Toplu taşımada hangi yolcu tipisin?

Toplu taşımada değişik değişik tipler var, biz de o tiplerden biriyiz.

Peki ya hangisiyiz?Toplu taşımada hangi yolcu tipisin?
Ben genelde kitabını okuyanım :)
  • Kitap/dergi okuyan kişi
    A seç
  • Telefondan oyun oynayan kişi
    B seç
  • Bağıra bağıra adres tarif etmeye çalışan kişi
    C seç
  • Boş boş bakan, güzel/yakışıklı kişileri süzen kişi
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
196270

En İyi Erkek Görüşü

• Toplu taşıma araçlarını genelde kullanmıyorum ama istisnai bazı durumlar hariç.. toplu taşıma dendiğinde aklıma ilk gelen, zaman zaman ineceğim duraktan önce inip yürürken nefes alıp kendime gelmek oluyor..

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 269

• Yolu seyredenim.

13|7
    1|0
  • Kitap filan okunmuyor bizim ülkenin yolları malum yemek yedikten sonra binen gideceği yere kadar eritip bidaha acıkıyor takıyorum kulaklığı kafamdan klip çekiyorum güzel yakışıklı kişileri de klipte oynatıyorum umarım bir gün telif yemem 😊

0|0
    0|0
  • Metrobüste kendime küçük bir sağlam yer edinip Yolculuk etmek :) Bazen telefonu bile elimize alamıyoruz yoğunluktan

0|0
    0|0
  • Her daim ayakta yolculuk etmeyi seven oturduğum zaman gözüm hep kapıda olan yaşlı hamile çocuklu eli kolu poşetle paketle dolu kişileri bekleyip onlara yerimi vermeye hazırlanan yolcu tipiyim.

0|0
    0|0
  • Yüksek sesle kahkaha atan ve durmadan konuşup beynimi yakanlara bulaşırım küfür ederim sessiz olmaları için gerekirse tekme tokat ağız ve burunlarını dağıtıyorum susmaları için

0|0
    0|0
  • Valla hepsini de yaptım. Ayaktaysam mutsuzumdur boş boş somurturum çünkü yolum uzun. Oturursam da genelde kulaklığı takar gözlerimi dinlendiririm sabah ise oturursam kitap okurum

0|0
    0|0
  • Bir gün otobuste oturuyorum yaşlı bir teyze bindi oturacak yer yokk tabii teyze gel buyur buraya otur dedim ne dese beğenirsiniz terbiyesizz ben ablan yaşindayim demeez mii iştee o zman benim için insanlik ölmiştür 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Kafasında büyük kulaklarını tamamen kapatan headset ile müzik dinleyen ve seyahat esnasında dışarıyı seyreden hangi guruba giriyor...

0|0
    0|0
  • Genelde oyun oynarım buyuklerime yer veririm makale okur disariyida izlerim hepsni yapiyorum ak

0|0
    0|0
  • Telefonu ile oynayan tabiki. Yoksa bir saatlik yol çekilir mi her gün her gün. 😂 😂 😂

0|0
    0|0
  • Genellikle dışarı bakarım düşünürüm öyle dışarı derken. Kızlara filan değil normal camdan dışarı bakarım insanlara bakarim

0|0
    0|0
  • Spotify playlist imi açıyorum. Yola bakıyorum. Gereksiz göz temaslarıyla kimseye hıh dedirtmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Kimi zaman insanların nasıl robotlaştıklarını izleyen kişi, kimi zaman da KS’de zaman öldüren kişiyim. Sanırım beğenilen gözler tarafından süzülen kişi olduğumu söylemeye gerek yok😎fjzkxkmx

0|0
    0|0
  • Boş yer olsa bile ayakta yolculuk etmeyi seven, kulaklıkla müzik dinleyip toplu taşımada bile ks kullanan güzel gördüğünde bir tarafları kalkmasın diye bakmayan yolcu tipi E) şıkkı

0|0
    3|0
  • Tek basimaysam o kadinin yaptigini bile yaparim 😁😅

1|0
    0|0
  • Onun bunun tipine bakıp, "acaba şu an ne düşünüyordur?" diyenlerdenim.

0|0
    0|0
  • Cevap veriyorum hiçbir i cok kisitli olmus o nedenle seçeneklere cevap veremedim sorry

0|0
    0|1
  • Tel. dandik, kitap okuyamam zaten ayakta gidiyorum bir de zero girlfriend doğal olarak etrafı kesmek durumunda kalıyorum.

