2018'e nasıl girmeyi planlıyorsunuz?

Böyle partili partili girmeyi düşünen var mı, çok merak ettim. :D Hiçbir zaman yeni yıl için parti yapmadım, evde çekirdek çitleyip elit yiyeceği Antep fıstığı yiyorum. Benim yılbaşı planım bu, yılda 1 kez yiyebiliyorum... :D2018'e nasıl girmeyi planlıyorsunuz?

0|0
3743

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Her yılbaşı olduğu gibi alkol koması şekli.
    Başka türlü yılbaşına girersek Noel babanın hatrı kalır..

1|0
    1|0
  • İbadet ederek

3|2
    0|0
  • redbull patlamış mısır ve victoria secret ile veya olmadı gece biraz dışarda olur gelince yine izlerim

1|0
    0|0
  • Her sene olduğu gibi bir mekanda kutlamayla gireriz.

1|0
    0|0
  • Müslümanlar yeni yıla girdi zaten

3|0
    0|0
    • Müslümanlıkla alakalı bir şey değil bu, dünyada kabul gören bir takvim var buna göre de yeni yıla 1 ay var.

• Sırf savunmak, muhalefet olmak için konuşuyorsunuz. Ben "noel kutlayacak mısınız?" desem Müslümanlıktan dem vurabilirdin. Burada inançlık bir şey yok, senin şu an 23 Kasım'da olmanla aynı şey.

• Neyse benim ne demek istediğimi anlayan anladı siz katılırsınız katılmazsınız o sizin kendi iradeniz uzatmanın manası yok

• yıllardır hep sakin bir şekilde yılbaşı geçirmek istiyorum inş bu sene birileri bir yere cekistirmez bende 1 sene olsun rahat ederim

1|0
    0|0
  • Tv seyrederek ve dua ederek , öyle aman aman bir etkinliğimiz yok yani.

1|1
    0|0
  • Planım yok evde olucam kalabalık mekanlara terör saldırısı yapılıcağı duyuruldu aklı olan evde olur nerede bomba patlıcağı belli olmaz allah korusun

1|0
    0|0
  • Evde

1|0
    0|0
  • evde kuran-ı kerim okuyarak..

2|0
    0|0
  • Sıradan..

1|0
    0|0
  • normal girecem

1|0
    0|0
  • Her yılbası oncesi google yazarım yılbasında ne yapıcaksınız vs. diye eski ya da yeni forum konularını okurum cok hosuma gider aradada yılbası sarkısını dinlerim yılbasındada belli olmuyor ne yaptıgım bazen arkadaslarla bazen sevgiliyle bazen evde tek

1|0
    0|0
  • Tuvalette girmeyi planlıyorum :D

1|0
    0|0
  • İnşallah memur olarak girerim Aminn.

1|1
    0|0
  • Sokaktaki bütün kedi köpek başıboş hayvanları toplayıp evde parti vermeyi düşünüyorum

2|0
    0|0
  • Evde oturarak.

1|0
    0|0
  • kafamla

1|0
    0|0
  • Sıradan gircem işte ^^

1|0
    0|0
  • İçerek..

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 37

• Geçen yılki gibi: Finaller için hazırlanarak. Yeni yıla sürünerek girdiğimden yine yılım kötü geçecek muhtemelen. :/

1|0
    0|0
  • Senin yaşında acayip eğlenirdim. Bir noel başı her komşuya girip kutladık yeni yılı sonra karın üstüne düşüp dilekleri bağıra bağıra söyledik sonra balkonda sarhoş biri pastanın üstünde yanlışlıkla oturdu ne güldük.
    En son 2015 yılı ihtişamlı kutladım sonra sen gibi fıstık fındık offf

1|0
    0|0
  • normalde hep evde tombala tarzında kutluyorduk fakat bu sene normalde ablam uzakta çalısıyor bu sene gelmiyor başka planları var bu sene arkadaşlarla kutlama olasılığımız var :p

1|0
    0|0
  • Henüz plan yapmadık. Mandalina soyup, televizyon izleyerek girerim diye düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • Ben girmicem siz girin

1|2
    0|0
  • Bir köşede sessizce oturup geçirmeyi planlıyorım.

2|1
    0|0
  • her zamanki gibi sıcak yatağımda yatarak

1|0
    0|0
  • Hayır, parti gibi bir planım yok; hiç de olmadı. Evimde, ailemle birlikte geçiriyorum. En güzeli de bu şekilde.

1|0
    0|0
  • Saatimi 10 dakika ileri alıp, Türkiye de önce ben girmek istiyorum..

1|1
    0|0
  • Amuda kalkıp gireceğim. 2018 boyunca beynime kan gitsin de hata yapmayayım.

1|0
    0|0
  • Evde tw izleyerek çok değişik dimi

1|0
    0|0
  • Nasıl girdigimizin ne önemi var nasıl olsa her zamanki gibi berbat bir yıl olur

1|0
    0|0
  • Ben normal birgun gibi gecirneye dikkat ediyorum

1|1
    0|0
  • Geçen sene eski sevgilimle hayallerim vardı keşrke bunsene tekrar birlikte olup girsek

1|0
    0|0
  • Düşünmedim daha

1|0
    0|0
  • Sanırım partilerden sıkıldım s. s. s😂. Bende hep derler ya zengin kalkışı falan bende fakir oturuşu yapıp tv izleyip cips çekirdek kaju , patlamış mısır falan takilicam👸🏻👑😂

1|0
    0|0
  • Bara giderim heralde

1|0
    1|0
  • Evet belkii

1|0
    0|0
  • uyuyarak

1|0
    0|0
  • Partiye değilde gezmeye çıkarız arkadaşlarla 😂😂😂