Otobüste başını sevgilisinin omzuna koydu diye darp edilen gençler hakkında ne düşünüyorsunuz?

''Çoluk çocuğum var, kendinizi düzeltin'' diye darp etmiş hödüğün biri. Eşide yardım etmiş. Şoför ve yolcular sesini çıkarmamış. Hatta gençleri otobüsten indirmiş şoför. Bu ne saçmalık yaOtobüste başını sevgilisinin omzuna koydu diye darp edilen gençler hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2453

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 53

• Şöyle bir şey var. Bu olay için demiyorum ama bazı çiftler utanmasa açık ortamlarda özel şeyler yaşayacaklar! Yani bunun ayarı bilinmeli. Sarılırsın vs ama ayarını tutturmayınca rahatsızlık veriyor çevreye.

1|0
    0|0
  • Ben sahsen meselenin bir omuza dayama meselesi olmadigi kanaatindeyim. Binlerce yolcu ve yolculuktan bu tur munferit olaylari genele yaymak doğru değil. Bu toplumicinde hareketlerimizde fazlaca özgür olduk kanaatindeyim. Daha dikkatli olaliyiz. Buralar evimizin odaları değil. Hosunuza gitsede gitmesede bazi gorgu kurallari ve geleneklere uymalisinuz gençler.

1|0
    0|0
  • tek kelımeyle şerefsizlik o sahısların yaptıkları bana biri bu sekılde gelcek sevgılımın yanında benı darp etmeye kalkıcak hadı benı gectim sevgilime el kaldırcak kızgın kazığa oturturum o ınsanı sanene ınsan dışı varlık sevgılısı degıl mı ıster omzuna yatar ıster kucagına cok sınır bozucu bı olay ınş. benım basıma boyle bısey gelırde aıle boyu dayak nasıl atılır gosterırım.

0|0
    0|0
  • Ülke cer cehalet dolu. Din kisvesi altında yapmadıkları kalmaz kendi çoluk çocuğundan haberi bile yoktur yobazın. Bunlar hacı hoca müsveddeleri. Hatta böyleleri 'sizin maaşlarınız bizim vergilerimizle ödeniyor ayağınızı denk alın' diyecek kadar da ş.. siz olabiliyor. Ülkede çok var böyleleri.

0|1
    0|0
  • Ben sadece baş koyması olduğunu sanmıyorum. Peşin hüküm vermek kolay. Allah bilir ne b0k yedilerde adam öyle yaptı.

1|0
    1|1
  • Böyle şeyler keşke benim başıma gelse... Haberin başlığı baya değişik olurdu.

Otobüste sevgilisinin omzuna yatıyor diye darp edilmeye çalışılan genç çift saldırganları hastanelik etti. Saldırganların ağır yaralı olmasından dolayı olay yerine ambulanslar çağırıldı.

Yobaz zihniyetli insanlardan herhangi biri bana sataşacak olursa kolunu kırar gtüne sokarım.

0|0
    0|0
  • Eskiden, bayanlar eslerinin arkasinda yürürmüs, ola ki dul bir kadin görür de hüzünlenmesin diyerekten.

simdi mi? birak evlileri, her yer zinâ kokuyor.

keske eskilerde yasiyor olsaydim dedigim çok oluyor.. :/

3|0
    1|1
  • Bir tane yobaz denk gelmiyorki önümüze... Otobüstekiler de canım herhalde, kimse mi yardım etmemiş gençlere...

0|0
    0|0
  • Hepsini sıraya süzüp dizip kuru kuru sevmek lazım bunların...

0|0
    0|0
  • İzmitte olmuş bu olay..
    ben hödüğe birşey demiyorum çünkü adı üzerinde hödük..
    niye hiç kimse yardım etmemiş bunu anlayamıyorum..

0|0
    0|0
  • Başka ülkede yaşayamam’ :d

0|0
    0|0
  • Yaziklar olsun. Biri de cikip hic bise mi? Yapmaz. Toplum olrak ahlak yonunden sinifta kaliyoruz

0|0
    0|0
  • Onlara neymiş hepsini trk tek bulurdum :) Benim bindiğim otobuslerde opüsenler oluyor bakmıyoz onlarda oyle yapsın rahatsızsa djdjfms

0|0
    0|0
  • Aptallar

0|0
    0|0
  • Çocuklar erkek kız ilişkisini görüp onlarda erkenden başlar diye korkmuş. Ama darp etmesi yanlış tabii

0|0
    1|0
  • İnsanlar gittikçe cahilleşiyor

0|1
    0|1
  • nerede yaşandı bu olay kardeşim?

