Hemcinsle kurulan dostluklardan hangisi daha samimi?

Karşı cinsle değil; erkek erkeğe veya kız kıza olan dostluklarda, hangi taraf daha samimi?
Hemcinsle kurulan dostluklardan hangisi daha samimi? Erkeklerinki mi, kadınlarınki mi?Erkek erkeğe kurulan arkadaşlık mı, kız kıza kurulan arkadaşlık mı?
  • Hemcinsle kurulan dostluklardan hangisi daha samimi? Erkeklerinki mi, kadınlarınki mi?Erkeklerin arkadaşlığı daha kuvvetli ve samimi.
    A seç
  • Hemcinsle kurulan dostluklardan hangisi daha samimi? Erkeklerinki mi, kadınlarınki mi?Kadınların arkadaşlığı daha kuvvetli ve samimi.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|2
113136

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin birbirleriyle yaptıkları dostluk daha sağlam.
    Kadınlar maalesef çıkarları uğruna dostlarını kolayca satabiliyorlar.
    Tabiki istisnalar var ama genelde böyledir

1|0
    0|0
    • Kadınlar en çokta bir erkek uğruna dostlarını satıyorlar ya da dostunun erkek arkadaşıyla yakınlaşabiliyorlar.
      Erkekler ise dostunun sevgilisi varsa hemen yenge olarak görür onu, yengeye yan gözle bakmak çok büyük şerefsizlik olarak kabul edilir bizde.

• İstisnalar elbetteki var demiştim zaten.
      Ama o durum siz kızlarda çok daha fazla var erkeklere göre

• Tam şu an bir soru gördüm ve aklıma hemen sen geldin.
      Benim dediklerimi doğrulayan bir soru...
      Bu tip bayan sorularını sık sık görebilirsin ama erkeklerin bu tip bir sorusunu kolay kolay göremezsin.
      Sanırım artık beni daha iyi anlamışsındır...

www.kizlarsoruyor.com/.../q8344080-tum-kizlar-bu-kadar-kasar-mi

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler arkadaşlık konusunda daha güvenilir ve samimi; Çünkü dedikodu yapmak, birbirleriyle yarışmak ve ilişkilerini konuşup kıyaslamak, yarıştırmak gibi dertleri yok. Birbirlerini kıskanacak çok fazla durumları da yok ve düz düşünüyorlar. Biz kadınlar kadar detaylı düşünmedikleri ve yarışmak için herhangi bir çaba göstermedikleri için bence erkeklerin arkadaşlığı ya da dostluğu daha sağlam. Bir çıkarları yoksa tabi kızdan ya da erkekten.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 135

• Kadınlar bile erkek arkadaşlıklarını daha samimi buluyor. :D Bizde şöyle bir şey var. Arkadaşımızı yüzüne karşı gömeriz ama gittiği zaman çok kral adam deriz. Kadınlarda da tam tersi, gittiği gibi gömerler. Biz kavga eder 5 dakika sonra barışırız, kadınlar kavga edince ölene dek kin tutuyor. Biz bir şeye sahipsek, dostlarımızın da sahip olmasını isteriz. Kadınlar en iyisi bende olsun üstünlük taslayayım peşindeler. Böyle işte. :D

1|1
    0|0
  • 18 yıllık bitmeyen bir dostluğum var beraber kavgaya girip dayak ta yedik beraber dayak ta attik gün geldi ikimiz kavga ettik birbirimizin kasini patlattik ama o gün bile birimize dışardan biri dokunmaya kalksa ilk biz sırt sırta verirdik burdan sercan kardeşime selam olsun şimdi bunu paylaşan solesjn kızların dostluğu mu erkeklerinmi

0|0
    0|0
  • Erkekler her zaman daha samimidir kadınlar yapmacık davranışlar sergiler.

1|0
    0|0
  • Erkeklerde kavga olur hastanelik oluruz sonra hasteneden elimiz omzumuzda güle güle çıkarız. Ne günlerdi...

2|0
    0|0
  • Üniversite 3. sınıfa geçtik artık millet devlet yurdundan çıkıp eve çıkmaya başlıyor...
    Bizim sınıfta 2 kız eve çıkmak için yurttan ayrılıyor daha sonra şu oda senin bu oda benim diye kavga ederek evi tutmadan ayrılıyorlar :D
    Yurtta kaldığım 2 kişi ile birlikte eve çıkıyoruz, 2 yıllık oda arkadaşlarım ile birlikte 2 yıl da evde kalıyoruz. Hiç bir sıkıntı yok.

