Flört ettiğiniz kişi en yakın arkadaşınız hakkında kötü bir söz söylese, flörtünüze elveda der misiniz?

Flört ettiğiniz kişi en yakın arkadaşınız hakkında size kötü bir söz söylese, flörtünüze elveda der misiniz?
Flört ettiğiniz kişi en yakın arkadaşınız hakkında kötü bir söz söylese, flörtünüze elveda der misiniz?Arkadaşlık mı, aşk mı?
#MünzeviBayan

0|4
6854

En İyi Erkek Görüşü

• Elveda demem bunu düşünmesinin sebebini ve temelini anlamak isterim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Söylemişti ama her ikisine de devam ettim, arkadaşı seçmem gerekmiş direkt

4|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 53

• Yok demem isterse anasına sövsün en yakın arkadaşım yok birkere taşındık biz 400 km var eski taşındığımız yerle arası
    Arkadaşıma ne derse desin mk
    Arkadaşım yok birkere olmuyor arkadaşlığın mk kendi cinslerimden hoşlanmam ben kızları severim.

0|2
    0|0
  • Evleneceğim kız ise istediği kadar kötü söz söyleyip sövebilir, arkadaşımın canı cehenneme, ama öyle bir kız yok 😢

0|0
    0|0
  • Yanlış bir düşünceye sahip olduğunu aslında arkadaşımın gerçekte nasıl olduğunu söyler ve onu bu düşünceye iten davranışın ne olduğunu sorarım 😉

0|0
    0|0
  • Sebebi önemli. Abuk subuk bir şeyse inceldiği yerden kopsun.

1|0
    0|0
  • Valla tam olarak ne oldugu ile alakali..
    Özel hayatim hakkinda pek fazla bilgi vermem özel hayatim :/

0|0
    0|0
  • Önce sebebini öğrenirim, sonra tartışırız büyük ihtimal. Direk bırakmam.

0|0
    0|0
  • Söylediği söze ve konuya göre değişir. İkisi arasındaki seçimimde tabiki arkadaşım olur. Aşkı her yerde bulursun ama dost bir başkadır hacı.

0|0
    0|0
  • En yakin arkadasim ikizim onada zaten bisey demez:)

1|0
    0|0
  • Arkadaşım ise hakkında kötü söz söyleten biri değildir. Yine de flörtüm öyle bişey derse konuyu araştırır yanlış yapana bye bye derim.

0|0
    0|0
  • bana bu kötü sözü için haklı bir açıklama yapmaz ise tartışırız.

0|0
    0|0
  • Haklılığına bakmalı. Haklıysa sorun yok ama haksızsa aşk biter dostluk kalır der evine bırakırım.

0|0
    0|0
  • Belki de benim bilmediğim bir şeyi söylüyordur. Saygısızlık yapmamalı sadece, sevmek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Fülüttütürüm öttürürüm fülüt gibi sen kim köpek kankama laf söyleyecen! Afişte

0|0
    0|0
  • 2 günlük flörtüm ne diyecekmiş ama şikayetlere başlamış

0|0
    0|0
  • saçma asla demem hatta kötü konuşuyorsa vardır bir bildiği derim

0|0
    0|0
  • Uyarırım be haklıysa eğer tutmam bile yapıştırsın 😂

0|0
    0|0
  • Ne diyecem agzina saglik der florte devam o hayvan icin flortumdenmi vazgececem asla olmaz imkansiz

0|0
    0|0
  • Haksiz yere sölemişse özür diletirim yoksa yoksa yol veririm

0|0
    0|0
  • yüzleştiririm kimse kimsenin arkasından atıp tutamaz

0|0
    0|0
  • Haklı bir eleştiriye bişey demezdim. Ama haksız ise tartışırım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 67

• Demem. Ama sabır da bir yere kadar.

0|0
    0|0
  • Düşünmeden basarım tekmeyi. Onun benim yakın arkadaşım olmasının bir sebebi var sevmese de saygı duyacak

2|0
    0|0
  • aileme edilen sözler harici pek takılmam ha ypk ya öyle biri değildir falan derim arkadaşlarıma bişi dese ama delirmem

1|0
    0|0
  • Sevgilim söylüyorsa haklidir. Öylesine söylemez. Bana söylediği her şeye geldim ben.

1|0
    0|0
  • Söylediği şeyler hakkında önce bir açıklama yapacak neden öyle bir şey düşündü diye. Açıklamasını duyduktan sonra s... olup gidebilirsin cevabını alır benden 😊

0|0
    0|0
  • hayir olayin ne oldugu onemli, haksiz bile olsa en fazla tartisirim

0|0
    0|0
  • Söylediği söze ve neye dayanarak, bu sözü söylediğiyle ilgili bir durum.

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşıma da derim aldatildim çünkü şerefsizler

0|0
    0|0
  • Konuyu deşerim o neden söyledi bunu, haksızsa paralarım ama haklılık payı varsa da bana yansıtmamasını rahatsız olduğumu söylerim

0|0
    0|0
  • Kaşlarımı çatmamdan anlar vereceğim tepkiyi. Sert çıkarım acımam.

0|3
    0|0
  • Arkadaşlık ya da aşk değil de kimin haklı olduğuna göre değişir durum.

0|0
    0|0
  • Konunun ne olduğuna ve ne söylediğine göre değişir.

0|0
    0|0
  • tabiki hayır bir kaç hadbilmdez bişey söyledi diye hemen kestirip atmam ama takibe alırım

0|0
    0|0
  • Silerim net. Ve tabi arkadasimada sorarim o yok oyle bir sey diyosan bitmisdir mesele

0|0
    0|0
  • Ikisine de elveda demem.
    Flörtümü gözlemleyip amacını çözmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • Arkadaşımı bana düşürmeye kalkmadığı sürece sorun yok illa sevecek düye de bişey yok

1|0
    0|0
  • Flörtse ayagnı denk alacak sevgiliyse halledilir nedene baglı

0|1
    0|0
  • Güven varsa isteyen istediğini desin hatta kendi bile gelip seni aldattım dese inanmam

0|0
    0|0
  • Söylemişliği var. Birbirlerine yardırırlardı iki tarafıda s**tir ettim. Kafam rahat

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık başka flört başka beni bunalttığı yerde bırakırım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    47
Yükleniyor...