Karım bana kızınca beni erkek kardeşlerine dövdürüyor. Ne olur bir fikir verir misiniz?

Arkadaşlar ne yapacağımı bilmiyorum. 4 yıllık bir evliliğimiz var. Ama çok sıkıntıdayım. Eve biraz geç gelsem, başka bir kadına baksam, yaptığı yemeği beğenmesem, fazladan harcama yapsam eşim hemen sinirleniyor. 3 tane erkek kardeşi var. Ve onlara dövdürüyor beni. Bunu kaç defadır yaptırıyor. Boşanamıyorum da çünkü bunu millete anlatacak yüzüm yok. Karım beni dövdürüyor diyemem asla. Bu tehditlerinden ve şiddetten nasıl kurtulacağım?

1|0
4333

En İyi Kız Görüşü

• Terbiyesiz k*pek dicem ayıp olacak. Boşa o karıyı haysiyetsiz o ne lan erkek kardeşlerine dövdürmek? Sen de onu bacılarına yoldurt. bak şakası bir yana çok buyuk edepsizlik bu birak o kadini dunyani yikar. Sen onu birak bak gor nasil m*l olacak ayıp ya

0|2
    0|0
    • Yani sinirlendim ağır konuştum galiba özür dilerim fakat gerçekten çok ayıp ve kardeşlerinin ona bu şekilde ayak uydurması da ayıp. Sen dayak yedikten sonra geldiğinde hala yüzüne bakabiliyor mu? Sevmiyor o seni canını bile isteye yaktığına göre...

En İyi Erkek Görüşü

• Git dava aç. Boşan diyecem de kanunlar erkekleri korumuyor. Eğer gerçekten böyle şeyler yaşıyorsan durumun çok kötü demektir. Polislere söyle, dava aç. Umarım seni ciddiye alırlar. Ama asla korkma, korkaklar şu hayatta 1000 kere ölür, cesurlar sadece 1 kere ölür. Cesur ol git bütün hukuki işlemlere başla, kadından boşan, darp raporu al, avukat ve polis yardımı al. Polis bu işten çıkmaz dese bile bu işin asla peşini bırakma.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 42

• 1. Si bende evliyim ve biliyorum az çok. Bir kadın asla evinde olan şeyleri dışarıya yansitmamali ve anlatmamali.

2. Si erkeği yönlendiren kadindir sen başka bir kadına bakiyorsan evden uzaklasiyorsan bu senin değil karının suçudur o sana iyi olsaydi sen ne başkasına bakarsın nede evden uzaklasirsin.

3. Su eşinin düzelme ihtimali yoksa ve çocuk yoksa bosanmani öneririm. Etrafa karım olayları dışarı yansıtıyor aramıza başkalarını sokuyor gecinemiyoruz de olay biter.

0|0
    1|1
  • Sadece erkekler de değil kadinlardada sorun var gerçekten böyle bişey niye yapıyor ki bu abisine güveniyor abisi karisamazki artık bitti siz evlendiniz ailesinden ayrıldı ne saçma şey ya bence dışarı çıkmasına izin verme sen de tokat at karına al elinden telefonu polise ver abilerini birdaha dışarıya bırakma dengesiz mi ne kudurmus karın

0|0
    0|0
    • Bir kadın olarak kadına şiddete karsiyimdir sevmem de ama bu ilişkide baya baya o erkek sen kadın olmuşsun yeri geldiği zaman ona adam olduğunu göstermen lazım arkadaş çok güzel söylemiş al elinden telefonu kimseye ne birşey söyle nede kimse ona ulaşım biraz gözünü korkutmak lazım sende karından başkasına bakma eşine sadık kal ama dediğim gibi erkeğim hissiyatını ona yasatman göstermen lazım başka çaresi yolu yok

• Aynen erkek dediğin sadık olmalı adam gibi adam olmalı pasif olmamali

• Ben erkek olsaydım eşimin elinden telefonu alirdim hayırdır lan derdim polise verirdim kadında suç var dengesiz

• Hicbir kadin durduk yere sinirlenmez kendi agzinla diyorsun kadinlara bakma kardesim eve gec gelme. Uslu uslu dur evinde otur ilgi sevkat goster. O kadinda zevk almiyordur seni dovdururken. Birazcik uyumlu olmayi dene baktin olmuyor bosan

