Toplum olarak izlemekten keyif aldığımız şeyler neler?

Kız kavgası diye bir kalıp var mesela herkes sever bence. Sonra bir sürü şey var toplumca izlemekten keyif aldığımız.

Siz en çok hangisini seviyorsunuz?Toplum olarak izlemekten keyif aldığımız şeyler neler?
  • Kız kavgası
    A seç
  • İnşaat çalışmaları
    B seç
  • Cinsel içerikli şeyler
    C seç
  • Erkek arkadaşını haşlayan kadın
    D seç
  • Maç/ müsabaka
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|3
5779

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol ve basketbol izlemeyi severim ama kizlarn kavgasida nedende bana cok cekici geliyor normalde gidip ayirmam gerek ama ben ole gozumu diker izlerim hatta yanimfa biri varsa taraf bahsine bile girerim 😂😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu sevgililerini kiskananlar varya tam filmlikler bitanede benim basima geldi kızın sevgilisi bana bakio cocuk inanilmaz yakışıklı ama kiz iyy yani hatta sesli dusunmusum cocuk duydu bu mal niye bu kiza bakti demisim cocuk güldü kiz kafede bagirdi sevgilisine cok begendin git yanina otur tanis onla beni sinir ettin diye ben gülme krizine girdim kıskanç kadinlar cok fenalar ya 😂😂😂😂

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 78

• İnşaat çalışmaları tabii ki.
    Yaşlı amcalarla bir araya gelip, inşaat makinelerini izlemek kadar güzel bir şey yok.
    Bir de dalıp gidiyoruz, saatlerce izliyoruz.
    Arada esnafların gelip, eşlik etmesi de ayrı hava katıyor.
    Yaşasın Türkiye! <3

0|0
    0|0
  • şefkatli olduğunu zannettiğim kadının gözlerinin içine bakmak... tabi o bana bakmazken... tabi 10 saniye içinde şefkatsizliğini anlıyorum ama o 10 saniyelik kafada kurmacalarım ne güzel oluyor... belki kedisi vardır belki ev işleri yapmaktan bile hoşlanan masumcuklardandır vs vs diye... ah benim aptal kafam...

0|0
    0|0
  • İnşaat çalışması ya tek geçerim. İnsanı büyülüyor resmen geçen yarım saat izlemişim 5 dakika oldu sandım.

0|0
    0|0
  • Kız kavgası harbi çok güzel oluyor yav :D böyle birbirlerine vuramıyorlar eller narin narin çarpışıtor sonra kavgayı başlatan taraf (genelde) şırank diye yapıştırıyor tokatı öteki de hart diye tutuyor saçı askshsj

0|0
    0|0
  • Talk show seviyorum ben en çok izlemekten keyif aldığım şeydir.

2|0
    0|0
  • Kedi köpekli komik hayvan videoları
    Gülmeme Challange :D

0|0
    0|0
  • Ahhhh şu maçlar beni benden alan... Bir de trafikte yaşanan kavgalar var avel avel izlenen

0|0
    0|0
  • Nerede boş işler var, orada bizim insanımız seyirci pozisyonundadır.

0|1
    0|0
  • kız kavgası @igrencapacheçikoo çekirdk kola aldım abi gelde izleyip stres atalım :D

0|1
    0|0
  • İnşaat çalışmaları. Zengini fakiri herkes izliyor bunu.

