Sürekli gittiğiniz kuaförünüz başka kuaföre gittiğinizi anlayınca size trip atıyor mu?

Benim başıma hiç gelmedi ama kadın kuaförleri arasında bu çekişmenin olduğunu çokça duydum. Artık kadın kuaförleri öyle bir hal almışlar ki, sizdeki en ufak değişikliği anlayıp hesap sorar duruma geliyorlar. Kendilerini aldatılmış hisseden kuaförler var. :) Komik ama gerçek.
Peki sizin, sürekli gittiğiniz kuaförünüz başka kuaföre gittiğinizi anlayınca size trip atıyor mu?
Bu duruma nasıl karşılık veriyorsunuz?
Sürekli gittiğiniz kuaförünüz başka kuaföre gittiğinizi anlayınca size trip atıyor mu?

1|1
5224

En İyi Kız Görüşü

• En son saçını başkasına boyatırsan inşallah dökülür kel kalırsın demişti manyak herif 😒

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen ya sevgilim sanki herif 50 yasinda adam trip atiyor neyse baska berberin kesimi daha guzel demekki diye manyak millet hakkaten ya gonlunu almak icin bahsis birakiyorum sıkıyorsa onu alma ona trip yap havada kapiyor

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 51

• Aynen öyle. Daha geçenlerde yaşadım. Saçımı daha profesyonel bir yerde kestirdim diye herzaman kaşımı aldırmak için gittiğim kuaför laf soktu. Her işte iyi ol sana geliyim dedim. Daha da gitmiyorum. Beni kaybetti 😒

0|1
    0|0
  • Neresi ucuzsa ve iyiyse oraya giderim babamın oğlu değil parayı sokaktan toplamıyorum kusura bakmasın yani

1|1
    0|0
  • Atıyodu ben de yenisini tercih ettim. Sohbeti iyi ama manikürü kötüydü agsjdh

0|2
    0|0
  • Atmaz mi hem de nasıl Atıyor ya atarindan geçilmiyor😂😂

0|1
    0|0
  • Ahah sadece bana derki kime gittiysen kaşların mahvolmuş felan der hep kötüler diğer kusförün yaptığı şeyi

0|1
    0|0
  • Ben bir bayan kuaförü ollarak muşterilerme soramam ama yakin arkadaslarim ve yakin musterilerme soraim😂

0|1
    0|0
  • hayir ama ben sukran abla ve serkan abi harika insanlar ayrica cok guzel sac ve bakim yapiyolar

0|1
    0|0
  • Bir keresinde saçını kötü kesmisler hiç güzel olmamış demişti😅 oysa ki kendi kesmisti

0|1
    0|0
  • Başka kuaföre gitmem güvenemem gitsem trip atmaz herhalde erkek kendisi 😄

0|1
    0|0
  • Asla yapamaz o kimki parasiyla degilmi aga ozaman Paris'e gitti kız diyelim napsin bir pasaport da ona çıkartıp onunla mi gitsin biraz saçma

0|1
    0|0
  • evet bir keresinde vicdanıma yediremmeyip kendim söylemiştim çok üüzlmüştü :D

0|1
    0|0
  • Kuaför kuaför geziyorum trip atarsa da bir daha gitmem o yere :D

0|1
    0|0
  • O benim gezmelerime alıştı. Biliyor dönüp dolaşıp yine ona geleceğimi 😂

0|1
    0|0
  • Hemde nasilll. Kim boyadi ya yakmis hep diye bir cümle basliyor sürekli 😂

0|1
    0|0
  • Bu saci ben mi kestim diyor , uzadi ya bozuldu katlari diyorum. ser ver sır verme:p

0|1
    0|0
  • Offf hemde nasıl

0|1
    0|0
  • Daha çok hemen kotuluyolar.

0|1
    0|0
  • Oooo sevgilimden öyle trip görmem 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Hayır sıkıysa yapsın

0|1
    0|0
  • Hemmen de anlıyorlar vay arkadaş 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    31

Erkekler Ne Diyor 23

• İstanbul'daki kuaförüm kızmış bana, gelme döverim diyor :(

0|1
    0|0
  • Adam saçlarım 3 numarayken bana orta garajların karşısındaki bernere kestirmişsin dedi nerden anladın diyemedim adama korktum

0|1
    0|0
  • AHhaah yok hocam hep aynı kuaföre gittiğim için yapmıyor :D

0|1
    0|0
  • Ben bu saçı kesmem git kim kestiyse ona kestir demişti ben şok :D

0|1
    0|0
  • Berberim atiyor. Ama trip degil kafama saplak atiyor "Yine essek trasi olmussun" diyerek :)

0|1
    0|0
  • Ben tiras oldugum berberi bile aldatmiyorum
    Öyle biriyim :)

0|1
    0|0
  • Tek kuaföre giderim. Hatta onun yüzünden saçımı sakalımı kesmem.

0|1
    0|0
  • Atmaz hepsine fazlasiyla para birakiyorum trip atsalar agizlarini kirarim

0|1
    0|0
  • öyle bir berberim vardı..
    geydi..
    bildiğin aldatmışım gibi davranıyordu :D

0|1
    0|0
  • Başka berberden çıktığımı görünce cama yapışıp beni izliyor görmemezlikten geliyorum 😅

0|1
    0|0
  • Önceki gittiğim berbere çamur atarım :D

0|1
    0|0
  • Onlarda adam gibi kessin

0|1
    0|0
  • Yok trip atmaz

0|1
    0|0
  • Atiyor. Kotu kesiyor bilerek kardeşim