Yılbaşı gecesi yapılacak çekilişte sevgiliniz ya da eşinize büyük ikramiye çıksa ve size "seni terk ediyorum" dese ne dersiniz?

Yılbaşı gecesi yapılacak çekilişte sevgiliniz ya da eşinize büyük ikramiye çıksa ve size "seni terk ediyorum" dese ne dersiniz?

Yılbaşı gecesi yapılacak çekilişte sevgiliniz ya da eşinize büyük ikramiye çıksa ve size "seni terk ediyorum" dese ne dersiniz?Yılbaşı gecesi yapılacak çekilişte sevgiliniz ya da eşinize büyük ikramiye çıksa ve size "seni terk ediyorum" dese ne dersiniz?
Paranın gücü adına, güç onda artık :)

2|1
8152

En İyi Kız Görüşü

• Sson zamanlarin en saglam sorusu tebrikler oncelikle. algilamam uzun surer mal mal bakarim suratina sonra kendimi toparlar espirisine gulerim. hahaha guzel espiriydi falan 😕

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benim hayatımda öyle bir kadın olmaz üstad.
    Eski sevgililerimden birisi büyük ikramiye çıkınca beni alıp kaçıcakmış buralardan, bu da eskisi ha😂

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 80

• Başımın üstüne derim ne diyeceğim :D

0|1
    0|0
  • Bari derim bu geceyi benle geçir bunu bana çok görme derim. Baya ağlarım falan. Güzel yemekler yaparım. Duygulu bir akşam geçiririz. Yemeği yedikten sonra uyuştururum onu. Fakirliğini ben çektim. Parayı buldun da adam mı oldun godddoş der bileti alır kaçarım. :D :D :D :D

0|2
    0|0
  • Ilk önce bir şeyler içelim ondan sonra tabii gitmek istersen gidebilirsin deyip içeceğine ilaç atar paraları alır deparlarımm 😂😂😂😂
    Şaka bir yanada karaktersizliktir bu, şuurunu kaybetmedir böyle bir kişi hayatimda özel yerde bulunamaz zaten 😎

0|1
    0|0
  • Valla ne diyim terkedilmeye mi yanayım doya doya parasını yiyemediğime mi yanayım bilemedim. Şaka bir yana çok acı bir durum olur. Allah kimseyi muhattap etmesin böylesi nankör insanlarla.

2|1
    0|0
  • Özür dilerimde s*ktirsin gitsin. Paraya köpek olana helal olmam ben😠

2|2
    0|0
  • Böyle birine nasıl güvenmişim diye kendimi yer bitiririm herhalde hep öyle oluyor ona nasıl güvendim ben buna nasıl güvenirim ben diye diye içim küflendi 😣

0|1
    0|0
  • Ulannn kopek cok bile durdun hadi canim gidene yol yakisir tilkinin donup gelecegi yer kurkcu dukkani ama bu dukkan sana kapali 😑😑

0|1
    0|0
  • Çok aşağılayıcı bir durum be. Onca zaman kullanılmak yani resmen

1|1
    0|0
  • Dünki izlediğim dizide aynısı oldu 😂😂😂 cocuk milyoner oldugu an kızı terketti ve gece ölü bulundu hahhahaha

1|1
    0|0
  • elinden ikramiye kagidini alirim evlenirsen sana kagidi veririm derim. evlendikten sonra parasini alabilirim bosanmak isterse nafaka alirim her turlu alirim o parayi : D

0|1
    0|0
  • Allah seni bildigi gibi yapsin derim çarpilmasini beklerim.

0|1
    0|0
  • gerçekten seven insan, ikramiye hayalini sevdiği kadın/adam üzerine kurar. birlikte yapacaklarını hayal eder düşünür..

0|1
    0|0
  • Çok ağlarım hep ağlarım ama sonra ztn saçmalık olduğunu anlayıp takmam gevşekliğin son noktası.