0|0
    0|0
  • Şiddet hiç birzaman çözüm değildir tabi ama senin ona tavırların davranışlarında çok önemli mesela yemeği beğenmedin bunu nasıl söylüyorsun başka kadınlara niye bakıyorsun eşin varken kadın emek veriyor sende tersliyorsan tabi kızar sinirlenir ama her konuda aileyi karıştırmak olmaz elbette dövdürmek yerine seninle konuşması gerek senle konuşmuyorsa derdini ya senin ailene anlatacak bir çözüm buluması için ya da kendi ailesine onlarda gelip senşe konuşacak

0|0
    0|0
  • Abi kimse kimseyi dövemez kaçıncı yüzyıldayız saçmalama git ne gerekiyorsa yap o manyak karıyı da boşa

0|1
    0|0
  • Polise git sende şikayet et darp raporu al, var caresi ama kokuyorum deme yap, buton falan verirler, anında butona basınca polis kapıda, troll degilsen tabiki

0|1
    0|0
  • Bence troll ama yinede yorum yapayım
    Bir kadın ne olursa olsun evinin özelini abisine babasına taşımamalı... senin elin armut mu topluyor sen de çak bir kaç yumruk usulca dayak mı yiyorsun?

1|0
    0|0
  • Ahahah keşke benim de dövdürecek erkek kardeşlerim olsaydı ya

0|0
    0|0
  • Boşan öyle bir kadınla hayat mi geçer nasıl bir saygisizliktir bu işte siddedi hak eden kadınlar bunlar.

0|1
    0|0
  • Keşke benim de bir abim olsaydı ☺️ Şaka bir yana kaç kurtul dava aç mahkeme gıyabında boşar merak etme ☺️

0|0
    0|0
  • Müstehak sana
    Ahh benim de abim olsaydı da dovdurseydim
    Demekki biseyler yapmışsın kadını çok kizdirmissin

0|0
    0|1
    • Feminist olmak erkek düşmanı demek değildir lütfen yazdıklarınıza dikkat edin

• Konudan çıkıyorum. İsterse bütün yorumlarım kaldırılsın. Kimin ne olduğunu herkes biliyor. Yorumlarımı da zaten gördünüz , okudunuz. Nefret ve kinle siz kendi sağlığınıza da zarar veriyorsunuz. Mizojizm de çok zararı olan bir şey. Ben iyi insanlardan nefret etmiyorum. Her zaman haksızların karşısındayım. Siz ise tüm erkeklerden nefret ediyorsunuz. Artık bu kalıplaşmış size. Konudan bildirimleri kapatıp, çıkıyorum. Yorum morum da atmam daha. Gerçekten uğraşmaya bile değmezsiniz. Benim işim gücüm var. Sizlerle uğraşamam.

• Hey allahım ya
      Kahkaha attım yeminlen
      Psikolok oldu teşhis koydu
      Adimizi da feminist koydu
      Is var dedi cikti😂😂😂😏yarabbi sen nelere kadirsin

• Ayril darp raporu al elinde kanitin olsun sikayet et kardesleri ceza alsin senin susacagini bildiği icin boyle yapiyor

0|2
    0|0
  • Bide karşı tarafı dinlemek lazım. Bir kadın boş boşuna bunu yapmaz. demekki çok cektrmissin

0|0
    0|2
  • Abi sen geçen sefer de eşi ile iliskiye girmek icin mario gibi puan toplayan kişi değilsin degil mi?
    Neyse sorumuza gelirsek allah kolaylik versin

0|0
    0|0
  • Ağlanacak haline gülüyorum 😀 kusura bakma eğer trol değilse bir an önce boşan ve kurtul çoçuk musunuz? 😕

0|0
    0|1
  • muahahahah yazık ya dayak yiyioooooooooğ muahahahahahahahahahah

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir fantazi nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsun 🤣🤣🤣

