Arkadaşlarım arkamdan iş çevirecek gibi hissediyorum yardım edin?

Geçen dönem sınıftan bir kızla çok yakın arkadaş olduk bana çok büyük bir sırrını söyledi okulda başka birine söylemedi 4 lü arkadaş grubumuz vardı ama biz ikimiz en yakındık bu arada bu arkadaşımın bu sırrı yüzünden babası ona telefonunu yasaklamıştı ve bulunduğu okulda yayılması yüzünden okulu değişmişti Biz çok yakındık benim çok yakın arkadaşımdı 15 tatile girerken babası buna telefonunu verdi O günden sonra bana karşı tamamen değişti Bende ona karşı bir hata yaptım ama barıştık sonra Barıştıktan sonra o benim en yakınım değildi bende onun ama yine 4 lü arkadaş grubumuzda takılıyorduk Ben onunla küsmüşken kötü zamanlar atlatıyordum psikolojik olarak ve bu zamanda benden eskiden hoşlanan bir çocuk vardı onunla çok yakın arkadaş oldum Kız arkadaşım ile barıştıktan sonra bu kızlar o çocuğa gıcık olmaya başladılar ama ben o çocuğa kötü zamanında yanımda olduğu için asla bırakmayacağıma söz verdim 4 lü arkadaş grubumdaki 2 kız benim arkamdan kuyumu kazmaya beni üzmeye çalışıyorlar artık neden bilmiyorum ama Bugün o eskiden en yakın arkadaşım dediğim kız aradı dedi ki korkuyorum neden dedim sana verdiğim sırrı o çocuğa söylemenden korkuyorum dedi sence ben öyle biri miyim dedim o da hayır da şimdi aramızda çok kötü büyük bir olay geçer artık beni umursamamaya başlarsın çok büyük bir şey olur gider bir anda söyleyiverirsin dedi Arkamdan iş çeviriceklermişte sanki bu bana söylediği sır Yüzünden çeviremiyormuş gibi hissediyorum

Ne yapacağım aklınıza ihtiyacım var
Arkadaşlarım arkamdan iş çevirecek gibi hissediyorum yardım edin?
2
2
Görüşünü yaz