sahşi edep kuralları da bellidir ders vermeye gerek yok..

1|0
    0|0
  • Ortama ve yakışmasına göre değişir atlet varsa çok da sorun olmaması lazım aslında kızların da atletvari askılı giyisileti var.

0|0
    0|0
  • Bende çıkıyorum ara sıra komşular bakıyor hemen içeri giriyorum. Sonuçta saygılı olmam lazım inançlarına kültürlerine.

0|0
    0|0
  • Uygunsuz diyen arkadaşlar kadın istediğini giyer bakman şart mı diyen kesimden galiba

0|1
    0|0
  • Bende çıkyorum ne yapayım memem görünmesin diye bikini giyipmi çıkalım 😂😂

0|0
    0|0
  • Atletik bir vücudun varsa bir dahakine zeytin yagı sürde cık

0|0
    0|0
  • Karın çıkınca uygun oluyor mu ki sende çıkınca uygun olsun?

0|0
    0|0
  • Ya ne olacak mk sanki hiç üstsüz birini görmemiş yobazlar takılma başkan sen boşver

0|0
    0|0
  • Yaz mevsimindeyiz. Neden anormal olsun? Sadece üstten bahsediyorsun zaten.

0|0
    0|0
  • komşulara bakarsan hiç bişey yapamazsın reis boşver kimse karışamaz sana 😂😀

0|0
    0|0
  • Uygunsuz olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • yalnız yaşadığım için çıkıyorum genelde

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam