Lise arkadaşlarımız taşa dönüşmüşken bizim İzzet Altınmeşe'nin beni olarak hayata devam etmemiz haksızlık değil mi?

Okulda tel takan, ne bileyim iki cümleyi peş peşe kuramayan arkadaşlarımın hepsi Maldivlerde balayı yaparken, ben kovaya su doldurup ayaklarımı sokuyordum yazın. Dertliyim biraz.

Siz nasılsınız?Eski okul arkadaşlarımız taşa dönüşmüşken bizim İzzet Altınmeşe'nin beni olarak hayata devam etmemiz haksızlık değil mi?
  • Yok yaa ben hala güzelim/yakışıklıyım, kendi derdine yan.
    A seç
  • Benim durum daha da vahim.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1030

En İyi Erkek Görüşü

• Lise arkadaşlarımın ne tipi benden daha iyi,
    ne meslekleri ve sosyal statüleri benden yüksek,
    ne de bulabildikleri kişilerde meymenet var..
    Facede falan rastlayabildiklerim arasında en iyi durumda olan benim diyebilirim..

0|0
    0|0
    • sen hala facede vakit harcıyorsun kim bilir o beğenmediğin adamlar neler başarmış sosyal medyaya ayıracak vakitleri yok diye düşünsene bir ne kadar sefil oluyorsun qweqwe :D

• @Valentinell neler başarmış olabilirler ki?
      Okulda başarı seviyesi benden kat kat düşük olan adamlar şimdi büyük bir firmaya CEO olmadılar heralde..
      Her sabah şişik bir suratla uyanıp gözlerinde çapaklarla işe gidiyorlardır, üç kuruş için amelelik yapmaya..
      O yüzden face'de öldürecek bol vakitleri olmuyor olabilir mi acaba?

• Bill Gates'in bir sözü vardır, " Okulda bir arkadaşımın bütün dersleri çok iyiydi ama benim kötü olan derslerim vardı. Şimdi o arkadaşım Microsoftta iyi bir mühendis ben ise Microsoftun sahibiyim " :D o kadar emin olma yani bende okulda beraber biriydim ama şimdi o okuldan bana meydan okuyabilecek kadar iyi kimse yok :)

En İyi Kız Görüşü

• Lise üzerinden çok geçmese de sürekli iyiye gidiyorum.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Bizim yavvvvşakların çoğu çoktan beni yabancılamaya başlamış. Tamam anladık geçim derdi aile sorunları vs. Lakin elin yedi kat yabancısı da değildik. Hal böyle olunca her biri TAn sağ Türk olsa kaç yazar, ya da Kim kardashian olsa kaç yazar.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle. Çoğu iyi-kötü bir evlilik yapmış; kimisi sağlam işler kurmuş bilmem ne.. Ben mi? "Böyle iyiyim" desem de pek inandırıcı olmayacak çünkü önce kendimi buna inandırmam gerek. Ama sırf evleneyim diye de öyle bir çukura atlamam. Varsa yazımızda zaten olacaktır; yoksa da ne kadar çabalarsam o kadar batarım.

0|0
    0|0
  • Bende geçen fark ettim bunu bana bakmayan lisedeki kız geçen gözünü benden alamadı (kendimi övmek için söylemiyorum)

Bu şarkıyı patlatalım o halde
    https://m.youtube.com/watch?v=xYRpF8m6oTU

0|0
    0|0
  • Allah çirkin şanşı versin derler... eskiler. fazla güzelsin nazar değiyor demek ki.

0|0
    0|0
  • Sorma ilkokulda çarpık bacak diye dalga geçtiğim kız taş olmuş taş ağzım açık kaldı zkxxjxjxjDersleri benden kötü olan da yönetmen olmuş vay anasını zjxjdjd

0|0
    0|0
  • Hepsi evli mutlu çocuklu biz hala yalniziz maalesef :)

0|1
    0|0
  • olur gün gelir sende maldivlere gidersin dunya hali kimin ne olacagı bilinmez rezza zarfda şimid kodeste milyarlarını harcıyordur malum

1|0
    0|0
  • Bizim genler tam tersi. Eskiden hilkat garibesi gibiydim. Yaşlandıkça ballanıyorum 🤣

0|0
    0|0
  • Ben çok iyi oldum. Kendine aşığım. Kızlarda aşık. Sonuç olarak sorun yok. Tek problem kız sayısı az.

0|0
    0|0
  • Bizim tek farkımız yurtdışına vs. Yalnız gitmemiz 😅

0|0
    0|0
  • millet ehli keyf olmuş sefalarda ben sonu gelmez cefalarda... buna da şükür...

0|0
    1|0
  • aşağı yukarı aynı..
    sadece oralara tek başıma gittim..
    bence bu daha kötü :)

0|0
    0|0
  • kıskançlığının sonu yok, elindeki ile yetin, ya da kıskanç kıskanç dolaş etrafda karar senin,

0|0
    0|0
  • Hep yanlış kişiye emek harcamışız heppp...

1|0
    0|0
  • Ne diyo bu?

0|0
    0|0
  • Yakışıklıyım, diriyim, saçlarım dökülmedi daha

0|0
    0|0
  • Fazlası var eksiği yok, yalnız değilsin

0|0
    0|0
  • derdine yan =)

0|0
    0|0
  • boşver senden güzeli yok yazık etme kendine

0|0
    0|0
  • taş mı dedin :D

1|0
    0|0
  • A şıkkı 😄

0|0
    0|0
  • b++
    r. i. p.

0|0
    0|0
  • haksızlık

0|0
    0|0
  • Eziksen napalım

0|0
    0|0
  • Benim eskilerden eserim yok

0|0
    0|0
  • B3nide hakki buluta cevirdi :)

0|0
    0|0
  • Bendecok cirkindim

0|0
    0|0
  • Bence bu kadar şekilci olduğun için

0|0
    0|0
  • Yaş 27 ise sabret biraz daha ya biz ne yapalım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ortaokul ve lisedeki çirkin kızlara iyi davranmak lazım :D

0|0
    0|0
  • kendi adına konuş://

0|0
    0|0
  • Benim eskiden eser yok😂

0|0
    0|0
  • kiyaslamaya yikildim

0|0
    0|0
  • Aynen ya

0|0
    0|0
  • Aynıyım

0|0
    0|0
  • Hmmm dogruu bazıları altin kafese girdi.

0|0
    0|0
  • Gine içlerinde iyiyim

0|0
    0|0
  • Ben hep güzeldim

0|0
    0|0
Yükleniyor...