0|0
    0|0
    • Bursa

• umarım denk gelirler kardeşim ları ya şöyle haber gördüm mü neden bana denk gelmiyorlar diyorum. nasıl millet ses çıkarmaz. sonra diyorlar ki millet neden katil oldu. tövbe yarabbi sinir katsayılarım arttı sabah sabah güzel uyandım şunu gördüm. Allahsız kitapsız bunlar ya. ulan cidden böyle haberler gördüm mü elim ayağım titriyor sinirden. o otobüsteki herkes mi kardeşim ya. biri de yardım etmemiş.

• Bu kafalı insanlar genelde akpli ve mhpli oluyor kesin o tarz gereksiz bir karaktersiz cahil nefes alması bile hata olan boş görmemiş biridir

0|1
    3|1
  • Bunu yapan adamlari sira dayagina cekeceksin bak bakalim gık diyebiliyorlar mi artik

0|0
    0|0
  • Bana denk gelse saydırırdım tekme yumruk

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 24

• Başın omuza konmasından bile tahrik olan insanlar var g*tü kollayın. Yatakta işleri iyi gitmiyo heralde cabbarların.

0|1
    0|2
  • Olan var olmayan var 😂😂😂

0|0
    0|0
  • benim zihniyeti bozuk ülkem

0|1
    0|2
  • Haberin yais yansitilmisolmasi olabilir mi peki bu da bir ihtimal.

0|2
    0|2
  • Dün metroda neredeyse sevişecektiler
    Koymuşsa ne olmuş gerçi sevişse de bana ne isterse s.. sin. 😂😂😂herkesin hayati kime ne ama ayip daa

1|1
    1|1
  • Yok artık yaaa neresi burası

0|0
    0|0
  • Sevgiden aşktan ölesiye korkuyorlar

0|2
    0|2
  • Burası hamuru bozukların ülkesi. TÜRKiye.

1|1
    0|3
  • Darp etmek kötü olmuş gerçekten umarım o gençler sadece sevgilisinin başının üstüne koymuştur kafasını belki daha ilerisine gittilerse 😐

0|1
    0|1
  • yok artık

0|0
    0|0
  • Çoluk çoğunun yediği haltları bilse dudağı uçuklardı eminim😂😂

1|0
    0|1
  • Başını omzuna koydu diyemi olmuş

0|1
    0|1
    • Evet

• Çünkü cahil bir toplumuz maalesef ki! Bir sürü ilkemiz var ama birimiz bir tanesini tam olarak bilmiyoruz. Kulaktan dolma şeylere çok güzel inanıyoruz. Dinimizi bilmiyoruz. Peygamberimiz bile kendisine zarar verenleri inkar edenlere beddua bile etmezken biz cok biliyor gibi döverek saygısızlık yaparak sevaba girdiğimizi düşünüyoruz. Araştırmıyoruz çünkü. Geçmişimizi bilmiyoruz. Ziyan oluyoruz. Uyuyoruz. Bu işte herşeyin sebebi

• Bunlar kesin öğrenci kocaeli üniversite önü burasi. Ne saçmalık kendileri inseydi rahatsız oluyoarsa

0|0
    0|0
  • O çocuğuda duvarı delerek yaptı heralde dayı

0|0
    0|0
  • kadına bebeğe hatta damacanaya tecavüz edenler sokakta ahlak ahlak diye dolaşıyorlarya komik

0|0
    0|0
  • Bak ben bunları bilmiyorum ama öyleçiftler varki utanmasalar verecekler birbirlerine...

0|0
    0|0
  • Fazla abartmayacak şekilde İnsanları özgür bırakmak en iyisi, bağnazlıklara son verelim.
    Çoluk çocuğunun şiddete şahit olmasını tercih etmiş “cürretkâr baba”

0|0
    0|0
  • bu ulke gittikce bedevileşiyor

0|1
    1|2
  • haklı

0|0
    0|1
  • Aah keske bana da denk gelse oyle bir evli cift bir sesini cikarsada analarini bir s*ksem :)

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor... ;