Hangi kanka tipi sinirleri evereste çıkarır?

Hangi kanka çeşidi daha sinir bozucu?
Hangi kanka tipi sinirleri evereste çıkarır?Farklı fikriniz varsa belirtebilirsiniz. 💫
  • "Çaktırmadan şuna baksana, bana bakıyor mu?" isteğini gerçekleştirirken çaktırmadan lafını önemsemeyip kafası vücudundan ayrılırcasına kontrol eden kanka
    A seç
  • 2 musluk bir havuzu 4 saatte dolduruyorsa, sevgilisiyle tartışan kızı kankaları ne kadar sürede doldurur? Dolduruşa getiren-yuva yıkıcı kanka
    B seç
  • Kendisi de uzun süre iletişim kurmadığı halde ilk kendisi yazdığı için "aa sen yaşıyor muydun ya?" diyerek üste çıkan kanka
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|3
6667

En İyi Erkek Görüşü

• Asında soyle bir knk tipi var diger knklardan seni kiskaniyor en cok benimle knk oll diyor bu daha tehlikeli narsisit kisilik bozuklugu yasiyan arkdas tipnde bir tane var numune😂

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 66

• Kankam yok.

0|0
    0|0
  • Tam arabakolik kankam var. Geçirdiği bisiklet kazasından sonra "Tramvay çok kalabalık ve çok yavaş", "Otobüs geç geliyor, bekleyemem", "Dolmuşa binmeyi sevmiyorum" diye kendi arabasıyla şehir içinde langır langır arabayla geziyor. Toplu ulaşımı sevmiyor.

0|0
    0|0
  • "Çaktırmadan şuna baksana, bana bakıyor mu?" isteğini gerçekleştirirken çaktırmadan lafını önemsemeyip kafası vücudundan ayrılırcasına kontrol eden ÖKÜZ kanka

1|0
    0|0
  • Kanka sigaran var mı? deyip etraftan kızlar geçince, cebinden paketi çıkarıp, al birader bu son olsun, artık kendine paket al'' diyenlere uyuz oluyorum

#Tabisi

1|0
    0|0
  • kanka dediğin basittir bukadar uzun uzun tanımlama gereği duymadığın için kankadır. o senin dediğin medet umduğun saçma insanlar.

1|0
    0|0
  • 2 musluk bir havuzu 4 saatte dolduruyorsa, sevgilisiyle tartışan kızı kankaları ne kadar sürede doldurur? Dolduruşa getiren-yuva yıkıcı kanka

1|0
    0|0
  • Tabi
    Ki ara bozucu dolduruşçu iki kişi arasında ki özel ilişkiye burunlarını sokup fitneleyen yapıcı olmayan kanka tipi. Ki bu kanka olmaz zaten.

1|0
    0|0
  • Bence arkadasini yonlerdirmek icin kanka olmus kankalara ayar oluyorum Hep muhalefet olup herşeyi her yerde konusan ve oturup kalkmasini edep adabi bilmeyen kanka cok boş bir kanka yani olmasa daha iyi 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Arama sorma mevzusu yaşıyorsan zaten kanka değilsindir. Lakin baskalari ile kendisi kadar iletişim kurma diye set koyanlar gereksiz dolduranlar sinirleri Everest yapar bende. Atarım kankalıktan. (Yaptım)

0|0
    0|0
  • Boş konuşmaktan sıkılmayan gözü sürekli sağda solda olan kankam olsun bacaklarına sıkarım.

2|0
    0|0
  • Kendisi de uzun süre iletişim kurmadığı halde ilk kendisi yazdığı için "aa sen yaşıyor muydun ya?" diyerek üste çıkan kanka

1|0
    0|0
  • Kanka kelimesi kadar itici bir kelime var mi. Oyle arkadasim yok

1|0
    0|0
  • Bunların hemen hemen hepsi dikkate alınırsa tehlikeli. Benim için sorun yok çünkü cevabı veririm.

0|0
    0|0
  • İnsanların arasında beni küçük düşürmeye çalışan "kanka" tipleri.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Ne boş bir soru kimseye sinirlenmem tepeye çıkartırım genelde. Kankam değilsin ama seninkini Everest’ten aşağı atarım tozunu bile bulamazlar sonra😱

0|0
    0|0
  • her aradığında napıyon lan xxxx gibi bilumum küfürleri kullanan kanka

0|0
    0|0
  • üste çıkarın asla sebep hukuk her şeydir ve de saygı

0|0
    0|0
  • Onlar sayesinde yaşıyoruz.

Abartma 😂😂

1|0
    0|0
  • tesekkürler

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    46

Kızlar Ne Diyor 65

• Sözde kanka olanlar, en iyi arkadaş olmanıza rağmen sizi ölümüne kıskanan ve kötülüğünüzü isteyenler

3|0
    0|0
  • Kanka dediğin dolduruşa getirmez, fikir beyan eder, ara bulur, gerekirse yatıştırır.
    Arama sorma mevzusu varsa zaten dış kapının mandalı sayılır. Bu durumda a kalıyor geriye ki zaten böyle bir dostum var beni deli ediyor

0|0
    0|0
  • Esinle veya sevgilinle sorunlarini anlattiginda onlarin iliskisi daha kotu oldugu halde aa hic benimki oyle degil diyen knka

1|0
    0|0
  • Sürekli sitem eden , çok fazla küsene hiç tahammülüm yok..

1|1
    0|0
  • Kankalarım çok düşünceli insanlar şu ana kadar beni hiç sinir etmediler ama birde onlara sormalı neler çekiyorlar benden neler :)

0|0
    0|0
  • Telefondan burnunu kaldırmayan, sonra hayatımdaki değişikliklerden bir haber ve uzerine üste çıkan kanka😃

0|0
    0|0
  • Patavatsız arkadaş sinirleri everestin ta tepesine çıkarır

1|0
    0|0
  • Bu iki sarkiciyida hiç sevmiyorum ikiside sinir bozucu😏

1|0
    0|0
  • Isi dusunce arayan sigarasi olup sigara isteyen sen ode ben sana veririm diyenlerden ponçik

1|0
    0|0
  • dolduruşa getiren kanka diyim 😊 dolduruşa gelmiyorum da benim ilişkim hakkında yorum yapan kankaya tahammül edemiyorum kavga çıkıyor

0|0
    0|0
  • Allahtan böyle kankalarım yok ama arkadaş ayağına insanları dolduruşa getirip yuva yıkmaya çalışanlara sinir oluyorum😒

0|0
    0|0
  • 3. Numaradan tiksiniyorum her bu lafı söyleyenlerden

0|0
    0|0
  • Bencil insanlara tahammülüm yok çünkü neden olsun 😅

0|0
    0|0
  • Çok şükür hiç öyle kankalarim yok. Demek ki güzel tercih yapmısim

0|0
    0|0
  • Aslında hiç biri ama sonuncusunu işaretledim 🤣🤣🤣🤣🤣

1|0
    0|0
  • Üçünü bir arada barındıran biriyse bir de , sinirler nirvanaya ulaşır.😑

0|0
    0|0
  • A dedim ama orta okuldan kalma arkamı kontrol et taktğini kast ettim 😂😂

0|0
    0|0
  • Iyi günümde yanımda olan ama kötü günümde yanımda olmayanlar.

0|0
    0|0
  • Oturursun hiç birsey konuşmaz bişeyi soylersin biliyorum zaten falan diyen. Sürekli somutkan. Tip

0|0
    0|0
  • böyleleriyyle neden kanka olursunuz anlamam bizim en büyük kavgamız acı sos mu ketçap mı?

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    45
Yükleniyor...