0|0
    0|0
  • Metroda terorist var mı diye bakinirim oynadigim oyunun arasinda

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    249

Kızlar Ne Diyor 195

• Müzik dinleyen içinde o müziğin ritmiyle kopan dışında amaçsızca dışarı bakan kişiyim

2|1
    0|0
  • Müzik dinleyip dışarıya bakan kisiyim özellikle yarım saati geçen yolculukta cam kenarında oturarak bunu yapmak çok keyifli keyfimi kaçıran ise o uzun yolda yanımda tanıdık olup sohbet ederek o yolu bitirmek..

0|0
    0|0
  • Sabahları bugulanan cami peçeteyle hasirt hisirt diye sürekli silip camda peceteler birakan, camdan dışarı izleyip hayatın anlamını sorgulayan, uyumakla uyumamak arasındaki o ince çizgide dört nala digidik digidik koşarken başımı yanımda oturan kişinin omzuna koymamak için bir hayli çaba sarfeden o kızım. Bide arada insanları inceleyip kafamda yorum yapıyorum. akşamları ise sadece boş yer gözlüyorum.

0|0
    0|0
    • Bide surekli ya yanlış durakta inersem diye paranoyaklık yapıyorum bunu da söylemem lazım. eger egoda o durak gösteren şey kapalıysa bütün yolculuk zehir 😐😣

• Bağıra bağıra adres tarif eden tek kız benmişim hahah

1|0
    0|0
  • Her şeyi yapıyorum var ya biraz uyuyup biraz müzik dinliyorum biraz yakışıklı olanları suzüyorm geçen de cama buhar yapıp yazi yazmıştım amcanın biri kızmıştı

0|1
    0|0
  • Ya şöyle bir duruma tanık oluyorum otobüsler de okula giden ögrenciler ee haliyle sırtlarin da cantalariyla neymis efendim ellerinde tutucaklarmis rahatsiz oluyorlarmis da oyle de boyle de ne yapsınlar okumasınlar mı? Sen rahatsiz oluyorsun diye otobüse mi binmesinler?
    Ya onu da geçtim sen belediye otobüsün de ne gibi bir konfor bekliyorsun yahuu..

0|0
    0|0
    • İki kişilik yer kaplıyosunuz, azıcık öküzlüğü bırakıpta cantayı elinize alsanız okul okuyamıycak mısınız yani😀 nat o mermer nat o kafa

• Sen dusunceli değil malsın

• Eğitime ihtiyacın var kardeşim bu da son sözüm olsun anlayana.

• Bir de müzik dinleyen kimseyi takmayan kişi yapsaydın ben o olurdum ben toplu taşıma da camdan dışarıyı izler açarım dertli bir müzik varlığımı sorgulayarak gideceğim yere kadar Müzik dinlerim

0|0
    0|1
  • Kulaklığı takıp kimsenin suratına bakmayan, bana bakana ters ters bakan (hayırdır çeken) kişiyim

0|1
    0|0
  • Yakışıklı süzen kişi diyomuşum 😂😂😂
    Boş boş bakanlardanım 😕

2|0
    0|0
  • Yaşlılarla iletişim kurmayı onlara nasılsınız gününüz nasıl geçiyor demeyi ufacıkta süre olsa dertlerini dinlemeyi sarılmayı seviyorum.

0|1
    0|0
  • Ben telefonla uğraşırım müzik dinlerim birilerine bakamam kız olsun erkek olsun şoka girmiş gibi bakıyorlar beyinde veouvv gibi şeyleroluyor heralde çözemiyorum o yüzdenkensinle ilgilen 😂

0|0
    0|0
  • Kulaklığı takıp kendi ruhsal dünyasında inzivaya çekilen tip😊

0|0
    0|0
  • Oturuyorsam müzik dinleyip kitap okurum, ayaktaysam ortada pardon deyip duranim abilerimiz hep hulk gibi maşallah.

0|0
    0|0
  • Yola bakıp hayaller kuran kişiyim bunu yapmasam midem bulanıyor yani o an arabanın icinde oldugumu unutmam lazim.

0|0
    0|0
  • Ben su kitap okuyanının yanında oturan kişi gibi oturur bişeyle ilgilenmem

0|0
    0|0
  • Herkesin beni izlediğini sanarak cool şekilde yolu seyreden kişiyim.

2|0
    0|0
  • Genelde dışarıyı seyredip dalarım ama aradada kafamı çevirip etrafıma bakarım asla insanlara dik dik rahatsız edecek şekilde bakmam görgüsüzlüktür bu

0|0
    0|0
  • Sacma surekli herseye guldugum icin indirilen kisiyim 🤣

0|1
    0|0
  • insan profillerini inceleyip nereli olduklarını ve hangi durakta ineceklerini kendi kendine tahmin etmeye çalışan tipim

1|0
    0|0
  • Bazende babama denk gelirsem şoförün kızı olduğumdan hiç biyerlere falan bakmıyom görür diye camdan dışarı bakıyom öyle

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    175

Benzer Benceler

Yükleniyor...