Toplu taşımada hangi yolcu tipisin?

Toplu taşımada değişik değişik tipler var, biz de o tiplerden biriyiz.

Peki ya hangisiyiz?Toplu taşımada hangi yolcu tipisin?
Ben genelde kitabını okuyanım :)

• Kitap/dergi okuyan kişi
    A seç
  • Telefondan oyun oynayan kişi
    B seç
  • Bağıra bağıra adres tarif etmeye çalışan kişi
    C seç
  • Boş boş bakan, güzel/yakışıklı kişileri süzen kişi
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
196269

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 268

• Kafasına önüne eğip , mazlum çocuk rolündeki kişiyim kız ayool

0|2
    0|0
  • Toplu taşıma araçlarını genelde kullanmıyorum ama istisnai bazı durumlar hariç.. toplu taşıma dendiğinde aklıma ilk gelen, zaman zaman ineceğim duraktan önce inip yürürken nefes alıp kendime gelmek oluyor..

0|0
    0|0
  • Her daim ayakta yolculuk etmeyi seven oturduğum zaman gözüm hep kapıda olan yaşlı hamile çocuklu eli kolu poşetle paketle dolu kişileri bekleyip onlara yerimi vermeye hazırlanan yolcu tipiyim.

0|0
    0|0
  • Yola mal mal bakan kişi

2|2
    0|0
  • Tamam toplu taşımada bayanlar önemli ama böyle de oturmayın ama. Genelde boş boş bakınırım. 😂

0|0
    0|0
  • Kafasında büyük kulaklarını tamamen kapatan headset ile müzik dinleyen ve seyahat esnasında dışarıyı seyreden hangi guruba giriyor...

0|0
    0|0
  • Pdf kitap okuyan hangi kategoriye giriyor 🙂

0|0
    0|0
  • Telefonu ile oynayan tabiki. Yoksa bir saatlik yol çekilir mi her gün her gün. 😂 😂 😂

0|0
    0|0
  • Normalde düzgün bir şekilde otururum ama arada telefonla oynadığım olur :)

0|0
    0|0
  • Metrobüste kendime küçük bir sağlam yer edinip Yolculuk etmek :) Bazen telefonu bile elimize alamıyoruz yoğunluktan

0|0
    0|0
  • Kitap filan okunmuyor bizim ülkenin yolları malum yemek yedikten sonra binen gideceği yere kadar eritip bidaha acıkıyor takıyorum kulaklığı kafamdan klip çekiyorum güzel yakışıklı kişileri de klipte oynatıyorum umarım bir gün telif yemem 😊

0|0
    0|0
  • En arkada müzik dinleyen kişi ben oluyorum ☺️

0|0
    0|0
  • fortçu :D

1|0
    0|0
  • Kimi zaman insanların nasıl robotlaştıklarını izleyen kişi, kimi zaman da KS’de zaman öldüren kişiyim. Sanırım beğenilen gözler tarafından süzülen kişi olduğumu söylemeye gerek yok😎fjzkxkmx

0|0
    0|0
  • Ben düşünce cimlastiği yapıyorum.

0|0
    0|0
  • E seç; kimseye bilhassa bakmadan, yolu ve olan enteresan şeyleri seyreden kişilik.

0|0
    0|0
  • Kitap okuyan müzik dinleyen ve uyuyan yolcuyum

0|0
    0|0
  • Genelde ayaktayım kanks

0|0
    0|0
  • kulaklığı takıp müzik dinleyen yolu izleyen

0|0
    0|0
  • Hep aynı yolu izlemek sıkıcı 😃

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    248

Kızlar Ne Diyor 195

• Müzik dinleyen içinde o müziğin ritmiyle kopan dışında amaçsızca dışarı bakan kişiyim

1|1
    0|0
  • Yakışıklı süzen kişi diyomuşum 😂😂😂
    Boş boş bakanlardanım 😕

2|0
    0|0
  • Yola bakıp hayaller kuran kişiyim bunu yapmasam midem bulanıyor yani o an arabanın icinde oldugumu unutmam lazim.

0|0
    0|0
  • Kırmızılı elbiseli kız :-D

0|2
    0|0
  • Müzik dinleyip dışarıya bakan kisiyim özellikle yarım saati geçen yolculukta cam kenarında oturarak bunu yapmak çok keyifli keyfimi kaçıran ise o uzun yolda yanımda tanıdık olup sohbet ederek o yolu bitirmek..

0|0
    0|0
  • Bos bos bakan guzel yakisiklilari suzen

0|1
    0|0
  • Sabahları bugulanan cami peçeteyle hasirt hisirt diye sürekli silip camda peceteler birakan, camdan dışarı izleyip hayatın anlamını sorgulayan, uyumakla uyumamak arasındaki o ince çizgide dört nala digidik digidik koşarken başımı yanımda oturan kişinin omzuna koymamak için bir hayli çaba sarfeden o kızım. Bide arada insanları inceleyip kafamda yorum yapıyorum. akşamları ise sadece boş yer gözlüyorum.

0|0
    0|0
    • Bide surekli ya yanlış durakta inersem diye paranoyaklık yapıyorum bunu da söylemem lazım. eger egoda o durak gösteren şey kapalıysa bütün yolculuk zehir 😐😣

• Valla ben ders notlarını çalışan kişi oluyorum genelde

1|0
    0|0
  • Kulaklığı takıp kimsenin suratına bakmayan, bana bakana ters ters bakan (hayırdır çeken) kişiyim

0|1
    0|0
  • kitap okuyan

0|0
    0|0
  • Kitap/dergi okuyan kişi

0|0
    0|0
  • Son şık 😂

0|0
    0|0
  • Uyuyan kişi

0|1
    0|0
  • Otobüste telefon metroda kitap.

0|0
    0|0
  • Genelde en sakin köşeye oturan ve penceren dışarıyı seyreden kişiyim çok nadir biniyorum o yüzden ineceğim durağı kaçırmamak için tetikteyim 😀😀

0|0
    0|0
  • Müzik dinleyen 😄

0|0
    0|0
  • Telefon dan oyun oynayan kişi

0|0
    0|0
  • Müzik dinleyen 🎶

0|0
    0|0
  • Bazen telefonla uğraşırım, insanlara bakınca garip oluyor 😂😂😂