0|0
    0|0
  • Ahahaha güldürsün ya o ne biçim soru troll felan mı

0|0
    0|1
  • Öncelikle geçmiş olsun çok üzüldüm ve sizinle dalga geçmiyorum fakat oh güzel olmuş hep ERKEKLER Mİ KARILARINI DÖVECEK😁😁😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|1
  • Neden böyle bir yolu seçtiğini biliyorsun. Bir daha yapmazsın karınla aranı düzeltirsin olur biter.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22

Erkekler Ne Diyor 32

• Birader şimdi sövücem ayıp olacak.. O karıyı varya öyle bir elime alırım ki mum ederim. Bırak abilerini, sülalesi gelse elimden alamaz. Ne demek evin içindeki her b. Ku orda burda anlatıp koca dövdürmek la. n. Ben ki hayatta bir kadına el kaldırmam diyen adamım. Ama vallahi o kadını gavur döver gibi döverim

0|2
    1|0
  • Soru belki troll ama şuradaki pembelilerin verdiği cevaplarda buram buram akan iki yüzlülüğü ortaya serdiği icin sevdim
    Erkek kadını dövdü desen sana ana bacı düz gidecek tipler sen dayak yediğinde oh iyi olmuş hahahah komik vs gibi tepkiler vermiş birkaçı hariç

0|0
    0|0
  • Arkadasim cok gecmis olsun umarim atlatirsin bu durumu. Savciliga suc duyurusunda bulun. Karim beni dovduruyor diye anlatmak zorunda degilsin. Bu suc azmettirmektir esin de suclu durumda Şu an . Darp raporu alip derslerini bu sekilde verebilirsin. Bana kalsa cehenneme ceviririm onlarin hayatini ailecek ama sen legal yollara basvur bence. Cok gecmis olsun.

0|0
    0|0
  • Senin çevrende akraban yok mu anların ağzını yüzünü sevecek. Afedersin de

0|0
    0|0
  • bosan ya da savciliga sikayette bulun, karini ve kardeslerini sikayet et. hukuki haklarini kullan.

0|0
    0|0
  • Trollsün de gene de şunu demeden geçemeyecem. Sen elalem ne der diye ayrılma ve her gün dayak ye en güzeli. Yeter ki elalem duymasın aman

0|0
    0|1
    • Erkekler için sığınma evleri yok, erkek hakları yok. "tacizde tecavüz kadın beyanı esastır" , bir iftirayla 60-80 yıl+ hadım işkencesini yer, erkeklerin hukuksal durumlarının ne kadar berbat bir durumda olduğunu bir araştır öğren. Konuyu yazanın yaşadıkları gerçek mi değil mi bunu bilemem. Ama alay etmemek gerekir. Çünkü gerçek olma ihtimali var.

• Alay ettiğim kızım elalem ne der tasası yüzünden çekinmesi. Yoksa o saydıklarının ben de farkındayım.

• Gerçek olamaz.. Eğer gerçekse ciddi bir problem. Hem insan sevdiğini değil dövdürmek saçının teline kıyamaz..

0|0
    0|0
  • yok mu kardeşim senin hiç eşin dostun sende onları döv deli deliyi görünce değneğini saklarmış

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun..
    Karinla bu mevzuyu konustunmu neden boyle yapiyormus

0|0
    0|0
  • Mk gidip 2 3 kursun yagdiramiyormusun 2 3 kisiye kimseden korkma siktri cek kadina kov gitsin

0|1
    1|0
  • Yanmisin abi sen oyle kari olmaz olsn yolari ayirirdim ben

0|0
    0|0
  • Yalnız kadınların şiddet kınusundaki iki yüzlülüğü bir kez daha ırtaya çıktı 😀😀

0|0
    0|0
  • Silahla vur hepsini 10-15 sene yatarsin cikarsin oh mis

0|0
    0|0
  • Senin durum cidden vahim , Ama eşini sevmeyi dene derim , bir babanın kızını sevdiği gibi sev ama,

0|0
    0|0
  • Nasıl erkeksin la sen Yok mu kimsen Yok mu silahın savun kendini hayrdr

0|0
    0|0
  • conolardan evlenmeyecektin reis

0|2
    0|0
  • Kardeş hak ediyorsun 😊

0|0
    0|0
  • Çok ilginç bir soru.. geçmiş olsun