İçinizdeki mimar ortaya çıksa ve bir gezegen inşa edecek olsanız nasıl bir gezegen yapardınız? İçinde neler olurdu?

İçinizdeki mimar ortaya çıksa ve bir gezegen inşa edecek olsanız nasıl bir gezegen yapardınız?İçinde neler olurdu?

1|1
246

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 23

• Mavi olurdu. Deniz gökyüzü. Bir de hiç gitmeyecek bir gökkuşağı kondururdum. Çocukluğumdan beri beni çok mutlu eder. Evlerde bembeyaz olurdu. Hep bahar olurdu mevsim. Her yerde rengarenk çiçek...

1|1
    0|0
  • Pamuk şekerden bulutlar olurdu. Her yer çocuk gülümsemesiyle dolardı. Şiddet, ırkçılık, hırsızlık, yalan, aldatma olmazdı. Her şey eşit olurdu. Gözyaşı diye bir terim bile olmazdı. Insanların güzel hayallerinden oluşturmak isterdim bu gezegeni.

0|1
    0|0
    • Düşüncelerin hayranlık uyandırıcı :) Gezegeninde bir ömür boyu mutluluk içinde yaşayacaktır her canlı ayrıca pamuk şekerden bulutlar güzelmiş ama çocuklar bulutları yemeye kalkmasın :D O kadar şeker bulutları ben de yemek isteyebilirim :D

• Ben teşekkür ederim

• Benim gezenim sevgi dolu aşk dolu iyilik dolu mutluluk dolu hiç bir kötülüğün barınamadığı cicekler hayvanlar değişik bitkilerden güzel insanlardan güzel hayvanlarla süslü büyülü bir gezegen olmalı benim 🌍 im.
    😍❤️

0|1
    0|0
  • seffaf yer kabugu.
    saraptan irmaklar, vodka selaleri.
    tekila magaralari.
    cesitli meze agaclari.
    nihavend makaminda esen rüzgar.
    vs.

0|2
    0|0
    • Vay be akıp gittim bir an gezegeninize bir an yaşadım, kulaklarım şen, kalbim ferah, yaşayışım refah oldu :) Nihavent makamından esen batı rüzgarı az sesli bir şekilde kulaklarımızı okşasın rahatlasın depresyonumuz :D Heyt be muhteşem gezegen yaşanır :) Düşüncelerinize sağlık :)

• Morumsu bulutlar. Üç tane uydulu. Çikolata veren ağaçlari olan. Sprite fruko akan dereler. Kuzu çevirme caliliklar felan😂

0|1
    0|0
    • Vay benim yasak elma yiyen arkadaşım pikaçhum gelmiş hoşgelmiş neler getirmiş bakalım düşünceleriyle bir bakayım :D Mor renge aşıksın hemen belli etmişsin lila da candır diyorsun :D Çikolata düşkünü de çıktın :D Gazoz akan dereler, nehirler oh oh başka neler istiyorsun :D Kuzular çevriliyor, danalar közleniyor oh oh :D O değil de sen kendi yarattığın gezegeni yiyeceksin gibi duruyor :D :D Gezegenini yemeye gelecem ben de karnımda acıkmıştı helva gibi pişmiş etleri yemeye gelecem sonrasın da çikolata iyi gider :D Gezegenin güzel oldu :)

• Bugun izlemem gereken Lion adli bir film var. dun yarida kaldi. Onu bitireyim bunu da izlerim😊

• Tamam lion güzel bir film mi sen aslan burcu musun :D Jaguar isterim aslan isterim diyorsun öyle bir şey düşündüm bir anda :D 44 kilosun kardeşim kadarsın boyunda 1.62 ise tamamı ile kız kardeşimle aynı fiziksel özelliğe sahip olmuş olacaksınız :D Yani tamamı derken kilo ve boy olarak :D

• Melekler ve periler olurdu heryerde, hic bitmeyen mutluluk.. Ha bide hayvanlar.. Ve hepsinin ortasında oturan bir adet ben☺🙈

0|1
    0|0
    • Senin gezegen tamamen kızlardan oluşacak gibi duruyor ve tatlı bir gezegen olacağı kesin :D Hayvan biniciliğine merakın var senin at felan biniyor olmalısın :D Her hayvanın ortasında oturmak nasıl bir hayvan sevgisidir :) Gezegenini beğendim ziyarete geldiğimde hayvanlarına bende binmek isterim beni uçursunlar :D

• Yya tesekkurler bende kosa kosa gelirim😊😊

• Koşa koşa gelir atla koştura koştura gidersin :)

• Işık huzmelerinden oluşan ve her insanın evinin ayrı bir ışık huzmesinde olduğuistemediğin anlarda kendi dünyana kapanıp kimseyle temasa geçmenin mümkün olmadığı ama iyi olduğunun o dünyanın ışığından anlaşıldığı.. karmaşa gibi görünse de belli bir düzenin olduğu.. insanın içindeki umuda göre dünyanın tüm ışıklarının belli bir seviyeye geldiği.. kimsenin kimseyi rahatsız etmediği bir gezegen..