Demem o ki kızların arkadaşlıkları çok yapmacık, erkeklerin ki dobra olur. arkadaşsa arkadaştır. değilse değildir...

1|0
    0|0
  • Arkadaşmış dostmuş cebimde paran varsa herkes arkadaş dost yoksa herkes düşmanın birlerinin sırtından gecinmeye calışan bir topluluk işte kusura bakmayın insan sevgisini ve güveni kaybettim kalp yerine bir taş taşıyorum sanırım merhamet duygularımı geri istiyorum saf kalbimi geri istiyorum ama sayenizde bir taş var orda

0|0
    0|0
  • Genel bir sonuç çıkaracak olursak Bence erkekler arasında kurulan dostluklar kesinlikle daha samimi ve uzun ömürlü.. Rakabet, kıskançlık, dayanışmak konusunda, kıyaslama gibi sorunlar yaşamıyoruz

0|0
    0|0
  • Kızlar sürekli bir rekabet ve kıskançlık içine giriyor her ne kadar istemsizde olsa. Bundan dolayı erkekler biraz daha samimi oluyor.

3|0
    0|0
  • Aslında bu kişisel ön yargı olmayan her dostluk sonsuzdur. Zira insanların egoları çok büyük. eğer arkadaşına kendin gibi yaklaşabiliyorsan o dostluk her şeyin üstesinden gelir ve cinsiyet fark etmez.

1|0
    0|0
  • Kişilere göre değişir. Ama genel olarak bakarsak erkekler biraz daha samimi gibi.

1|0
    0|0
  • erkekler daha samimidir. Her türlü lafı sakayı yaparsın gülerler ama kızlar en ufak seyde bozulur kavga ederler mesela erkekler küfrederler birbirine ama birbirlerinden ayrıldıklarında hep iyi bu cocuk ya severim tarzında konusurlarken kızların canımlı cicimli konusması pek samimi olmaz cünkü birbirlerinden ayrıldıklarında arkalarndan kasr urspu tarzında konusanları oluyo

0|0
    0|0
  • Erkeklerin ki daha kuvvetli ve samimi çünkü erkekler pişti olduklarında 'oo kanka yakılıyosun der'' ama kadınlar pişti olduklarında en yakın arkadaşı bile olsa direkt bozulur tutmasalar saç baş yolarlar sjsj

0|0
    0|0
  • Erkeklerin diyorum ama kadınların dostluklarını deneyimleme şansım yok ki :) Dışarıdan gördüğüm kadarıyla erkeklerin diyorum.

1|0
    0|0
  • Erkek erkeğe kurulan dostluklar daha samimi bu çok gerçek yaşadım gördüm ve tecrübe ettim kız kıza çok başarısız çünkü birbirlerini çekemiyorlar ve hep kırıcı ve aşağılayıcı konuşuyorlar çok azı müstesna anlaşabiliyorlar oda mucize işte

2|0
    0|0
  • Bu fotoğrafla anlamışsınızdır ☺️

0|0
    0|0
  • erkek erkege her dostluk samimidir erkek kadin her dostlugun samimiyeti ise tanimakla alakalidir escinsellikse yorum yapicak son insanim

0|0
    0|0
  • bir sürü değişik insan var genel olarak erkekler gibi görünsede bu devirde oğulun babaya hayrı yok babasına yaramayan arkadaşınada yaranamaz. cevabım : insana göre değişir

0|0
    0|0
  • Kadınlar sürekli birbirlerini çekiştirmek ten başka bir iş mi yapıyor ki kuvvetli dostluklar inşa etsin

1|0
    0|0
  • Valla kızlar çok fesatsınız.

1|0
    0|0
  • kadınlar birbirlerini nasıl kıskanıyorlarrrr nasıl kıskanıyorlarrr onlar iyi arkadaş falan olamaz bence :D bazıları bakarken görüyorum o gözle ben bakamıyorum kıza ya yicek kız kızı

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    115

Kızlar Ne Diyor 112

• Bazı istisnaları saymaz isek. Erkekler derim :))

2|1
    0|0
  • Erkeklerin kizlar bir soze bir omur dusman oluyolar. Erkekler hersozu soyleyip kavga ediyorlar kan cikar daha asla konusmazlar diyorum bir bakıyorum can ciger kuzu sarmasi olmuslar. Helal olsun gercekten. :)

1|0
    0|0
  • 2 erkek arkadaşın 1 kadın meselesinde karşı karşıya geldiğini çok az gördüm ama 2 kadın arkadaş 1 erkek mevzusunda çokça karşı karşıya gelmiştir. Kadın kadının düşmanıdır. Erkeklerin sevgisi de , öfkesi de , nefreti de samimi. Ama kadınlar...