0|1
    0|0
  • Evlilyken edilinen mallar paylaşımı diye birşey vardı... hani o sevgililikte de geçerli olsa ya😁😂

1|1
    0|0
  • Zaten ben de çok zengin biriyle yapamazdim, yolun acik olsun bysss derim 😂

0|1
    0|1
  • umurumda mı sence? ben onu men ederim def ederim o kim beni terk ediyor 😀😄

1|1
    0|0
  • Vallah bana cıksa asla onu terketmem ikimiz için cok guzel şeyler yapardım keşke çıksa

0|1
    0|0
  • 😄 güle güle derim ne dicem sanki onlarla dünyaya geldim

0|1
    0|0
  • Almam bilet, çıksa da gitsin bağışlasın ben haram para koymam evime.

0|1
    0|0
  • Paranın köpeği olmuş der hayatıma devam ederdim herhalde.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    60

Erkekler Ne Diyor 51

• Çamaşır ve bulaşıkları yıkamayla başlarım işe. :):

0|1
    0|0
  • Yeni yasaya göre evlilikte kazandığın maddi gelirin yarısı karı koca arasında boşanmada paylaşılır. Bana seni terk ediyorum derse “defol git” derim okkalı bir boşanma avukatıyla hevesini bir yerine tıkarım 😂😂

0|1
    0|0
  • Parayı kazanıp beni kaybetmesi büyük kayıp onun için benim içinse en büyük kazanç gözü bende değil malımda olan bir hatunla ömrümü tüketmekten kurtulmuş olurum

0|1
    0|0
  • Hak verir, saygı duyarım.
    Mantık dahilinde alınan her karara saygımız vardır..

1|1
    0|0
  • Bunu takanın aklına edeyim, Para mutluluk değildir, Bunu sakın unutmayın, He para olsa iyi olur ama en önemlisi degil

0|1
    0|0
  • Parayı bulunca terk eden insan için mücadele etmem. Terk ediyorum diyince ahımı almış olacağı için o para onada yar olmazdı :))

0|1
    0|0
  • O paranın hayrını gören olmadı. Internetten araştırın, piyango vuran insanlar ya battı ya kaza geçirdi ya bir yakınını kaybetti vb.. Çünkü haram para. Kaç kişinin hakkı oluyor o parada. Hak edilmemiş parayı yiyenin sonu hüsrandır.

Örnekleri aşağıdaki linkte:

www.google.com.tr/url

Bana "Piyangodan parayı vurdum seni terk ediyorum" diyen birisine, karakterin elveriyorsa kapı orada, derim. 3 gün sonra muhakkak kürkçü dükkanına gelecek ve kabul etmeyeceğim.

0|1
    0|0
  • Yolun açık olsun. Zaten gidiyorsa sevmiyordur. Ya da soğumustur. Uzatmanın anlamı yok bence

1|1
    0|0
  • Yani

1|1
    0|0
  • Onu tebrik ederim ve yolunun açık olmasını dilerim.

1|1
    0|0
  • Herhalde birlikte olduğum kişiyi o zamana kadar tanıyamadığım için ondan çok kendime kızarım.

0|1
    0|0
  • 1. si verdiği mantıklı karardan ötürü tebrik ederdim. 2. si yok öyle kuru kuruya terk etmek deyip payımı alırdım. Kuru edebiyata gerek Yok

0|1
    0|0
  • Ben olsam ben de terk ederdim. Tazminatımı isterim 😂

0|1
    0|0
  • Yol veririm parayı bulunca değişecek insanlardan olmayın üç kuruşa bir insanı satmayin.

0|1
    0|0
  • Kişiliğini bu kadar basit ve ucuz çözdürdüğü için anlından öperim sevgilimse

0|1
    0|0
  • On terk etmesse ben ederim zaten cekemm sonradan gormelerı

0|1
    0|0
  • Bu yorumu yazarken bile zorlandım mal gibi kalırım sanırım

0|1
    0|0
  • kızım künefe gibisin dışın guzel olsada için d bol kaşar. hadı eyw der gıderım

0|1
    0|0
  • alışığım terkedilmelere

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    31
Yükleniyor...