En iyi arkadaşı kıskançlıktan çıngıraklı yılana çevirecek özellik nedir?

Ne kadar anlaşsanız da bazen arkanızdan ne işler döndüğünü geç fark edersiniz. En iyi arkadaşı çıngıraklı yılana çeviren en büyük etken nedir?En iyi arkadaşı kıskançlıktan çıngıraklı yılana çevirecek özellik nedir?

• Aynı kişiye aşık olmak
    A seç
  • Ondan daha fazla gelirinin olması
    B seç
  • Daha güzel bir aileye sahip olmak
    C seç
  • Fiziksel olarak daha güzel olmak
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
5539

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı kişiye aşık olan insanların birbirlerine yapamayacakları şey yoktur bunun örnekleri cinayetlerle sınırlıdır çekememezlik dir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı kişiye aşık olursak ikimiz de bunun için çabalarız. Çocuk da kim güzelse onu seçer o yüzden fizik de önemli 😂😂😂

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Arkadaşlarına çok yüz verirsen tepene çıkarlar az yüz verirsen seni kıskanırlar ince ayar lazım herkes yapamaz

0|0
    0|0
  • Aynı kişiye aşıksak kız hangimizi isterse o olur ikimizi de istemesse kavga çıkar benim bu yüzden kavga etmişliğim var arkadaşımı dövdüm şimdi yeniden arkadaşız

0|0
    0|0
  • Arkadaşının senden yakışıklı olması demek onun daha fazla ilgi görmesi ve senin Hep geri planda kalman demektir

0|0
    0|0
  • Aynı kişiye aşık olması ama bu erkeler de fazla görülmez kızlarda daha çok görülür.

0|0
    0|0
  • 3. birine ondan daha fazla değer ve ilgi göstermek.

0|0
    0|0
  • Erkeklerde böyle şeyler olmaz , kadınların genel özellikleri..

0|0
    0|0
  • Aynı kişiye aşık iki arkadaştan katil olan bile çıkar bu toplumda :D

0|0
    0|0
  • Kadınlarda fiziksel olarak daha güzel olmaktır da biz erkekler de daha fazla kazanmak 🤭

0|0
    0|0
  • Kesinlikle budur özellikle kızlarda ama hiç belli etmezler sjsj

0|0
    0|0
  • başarıdır kimse çevreside ondan daha başarılısını istemez kendi kendilerine triplere girerlrer

0|0
    0|0
  • en iyi arkadasını kıskandıracak kadar ezil olamadım hiç.

0|0
    0|0
  • Oturma adabı bilmiyor soldaki beynsiz böyle bir gençlik var işte

0|0
    0|0
  • En iyi arkadaşı kıskandıracaksan zaten o en iyi arkadaşın değildir

0|0
    0|0
  • Aynı kişiye aşık olmak..

0|0
    0|0
  • aynı kişiye aşık olmak...

0|0
    0|0
  • kıskançlık bence ya

0|0
    0|0
  • Beyin, akıl zeka...

0|0
    0|0
  • Aynı kişi olayına katılıyorum

0|0
    0|0
  • A şıkkı

0|0
    0|0
  • genelde kıskançlıktan oluyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 54

• Soru bayanlara yönelik ise kesinlikle aynı kişiye aşık olmak, kızlar yani biz genelde fazla belli etmeyip sinsice gülümsesekte bu uykularımızı kaçırıp hasetlikten bizi çatlatacaktır. Zira erkekler içinse para olabilir. Yanındaki erkek arkadaşının sürekli lüks içinde yaşantısını görmek belli bir süreden sonra sana sıkıcı gelecek ve sinir bozmaya başlayacaktır.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle son şık. En yakınım dediğim arkadaşım sırf dış görünüşüm yüzünden bana durduk yere alttan alttan laf vurmaya, bir kusurumu görünce direk herkesin içinde ortaya koymaya başladı.

1|0
    0|0
  • Bence hepsi ya mantıken zaten senden daha güzel olduğunu tanisinca goruyosun o zaman neden arkadaş oluyosun hepsinden biraz biraz varsa içinde birikir sonra hosgeldiniz engerek yılanı

0|0
    0|0
  • Arkadaşım olmadığından bilmiyorum arkadaşlık saçma. Bişey ztn çıkarlar üzerine kurulmuş anlamsız bir ilişki

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşımın sevdigi cocuk beni seviyomus sonradan arkadasimin arkamdan ne yılanlıklar yaptığını ögrendigimde cocugunda beni sevdiğini ogrendim su an cocukla takiliyorum kizin inadina eee bu isler boyleee 😂

0|0
    2|0
  • Fiziksel olarak daha guzel olmak ama benim icin en onemlisi benden baska birine benden cok onem vermesi beni cok sinirlendirir ve uzer

0|0
    0|0
  • Bence gerçek dost sa asla böyele birşey olmaz sebebi her ne olursa olsun.

0|1
    0|0
    • Al işte örneği burda. bırak çıngıraklı yılanı, anaconda oldum kıskanmaktan :) :) hahahaha

• Aynı kişiye aşık olmak ve kötü gününde başka arkadaşlarla vakit geçirmesi.

0|0
    0|0
  • Aynı kişeye aşık olsak en büyük sıkıntı o zaman olurdu diğer türlü kıskanma dostumu böyle basit sebepler için

0|0
    0|0
  • Azar da geziyoduk bununla çocuk bana daha güzelsin değince değiştirmişti ekranı salak

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım ise kıskanmam aksine sevinirim hayatında güzel şeyler olduğunda..

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak daha güzel olunca kıskanıyorlar
    #melankolikduygular

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak daha güzel olmak, bazen kıskançlık yaratabiliyor.

0|0
    0|0
  • Bizzat yaşadım gördüm ki muhtemelen çok kişi yaşamıştır budurumu

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak daha güzel oluşum salak gibi belli de ediyordu

0|0
    0|0
  • İnsan en yakın arkadaşını kıskanır mı ya

0|1
    0|0
  • Kişinin karakterine göre değişir