0|0
    0|0
  • Ya valla insan sevdiği kadar seviyor benim en iyi arkadaşlarım kız ve erkek birlikte konuşmadığımız konu yok erkek olan arkadaşımdan da hiç çekinmem özel herşeyimizi paylaşırız kız olanla da

0|0
    0|0
    • Sevildigi kadar olacak

• Hayır o anlamda değil de yani birini ne kadar seviyorsan o kadar seviyorsundur erkek kız karşı cins fokbalığı bilem ne fark etmez. Anlamında dediydim.

• Erkeklerin arkadaşlıklari daha samimi
    Kadınlarin buyuk bir kismi kiskanç fesat fitneci ukala dedikoducu ve koğucudur ve en tehlikelisi HASET'tir. Bir başka deyişle şeytanin yan sanayisidir. Tek bir tane bile kiz arkadaşım yok

0|0
    0|0
  • Kizlar arasinda kiskanclik cekemrmezlik asiri derece var biz 4 kiz kardesiz birbirimizle gorusmuyoruz bile ama esim erkek kardesleriyle surekli gorusur kizlar cok hased dedikoducu dostluklarida kardeslikleride hic hos deill

0|0
    0|0
  • Bizde hep arkadan iş çevirme oluyordur illaki ya da birşey saklama bence erkekler arkadaşlıklarında daha samimi ve doğrular

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık değil ama dostluk olarak bence kadınlarınki daha kuvvetli sadece arkadaş gözüyle baktıkları aynen arkasından dedikodu felan yapıyolar ama erkeklerde çok yapıyolar hep şahit oldum.

0|0
    0|0
  • erkekler biraz daha iyi sanki. hem samimiler hem de kapris falan yok. bugun dovusup yarin sevisiyorlar😂 cogu kin tutamiyor. ama kizlar oyle mi? hep bir soguk savas, arkadan konusma...

0|0
    0|1
  • Erkekler daha samimi kızlarda kıskançlık çekememezlik çok oluyor istisnalar olsa da.

2|0
    0|0
  • En samimi arkadaş bana göre bana mesafeli davranandır 😂 diğer türlü içi fesat ve yapmacık geliyor bana...

0|0
    0|0
  • Erkekler daha samimi dost. Bayanlar can dostum deyip kıskanıp arkasından konuşanlar oluyor ama kadın dayanışması diye kadın dedim ankette

0|0
    0|0
  • Erkeklerin dostluklari daha samimi. Cünkü daha gecen yasadim, bir arkadas resmen beni kiskandi ve bana tavir yapiyor Şu an ... böyle seyler bir kac defa basima gelmistir.. arkadas arasinda olmamali aslinda... cok üzücü durum

0|0
    0|0
  • Dost diye birsey yok hepsi hikaye ufak bir tartismada herseyi yüzüne vuruyolar ailenden en kötüsü dostun iyisinden daha iyidr. Birsey oldumu ill ailen kosar o dostum dedigin insan deyil

0|0
    0|0
  • Erkek lisesi mezunuyum erkeklerin dostluklari daha samimi daha kalıcı

0|0
    0|0
  • Kızlar fesat ve kendilerine göre çok kuralları var. Saçıma dokunma, bana şöyle hitap etme vs. Nasıl davranıcağını şaşırıyor insan.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin arkadaşlığı daha ağır basıyor ama istisnalar kaideyi bozmaz

1|1
    0|0
  • Kadın olmama rağmen erkek erkeğe kurulan arkadaşlık daha samimi geliyor

1|1
    0|1
  • Erkeklerin arkadaşlığı daha samimi. Kadınlar kavga eder ve o kavgadan sonra o arkadaşlıktan eser kalmaz , birbirlerini kıskanırlar vs

1|0
    0|0
  • Valla kimin ki samimi umrumda degil ben ve benim arkadasim kadar kiz ve erkek kimse samimi olamaz onu bilmem yetiyor

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    92
Yükleniyor...