Sosyal medyada, arkadaşlarınızdan gelen düğün davetiyelerini ciddiye alıyor musunuz?

Masraf olmasın diye mi acaba? Anlamıyorum ki.. Ciddiye almıyorum..Sosyal medyada, arkadaşlarınızdan gelen düğün davetiyelerini ciddiye alıyor musunuz ?

2|4
6952

En İyi Erkek Görüşleri

• Düğünün kendisini ciddiye almıyorum ki sosyal medyadaki davetiyi aliyim asdfsf

1|0
    0|0
  • Zarfla kapıya getirilen davetiyelerin bile çoğu "sırf kalabalık olsun diye" çok önemsiz kişilere dağıtılır.
    Eğer bana kağıt davetiye layık görülmeyip sosyal medyadan davet edildiysem, demek ki önemsiz kişilerden bile daha önemsiz görülmüşümdür..
    Beni öyle gören kişinin düğünü evimin karşısında yapılsa yine gitmem..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Hayır almam hatta paranın altının fotosunu yollamak lazım 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Hayır. Kimin düğününe gideceğim belli. Diğerleri umrumda değil

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 50

• Davetiye düğün sahibi tarafından elime geldiyse eski komşumda olsa amerikayada giderim misal kuzenim yollamaya üşenirse karşı düğün salonuna dahi gitmem

1|0
    0|0
  • İşime gelir

3|0
    0|0
  • Bana davetiye gelmez ise en yakınım dahi olsa gitmem facebook takı düğün davetiyesi benim için degersiz dir oldu olacak takiyida like olarak göndereyim

1|0
    0|0
  • Sanaldan davetiye gönderen olursa bende sanal altın yolluyorum resim olarak

2|0
    0|0
  • Düğünlere gitmediğim için bir önemi yok ama ben düğün davetiyesi bastırıp tek dağıtılmasına bile karşıyım

1|0
    0|0
  • Pekte piplemiyorum arkadaşın biri bana whattsaptan düğün davetiyesi yolladı bende ona aynı yolla çeyrek altın resmi

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum her davetliye özen gösterilmesi fikrindeyim.

1|0
    0|0
  • Parayı sosyal medyadan foto olarak yolluyorum genelde :))

1|0
    0|0
  • Tam da sosyal medyadan 200 lira resmi atmalık, buna bayılıyorum. :)

1|0
    0|0
  • Faceden yapılır genelde bu işler ama face kullanmadığım için sorun yok 🙃

1|0
    0|0
  • Allahtan dugun davetiyesi gonderilecek bir sosyal medya hesabim yok..

1|0
    0|0
  • Hayır, özellikle gelip davet ederler zaten gelmemi isteyenler.

1|0
    0|0
  • Elektronik mesajları dikkate almıyorum ismim geçmeyenleri

1|0
    0|0
  • tabiki hayir ,

son 4 senedir hic bir evlilik akdine katilmiyorum

1|0
    0|0
  • kisinin yakinligina bagli cok samimiysem kirilirim.

1|0
    0|0
  • Hayır, ciddiye almıyorum.

1|0
    0|0
  • Kullanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Almıyorum

1|0
    0|0
  • Tabii ki hayır. Düğünleri de sevmiyorum zaten.

1|0
    0|0
  • Ciddiye almam ya neden alayım..

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 67

• kağıt ısrafı yapılmıyor. çevreye ve doğaya duyarlılar. davetiyeye verecekleri parayı sosyal duyarlılık içeren bir konuya veren oluyor. artık kafalar, bakışacıları değişti ve o insanların çevresi de onlar gibi yaşayan insanlar.

1|0
    0|0
  • Davet edildim mi edildim nerden nasıl ettiği önemsiz benim için aklına gelip çağırması haber göndermesi yeterli

1|1
    0|0
  • Öyle bir şey başıma gelmedi henüz ama ciddiye alacağımı sanmıyorum. Bende onlara çeyrek altın fotosu yollayabilirim hatta öyle bir şey yaparlarsa :D

1|0
    0|0
  • Kuzenim cocuğu doğacani başka bir kuzenim Facebook görümcesinden üzere örenmiş tövbe Allahim dedim önceden bir sevincini telefonla anlatırdın bende ciddiye almiyorum. Daha aramadım ☺️ Ne gün halam torunumuz doğdu desin teprık edecem 😬

1|0
    0|0
  • Arkadasligimiza bagli ciddiye alip almamam. ama biri komikti. Hic daha gorüsmedim yüzyüze, sanal alemde tanistik. O da davetiye yollamisti. Benimde bir altin resmi yolliyasim geldi yani😂

1|0
    0|0
  • Hiç ciddiye almam. Mesela okul zamanı muhabbetimin olmadığı kişiler düğününe çağırıyor ya işim yoksa bile işim var diyorum. Sırf düğünü çok kalabalık gözüksün ve takı takanı fazla olsun diye giriştikleri işlere bak ya yapmayın etmeyin.

1|0
    0|0
  • Ayrı şehirdeysek kabul de aynı şehirde bir zahmet etmiyolarsa ayıp derim.

1|0
    0|0
  • Asla almam ne alıcağım gelip karşıma çıkamamış mı
    Ayıptır ya hiç çağırmasın daha iyi

1|0
    0|0
  • Hayır ya arayıp haber verecek uzakta ise ya da davetiye gönderecek çok uzak değil ise sosyal medyadan attığı davetiyeyi dikkate almam

1|0
    0|0
  • Çoğu kişi özellikle sanal ortamdan davetiye yolluyor ama istemem elime gelmeli ben hala eski usul gidiyorum

1|0
    0|0
  • Düğünler ayıp olmasın diye yapılıyo biz de ayıp olmasın diye gidiyoruz. Şuna bir çare bulun artık düğün neyim yapmayın

1|0
    0|0
  • Eger bana ulaşması zor ise davetiyeyi gonderebilir sosyal medayadan ama diger türlü cok gıcık olduğum bir durum ve gitmem

1|0
    0|0
  • Ben gelin olsam katılmıyorumu işaretlerim gerçi hoş asla evlenmem kanka

1|0
    0|0
  • benim sevdigim biriyse evet cunku evim koyde sevmediğim se zaten samimi olmam davetiye gelsede gtmm

1|0
    0|0
  • Hiç düğün davetiyesi gelmedi ama toplu olmadığı sürece sıkıntı yok 😅

1|0
    0|0
  • Bayadır kullanıyorum face yide. Valla gönderen evime göndersin.😊

1|0
    0|0
  • Hiç hoslanmam. istiyorsa ayağına getirecek davetiyeyi tabiki

1|0
    0|0
  • Hayır almıyorum. Zaten artık kullamıyorum bir seneden beri.

1|0
    0|0
  • Sosyal medya kullanmayın kullandırtmayın! Böyle ilişkiler çok daha sağlıklı

1|0
    0|0
  • Elbette hayır. Dünyanın en samimiyetsiz daveti.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    47
Yükleniyor...