Aldığınız en tuhaf iltifat neydi?

Ben hatırlamıyorum

0|0
4865

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir kere birine (bi arkadaşımdi zannederim ) "hayatımın mis kokulu çorapları " demiştim kız iptal oldu 😂😂😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslında birkaç tuhaf iltifat almıştım hiç tanımadığım biri birgün bana bir anda papatya uzatmıştı ve “ o güzel saçlar papatyalara layık demişti “ saçıma papatyayı iliştirmiş gitmişti☺️ şok olmuştum birkeresinde’de gamzelerime “gamzelerin kalbime ilaç oluyor sen hep gülümse” demişlerdi 😊😊😊

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 64

• Sende kız güzelliği var diyolar. Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. 😅

0|0
    0|0
  • Kadinlar bizim gibi yaratici iltifat edemiyor ne yazik ki :D

1|0
    0|0
  • Saçlarım uzunken teyzenin birisi saçların çok güzel kızım demişti. bir de yüz traşı olmuştum, sakal bıyık olmayınca tabii... 😂

1|0
    0|0
  • Bir çok iltifat aldım ama en güzeli hep "iyi ki varsın." oldu. Bana hayatta olduğumu hissettiriyor bu cümle.

1|0
    0|0
  • Genelde beni en iyi sen anlıyorsun iyi ki varsın daha önce hiçkimse senin kadar beni anlamadı özel ve iyi kalpli birisin vs konuştum herkes diyor bunu ama klasik djdjd

1|0
    0|0
  • popon çok güzel demişti bir kız arkadaşım sevinsemmi üzülsemmi bilemedim ama teşekkürm ettim :D

1|0
    0|0
  • "Elma Şekeri"

Ya elma şekeri nedir ya.
    Daha erkeksi bişeyler yok mu yani🙄🙁😒

1|0
    0|0
  • Okulda pantolonum yırtıldı pantolon ten renginde bende dar giyiyorum pantolonu üstüne ceket bağladım o da etek gibi oldu işte sonra sınıfta kızlara kıvırttım sonra bana çok güzel kıvırtıyorsun dedi

1|0
    0|0
  • Benim gavatim olur musun diye goolde arastirincad anlami kotuudu yaw😀 ama kiz bana iyi dedi iste enteresan

1|0
    0|0
  • Sahsi ve ozel bir iltifat almadim ama,"Pasam" kelimesi beni cok etkilemisti.

0|0
    0|0
  • lokum gibisin az olunca canın çekiyor çok olunca karın ağrısı yapıyorsun demişti biri övdü mü gömdümü anlamamıştım

1|0
    0|0
  • karşı cinse ilgi duyması ama senden de hoşlanıyorum demesi mal gibi kalmamı sağlamıştı

0|0
    0|0
  • Kadın gibi dudakların, taş gibi popon var. İlkinde garipsedim ama ikinci de toparladı biraz sanki. Aslında ikisi de tuhaftı.

0|0
    0|0
  • Gordugum en tatli disleksin demisti Elif. Baska bir yerimi bulamadinmi elif 😂

0|0
    0|0
  • Şahsen ben de tanımıyorum bir sürü iltifat aldığım için aklımda tutmuyorum

0|0
    0|0
  • çok yakışıklısın köpek . sevinsem mi üzülsem mi bilememiştim . köpek ne alaka yane :D

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar hiç almadım ve çok almak isterim bir teklif.😩

1|0
    0|0
  • Dışardan bakınca çok iticisin fakat içinde tatlı bir ayıcık var. Demişti tanıdığım bir kız

1|0
    0|0
  • Teyzenin biri sacların çok güzelmiş saçlarına zıçam demişti dgdhdgdgdfg

1|0
    0|0
  • Bende hatırlamıyorum. . Demek ki o kadar tuhaf bir iltifat almamışım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44

Kızlar Ne Diyor 47

• Tuhaf degil ama aldigim ilk iltifat soyle
    -Nihal
    +Efendim
    -Yaa sen hani boyle birden sebepsizce guluyorsun ya
    + Evet
    - İste o zamanlar cok tatli oluyorsun
    diyip bunu soyleyen arkadasim kafasini siraya koyup gulmeye baslamisti utancindan :D Tuhaf degildi yani ama cok ictendi
    Birde baska bir gun piknige gittigimizde bana topladigi cicekleri vermisti :) Onlarda aldigim ilk ciceklerdi

2|0
    0|0
    • Çocuk bildiğin koşmuş sana sonuç ne oldu aşk falan djfjf

• Aşk falan olmadı :D Ne o gelip bir şey söyledi ne de ben bir şey hissettim. Yalnızca sevdiğim bir arkadaşımdır kendisi. Zaten şu an sevgilisi var :D

• Yazık olmuş shdh

• Sokakta delinin biri karşıdan kollarını açarak bana doğru yürüdü ve dediği şey şuydu: " Muallaaaa hayatımın klozet kapağı!!! Saçının içine sinek girse intihar eder." Onun kendi dilince bunu iltifat olarak algılamıştım iltifat anlayışı buydu bence 😃

0|0
    0|0
  • Övdümü sövdümü anlayamasamda

1|0
    0|0
  • Atatürk’ün “Efendiler, yarın cumhuriyeti ilan edeceğiz” cümlesindeki cumhuriyet kadar güzelsin demişti biri.
    Tuhaftı ama güzeldi bence.

1|0
    0|0
  • rakıdan gelen anason kousu gibisin dedi iltifatmı etti gömdümü hala anlamış değilim

1|1
    0|0
  • Kısa üst giymiştim, bir tane yaşlı kadın da "Göbeğin çok sevimli, dokunabilir miyim?" demişti, şok geçirmiştim :)
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|1
  • "Tanrının varlığının kanıtısın sen. yaradılışsın. tesadüfler zinciriyle olamazsın. maymundan gelemezsin." 😒

0|0
    0|0
  • Osuruk yapınca çok güzel oluyorsun bunu aldim ama yapan küçük gardeşim Tibetcano'ydum ılk ve son iltifatim.

0|0
    0|0
  • Yeşil ördeğim demişti birisi.. sırf zümrüt yeşili küpe taktım diye 😂😂😂 ahahah bak hala unutmamısım

0|0
    0|0
  • Sarisin olduğum için bir akrabamiz sarı kız demişti bana sonra da bizim koydeki ineğe de sarı kız derim çok severim gibi şeyler söylemişti üzücü yani :D

0|0
    0|0
  • Yemekten sonra seni tatlı olarak yiyebilirim demişti

0|1
    0|0
  • Türk kahvesi yapmıştım birine ellerine sağlık senin gibi çok tatlı olmuş demişti :-)

1|0
    0|0
  • Asya'yı Avrupaya bağlayan İstanbul misali güzelliğinizle yaşadığınız yeri hayata bağlıyor olmalısınız demişti biri soryal medyada cevap vermemiş olsam da hala silmedim ilginç bence

0|0
    0|0
  • 'Parmakların sigaram kadar alevli' iğrenç bir gerizekali demişti.

0|0
    0|0
  • At gibi kadınsın 😂İnsan sevinmeli mi üzülmeli mi bilemedim 😅

0|1
    0|0
  • Senin bir gözün benim iki gözüm kadar demişti lise de bir çocuk

0|0
    0|0
  • Bnde hatirlayamadim demkki hic iltifat almıyorum 🙂

0|0
    0|0
  • Çok güzel alnın var demişti bir kız.. 😂😂😂