0|0
    0|0
  • PKK ların dayak yemesi çekirdek alır ızlerım çok güzel oluyor 😄

0|0
    0|0
  • Kazı çalışması varsa orda durup izlemeye bayılırız niyeyse. :D

0|0
    0|0
  • Genelde insanlar televizyonda milletin rezil olduğu asagilandigi şeyleri izlemeyi seviyor

0|0
    0|0
  • Ben maç seyretmeyi seviyorum
    Ama toplum olarak kız erkek fark etmez kavga olsun yeter ki bayılırız

0|0
    0|0
  • hepimiz cinsel içerikli şeyler izlemekten keyif alıyoruz bence :(

0|1
    0|1
  • Kavgalar trafik kazalari inşaat calismalari milli sporlarimiz arasında

0|0
    0|0
  • arinhaber. net/assets/uploads/ata-sporumuz-kepce-izlemek-capsi. jpeg

0|1
    0|0
  • Kız kavgasına ancak üzülüyorum.
    Maç izlemek , inşaat çalışmaları..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    58

Kızlar Ne Diyor 56

• Mahalle kavgası trafikte çıkan kavgalar yangın sel vs. birde sokak müzikleri yapan müzisyenler ben durup izlemeyi sevmiyorum ama çoğunluk böyle..

0|0
    0|0
  • Genel olarak, erkek/kız kavgalarını izlemeyi seviyorum.
    İnşaat çalışmalarını da izlemeyi seviyorum, denk geldikçe...

0|0
    0|0
  • Kız ya da erkek kavgasını uzaktan izlemeyi severim tabi tanıdık kimse olmayacak kavgada... izlerim izlerken polis cagiririm 😁 sonra kaçmalarını izlerim ahahah çok keyif alıyorum bu durumdan evimin yanında park var çok oluyor bu durumlar 😂

0|0
    0|0
  • Instagramda görmüştüm küçük bir çocuk yurt dışında inşaat çalışmalarına bakıyodu babasıda yazmış daha önce hiç türkiyeye gitmedi die o geldi aklıma 😂

0|1
    0|0
  • Vallahi ben bunlardan hiçbirisini oturup izlemem.. oturup izlediğim tek şey dizilerim arada da film bakarım bu yani 😊

0|0
    0|0
  • Kesinlikle inşaat çalışmaları 😂😂 Milli hobimiz. Böyle güvenlik için çevrelenmiş panoların arasından izlemek falan.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşını haşlayan kadını izlemekten kim keyif alıyor ki? 🤔

0|0
    0|0
  • Caddede oturuyorum evin karşısı dolmuş durağı her gün bir kaç kere kavga çıkıyor , çayım elimde camın önünde direk sinema niyetine izliyorum 😄

0|0
    0|0
  • Genel anlamda yapamadığımız şeyler, dersem anlaşılır sanırım.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Kiz kavgasini izleyemem gorunce hemen araya girerim ayiririm yuregim dayanmaz 😂

0|0
    0|0
  • Kız kavgası... Bir de yanına cekirdek off seyretmeye doyum olmuyor😂😂

0|1
    0|0
  • Erkekler yüzde yüz cinsel içerükli şey izler mandıralarını büyütürler

0|0
    0|1
    • Ne olur,
      Biraz o bölümlerden, o düşüncelerden çık.
      Hava al biraz. Herkes bir değil.
      Bütün dünya, etrafındaki insanlarla bir değil.
      Ne olur…

• Erkekler dediğim bazı yobazlar haha

• İnşaat, bizzat şahit oluyorum ve gülmemi durduramıyorum

0|1
    0|0
  • Erkek arkadasını/eşini haşlayan kadın çok seksisin oluyor...

0|0
    0|0
  • İnşaat çalışması ve maç seyreden kişileri izlemek güzel oluyor. O an acayi bir hale bürünüyorlar😂

0|0
    0|0
  • Toplum şiddet içerikli şeyleri izlemeyi sevdiği için bu kadar sessiz kalınıyor her olaya demekki.

0|0
    0|0
  • İnşaat çalışmaları tabii ki, çok ilgi çekici değil mi? Hhdhd

0|0
    0|0
  • İzlemesi keyifli de ben hayatta yapmam D veya A şıkkı

0|0
    0|0
  • Maç dedim. A dan zevk almak için vicdanı yitirmiş olmak lazım

0|0
    0|0
  • valla şuanda sevişme sahnesi olan diziler ve filmler rekor kırıyorsa bunu sorgulamaya gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    36
Yükleniyor...