Uzun boylu kızlar neden biz minyonları kıskanıyor?

Bir tane eli yüzü düzgün uzun kız görmedim 1.70 ve üzeri hemcinslerim alınmayın ama kazulet gibi oluyorsunuz kız dediğin minyon olur bence sizde bu gerçeğin farkındasınız sanırım ki bizi kıskanıyosunuz sizce de öyle değil mi minyon hemcinslerim?

Güncellemeler:
Not ben 1.62 yim pp de de sarı saçlı olanım çoğu 1.70 ve üzeri kıza taş çıkartırım net

1|0
5157

En İyi Erkek Görüşü

• Minyon kız sevmem.
    Ne o öyle yanında çocuk gezdirir gibi.

4|0
    2|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 56

Kızlar Ne Diyor 50

• Ben 1.70 in uzerindeyim kisa boylu bir kizi kiskanmak aklimdan bile gecmedi. Hayir neden kiskanayim, boyle seyler dusunecek kadar kafayi zehirlemedim.

Kisa boylunun da guzeli cirkini idare edeni var uzun boylunun da.

Genelleme yapmak, insan tipi ustune yargi yapmak cidden komik.

5|3
    0|0
  • yani 1.50lik bir hatunun yaninda 1.70lik hatun durdugunda, omuz hizasaina topukluyla dahi yetisemediginden elbette 1.70ligi kazulet gibi görecek. asagidan yukariya dogru baktigi icin o profilden oldugundan daha cirkin glrecek.

1.70lik hatun yanindaki 1.50lik hatuna kus bakisi baktigi icin o da onu sevimsiz hobbit gibi görecek.

hal böyle olunca hobbit kazulet beni kiskaniyor diyecek, kazulet de hobbit beni kiskaniyor diyecek.

4|1
    0|0
  • Evet uzun kızlarda öyle bişey ben de farkettim ama bütün minyonları kıskanmıyolar. Çıtı pıtı tatlı minyon olacak. bir de beyaz tenli çıtı pıtı minyonsa yeme de yanında yat :-D erkeklerin minyona zaafı daha çok

1|0
    0|1
  • Neden kızları uzun veya kısa olarak ayırıyorsun boyuna karşı komplekslisin bari yansıtma kimsenin kimseyi kıskandığı yok bu arada evet Victoria secret mankenleri 1.55'ti zaten

4|0
    0|0
    • Ya birakin fizigi boyu insan sevdigini herturlu sever benim icin kadinin fiziginden daha cok dusunceleri kafa yapisi ve bilgisidir

• Arkadaşlar boşuna laf dalaşına girmeyin kızımızla çünkü kendisi ruh hastası sorunları var psikolojisi bozuk. huyuna gidip he diyip geçin o zaman en iyi arkadaşısınız. sevmediğinizi şeyleri söyleyince ilkokul laf sokma çabalarına giriyor direk. acil Tedavisi edilmesi gerekiyor aslında özgüven eksikliği herkesi aşağılama gibi bir potansiyel var. kendi gibi herkeside kusurlu sanıyor yavrum. takmayın siz bunu

4|0
    0|1
  • Her postunda kisa uzun kompleksi yapmissin benim boyumda kisa ve cok guzel uzun hatunlar var kisa da var bu kadar kafana takma bence senin yararina olur

5|0
    0|0
  • Ben orta boyluyum ama hiç 1.55 olsam diyen bir 1.75 görmedim😬

4|0
    1|0
  • Türkiye de ne kadar çok sapır saçma insan var ya 😐 victorya secrrt mankenleri de minyonlardan seçiliyordu zaten 😂😂 kadın ne minyon olmak zorunda ne de uzun boylu. Kadınlık olsa olsa ruhla olur.
    Ayrıca kazulet olan uzun kızlar değil senin beynin 😄 Uzun boylu bir kıxı kıskanmışsın ki gelmiş burada atarlanıyorsun 😂😂

1|0
    0|0
  • Kimin kıskandığı anlaşıldı 😂

2|0
    0|0
  • tabbiki de biz minnoşuz sen hiç 1.70 kıza minnoş diyeni duydun mu :D hem onlar topuklu giyse 1.80 oluyorlar ve hiç hoş değil özellikle erkeklerden uzun durdukları zaman biz istediğimiz rahatlıkta topuklu giyebiliyoruz :D ha uzun olmanında güzel yanları vardır elbet bunu bilemem ama kısa olmaktan hoşnutum bir de erkeklerin geneli de kısa kızları seviyorlar ( genel olarak tanıdıklarım öyle herkes üzerine alınmasın ) cebimde gezdireyim der gibi küçük olmamız hoşlarına gidiyor kolunun altına alabiliyor gezerken felan ve bu onlara daha rahat sahiplenme duygusu yaşatıyor mesela

0|0
    0|0
  • Bence uzun boylular dsha iyi biz gibi yerden bitme degiller

2|1
    0|0
  • Görünümden çıkın artık

0|0
    0|0
  • Kıskanmazlardır ya niye kıskansınlar

2|1
    0|0
  • Bence kıskanmak için sebep yok

0|0
    0|0
  • Tatlım öncelikle bir önceki postunda da kısa kız mı? Uzun kız mı? demiştin oradan zaten sormuşsun... Şimdi ise uzun kızlara laf atıyorsun, olmuyor. Madem bir yaran var kaşıma, kanar.

4|0
    0|0
  • Herkesin boyu kendine güzel kimse kimseyi kıskanmıyor insan kendinde olmayanı arar durur hep

0|0
    0|0
  • Bence genelleme yapman yanlış ben kiskanmiyorum tek sorunum çok rahat şekilde topuklu ayakkabı giyemiyorum ki yanımda uzun boylu biri olursa onu da giyerim 😊 ama benim fikrimce de birçok kısa boylu kıza topuklu yakışmıyor

0|0
    0|0
  • Niye kıskanalım ya hu?😕
    Allah vergisi , ortalamanın üzerinde bir boya sahip olmak seçimimiz mi ya da minyon olmak seçiminiz mi?
    Ağaç gibi budanacak halimiz de olmadığına göre, insanların fiziksel özelliklerine kulp takmaktan vazgeçmek gerek.

0|0
    0|0
  • Sorunla karşılaşınca şöyle bir cevaplarına da baktım sen neyin kafasını yasıyorsun cidden merak ettim 😂 seninle aynı fikirde olan bir beyin olamaz zavallısın . Ha birde arkadaş tartışma çıkarıp insanları kışkırtıp sonrada beni çekemiyorlar diye ego kasıyor 😂😂😂😂😂

0|0
    0|1
  • Herkes güzel üzmeyek tatli kalplerimizi be sjsjsjwn

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    30
Yükleniyor... ;