Sosyal medyada, arkadaşlarınızdan gelen düğün davetiyelerini ciddiye alıyor musunuz?

Masraf olmasın diye mi acaba? Anlamıyorum ki.. Ciddiye almıyorum..Sosyal medyada, arkadaşlarınızdan gelen düğün davetiyelerini ciddiye alıyor musunuz ?

2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Zarfla kapıya getirilen davetiyelerin bile çoğu "sırf kalabalık olsun diye" çok önemsiz kişilere dağıtılır.
    Eğer bana kağıt davetiye layık görülmeyip sosyal medyadan davet edildiysem, demek ki önemsiz kişilerden bile daha önemsiz görülmüşümdür..
    Beni öyle gören kişinin düğünü evimin karşısında yapılsa yine gitmem..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır almam hatta paranın altının fotosunu yollamak lazım 😂😂😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• İşime gelir

3|0
    0|0
  • Tabii ki hayır. Düğünleri de sevmiyorum zaten.

1|0
    0|0
  • Düğünlere gitmediğim için bir önemi yok ama ben düğün davetiyesi bastırıp tek dağıtılmasına bile karşıyım

1|0
    0|0
  • Hayır, ciddiye almıyorum.

1|0
    0|0
  • Davetiye düğün sahibi tarafından elime geldiyse eski komşumda olsa amerikayada giderim misal kuzenim yollamaya üşenirse karşı düğün salonuna dahi gitmem

1|0
    0|0
  • Sanaldan davetiye gönderen olursa bende sanal altın yolluyorum resim olarak

2|0
    0|0
  • Almıyorum

1|0
    0|0
  • Hayır, özellikle gelip davet ederler zaten gelmemi isteyenler.

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Gelmıor kanks

1|0
    0|0
  • Bana davetiye gelmez ise en yakınım dahi olsa gitmem facebook takı düğün davetiyesi benim için degersiz dir oldu olacak takiyida like olarak göndereyim

1|0
    0|0
  • Kullanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Almıyorum

1|0
    0|0
  • bir çeyrek altın fotosu gönderiyorum :)

1|0
    0|0
  • Düğünün kendisini ciddiye almıyorum ki sosyal medyadaki davetiyi aliyim asdfsf

1|0
    0|0
  • Allahtan dugun davetiyesi gonderilecek bir sosyal medya hesabim yok..

1|0
    0|0
  • sosyal medyanın ömnemi yok reel mönemli

1|1
    0|0
  • Ciddiye almam ya neden alayım..

1|0
    0|0
  • tabiki hayir ,

son 4 senedir hic bir evlilik akdine katilmiyorum

1|0
    0|0
  • sevdikleriminkine alırım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 68

• Davet edildim mi edildim nerden nasıl ettiği önemsiz benim için aklına gelip çağırması haber göndermesi yeterli

1|1
    0|0
  • Almiyorum

1|0
    0|0
  • Almıyorm

1|0
    0|0
  • Düğünler ayıp olmasın diye yapılıyo biz de ayıp olmasın diye gidiyoruz. Şuna bir çare bulun artık düğün neyim yapmayın

1|0
    0|0
  • Çoğu kişi özellikle sanal ortamdan davetiye yolluyor ama istemem elime gelmeli ben hala eski usul gidiyorum

1|0
    0|0
  • Öyle bir şey başıma gelmedi henüz ama ciddiye alacağımı sanmıyorum. Bende onlara çeyrek altın fotosu yollayabilirim hatta öyle bir şey yaparlarsa :D

1|0
    0|0
  • Ayrı şehirdeysek kabul de aynı şehirde bir zahmet etmiyolarsa ayıp derim.

1|0
    0|0
  • Kuzenim cocuğu doğacani başka bir kuzenim Facebook görümcesinden üzere örenmiş tövbe Allahim dedim önceden bir sevincini telefonla anlatırdın bende ciddiye almiyorum. Daha aramadım ☺️ Ne gün halam torunumuz doğdu desin teprık edecem 😬

1|0
    0|0
  • Sosyal medyadan düğün davetiyesi almıyorum 🍃🕊

1|0
    0|0
  • hayır almıyorum

1|0
    0|0
  • Hayir samimi degil

1|1
    0|0
  • Eğer uzaktaysa beni de hatırladığı için sevinirim

1|0
    0|0
  • kağıt ısrafı yapılmıyor. çevreye ve doğaya duyarlılar. davetiyeye verecekleri parayı sosyal duyarlılık içeren bir konuya veren oluyor. artık kafalar, bakışacıları değişti ve o insanların çevresi de onlar gibi yaşayan insanlar.

1|0
    0|0
  • Almıyorum

1|0
    0|0
  • Çeyrek altın fotosu atarım ben de

1|0
    0|0
  • Hiç ciddiye almam. Mesela okul zamanı muhabbetimin olmadığı kişiler düğününe çağırıyor ya işim yoksa bile işim var diyorum. Sırf düğünü çok kalabalık gözüksün ve takı takanı fazla olsun diye giriştikleri işlere bak ya yapmayın etmeyin.

1|0
    0|0
  • Hayır almıyorum. Zaten artık kullamıyorum bir seneden beri.

1|0
    0|0
  • Bence sakıncası yok, olabilir.

1|0
    0|0
  • Davet almadim daha

1|0
    0|0
  • Elbette hayır. Dünyanın en samimiyetsiz daveti.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    48
Yükleniyor... ;