Hemcinsle kurulan dostluklardan hangisi daha samimi?

Karşı cinsle değil; erkek erkeğe veya kız kıza olan dostluklarda, hangi taraf daha samimi?
Hemcinsle kurulan dostluklardan hangisi daha samimi? Erkeklerinki mi, kadınlarınki mi?Erkek erkeğe kurulan arkadaşlık mı, kız kıza kurulan arkadaşlık mı?

• Erkeklerin arkadaşlığı daha kuvvetli ve samimi.
    A seç
  • Kadınların arkadaşlığı daha kuvvetli ve samimi.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|2
113135

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 135

• Erkekler her zaman daha samimidir kadınlar yapmacık davranışlar sergiler.

1|0
    0|0
  • Kadınlar bile erkek arkadaşlıklarını daha samimi buluyor. :D Bizde şöyle bir şey var. Arkadaşımızı yüzüne karşı gömeriz ama gittiği zaman çok kral adam deriz. Kadınlarda da tam tersi, gittiği gibi gömerler. Biz kavga eder 5 dakika sonra barışırız, kadınlar kavga edince ölene dek kin tutuyor. Biz bir şeye sahipsek, dostlarımızın da sahip olmasını isteriz. Kadınlar en iyisi bende olsun üstünlük taslayayım peşindeler. Böyle işte. :D

1|1
    0|0
  • Erkeklerin diyorum ama kadınların dostluklarını deneyimleme şansım yok ki :) Dışarıdan gördüğüm kadarıyla erkeklerin diyorum.

1|0
    0|0
  • Erkeklerde kavga olur hastanelik oluruz sonra hasteneden elimiz omzumuzda güle güle çıkarız. Ne günlerdi...

2|0
    0|0
  • Kızlar da biliyor ki erkeklerin

2|0
    0|0
  • erkekler kesinlikle..

1|1
    0|0
  • Erkek kadın kardeştir, beğenmeyen kalleştir !!!

1|1
    0|0
  • Genel bir sonuç çıkaracak olursak Bence erkekler arasında kurulan dostluklar kesinlikle daha samimi ve uzun ömürlü.. Rakabet, kıskançlık, dayanışmak konusunda, kıyaslama gibi sorunlar yaşamıyoruz

0|0
    0|0
  • Kızlar sürekli bir rekabet ve kıskançlık içine giriyor her ne kadar istemsizde olsa. Bundan dolayı erkekler biraz daha samimi oluyor.

3|0
    0|0
  • 18 yıllık bitmeyen bir dostluğum var beraber kavgaya girip dayak ta yedik beraber dayak ta attik gün geldi ikimiz kavga ettik birbirimizin kasini patlattik ama o gün bile birimize dışardan biri dokunmaya kalksa ilk biz sırt sırta verirdik burdan sercan kardeşime selam olsun şimdi bunu paylaşan solesjn kızların dostluğu mu erkeklerinmi

0|0
    0|0
  • Bu fotoğrafla anlamışsınızdır ☺️

0|0
    0|0
  • Objektif olarak soyluyom erkeklerinki daha samimi

1|0
    0|0
  • Kişilere göre değişir. Ama genel olarak bakarsak erkekler biraz daha samimi gibi.

1|0
    0|0
  • Erkekler daha samimi..

1|0
    0|0
  • Erkekler daha samimi bence...
    Mesela bir erkek arkadasini çok rahatlıkla eleştirebilir ama kızlar hep iltifat etme eğilimindedir

1|0
    0|0
  • Tek bir dostum var o da kardeşimden daha kardeş.

0|0
    0|0
  • Kadınların arkadaşlığı aşla samimi değil. Daha geçen aylarda iki kadın var iş arkadaşı. Yüzlerine gülüp bana gelip birbirlerini kotuluyorlar sen düşün 😂🍻

0|0
    0|0
  • Anket sonuçlarında kızların da erkek seçmesi çok gerçekçi olduklarını gösteriyor. Kendilerini tebrik ediyorum :)

1|0
    0|0
  • Bence bu kisilige bagli..
    Duzgun kisilikli ile cok guzel dostluklar kurulur cinsiyet farketmeksizin 😕

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum bana uzak bir konu, ben arkadaş sevmem.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    115

Kızlar Ne Diyor 113

• Bazı istisnaları saymaz isek. Erkekler derim :))

2|1
    0|0
  • Erkeklerinki.

1|0
    0|0
  • Erkeklerin kizlar bir soze bir omur dusman oluyolar. Erkekler hersozu soyleyip kavga ediyorlar kan cikar daha asla konusmazlar diyorum bir bakıyorum can ciger kuzu sarmasi olmuslar. Helal olsun gercekten. :)

1|0
    0|0
  • Erkeklerin arkadaşlığı daha ağır basıyor ama istisnalar kaideyi bozmaz

1|1
    0|0
  • Kadın olmama rağmen erkek erkeğe kurulan arkadaşlık daha samimi geliyor

1|1
    0|1
  • 2 erkek arkadaşın 1 kadın meselesinde karşı karşıya geldiğini çok az gördüm ama 2 kadın arkadaş 1 erkek mevzusunda çokça karşı karşıya gelmiştir. Kadın kadının düşmanıdır. Erkeklerin sevgisi de , öfkesi de , nefreti de samimi. Ama kadınlar...

0|0
    0|0
  • Erkekler daha samimi dost. Bayanlar can dostum deyip kıskanıp arkasından konuşanlar oluyor ama kadın dayanışması diye kadın dedim ankette

0|0
    0|0
  • Erkekler
    *Gecen bol olsun.*

0|1
    0|0
  • Erkek erkeğe tabii ki. Hiçbir kadına güvenemediğimden arkadaşlarım hep erkek.

1|0
    0|1
  • Erkekler arkadaşlık konusunda daha güvenilir ve samimi; Çünkü dedikodu yapmak, birbirleriyle yarışmak ve ilişkilerini konuşup kıyaslamak, yarıştırmak gibi dertleri yok. Birbirlerini kıskanacak çok fazla durumları da yok ve düz düşünüyorlar. Biz kadınlar kadar detaylı düşünmedikleri ve yarışmak için herhangi bir çaba göstermedikleri için bence erkeklerin arkadaşlığı ya da dostluğu daha sağlam. Bir çıkarları yoksa tabi kızdan ya da erkekten.

0|0
    0|0
  • Bilemeyeceğim karakter meselesi.

1|1
    0|0
  • Erkekler daha samimi

0|0
    0|0
  • Erkekler bence çünkü kadınlarda kıskançlık bitmez

0|0
    0|0
  • Erkek - kız ilişkisi bana göre daha samimi geliyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler kesinlikle

0|0
    0|0
  • Erkeklerin dostluğu daha uzun ve samimi

0|0
    0|0
  • Erkeklerin ki galiba kuzu

1|0
    0|0
  • Aynı bence