0|1
    0|0
  • O dunyanin mimarisi degil icinde yasayacaklarin kisiligini imar etmek gerekirsi zannimca... yoksa bir cennet de yaratsan icine etme gibi bir ihtimalleri var... bknz dunya... dunyadan daha guzel bir gezegen dusunemiyorum

0|1
    0|0
    • Her şeyi imar edebilirsiniz gezegeni siz oluşturuyorsunuz :) ANlıyorum dünyamız güzel ama içinde yaşayanlar içine ettiler diyorsunuz haklısınız :)

• Ana evime incir agaci diker bu😕

• Incir ağacı diker diktiği agactaki incirleride yer 😂😂

• Sürekli ilkbahar olacak heryer yemyeşil ilkbahar yağmurlarıyla ıslanacak bütün meyveler sebzeler hayvanlar olcak
    Kirli olmayacak sadace iyi insanlar yaşayabilecek
    Mutlu bir dünya hayal ediyorum yani

0|1
    0|0
  • Eski dünya

0|1
    0|0
  • Bol yeşillik üzerine bir yer.

0|1
    0|0
    • Yeşil rengine aşıksın :) Yine yeşillenecek yeni bir gezegen ve uzaktan harika bir manzarası olacak bu çok iyi :)

• İçinde sadece ben ve annemin olduğu. Çiçeklerle kaplı bir gezegen .

0|1
    0|0
  • Her daim gece olan, sadece sonbahar ve kış mevsiminin yaşandığı bir gezegen..

0|1
    0|0
    • Zifiri karanlığa aşık bir kadınsın. Soğuk hava da titreyen elleri seviyorsun, şömine de yanan ateşin başında da ısıtmayı :) Yaprakların dökülüşünü ve sararışına bayılıyorsun enteresan ve değişik bir gezegen olacak ziyarete gelirim :D

• Bu keşifler istila amaçlı değildir umarım :)

• Yok beni ispanyollar, ya da ingilizler gibi sömürücü bir yapı olarak görme ben daha çok merak, macera, heyecan, yeni hayatlar, yeni varlıklar, ışık, karanlık aklına gelebilecek ne varsa onların peşindeyim. Görüp yaşamak ve hissetmek için geliyorum bir yerde karanlığı diğer tarafta aydınlığı bir yerde ilkbaharı diğer gezegende sonbaharı ve böylece her türlü güzellik gözlerimde ve zihnimde ben uyuduğumda canlanmış olacak ve beni mutlu edecek :) Tabi sizi de edebilir çünkü bu gezegen sizin :) Ben evliya çelebi oldum geziyorum :D İsterseniz siz de diger gezegenleri gezebilirsiniz :)

• Bol bol lahmacun

0|1
    0|0
  • Gezegenimin yeşillikler ve denizle kaplı olmasını isterdim tek katli akşap evet olurdu ilkbahar ve yazın aralıklı olduğu bir gezegen inşaa ederdim çiçek olarakta papatya olurdu

0|1
    0|0
  • İçinde insanda başka tüm canlılar olurdu

0|1
    0|0
    • İnsan olarak insanları yeni oluşan gezegene almıyoruz demek oluyor ki bu da insanların giderek kötü bir varlığa dönüştüğünü ortaya seriyor :) İYi bir gezegen oluşturacağınızı düşünüyorum :)

• İnsanoğlu yapacağım o cenneti bile cehenneme çevirir o yüzden istemem. Teşekkür ederim. İnşaallah :)

• Rica ederim hayırlı akşamlar :) Azerbeycana selamlar :)

• istifa ettirimim icimdeki mimara, cizmeyi sevmiyorum.

0|1
    0|0
    • Haha peki istifa etsin. Ne yapmayı seviyorsun peki :D

• Inşallah hepberaber 😄

• Kesinlikle hep beraber olmalı yalnız tadı çıkmaz :)

• adi starmus olurdu
    icinde yildizlar dolu

0|1
    0|0
    • Renk cümbüşü efsane olucak senin gezegenin parıl parıl parlayan kel bir adamın kafası gibi :D İsmini beğendim starmus çocuğun gibi seversin gezegenini :)

• Sadece ben😂

0|1
    0|0
  • Icinde tum guzellikleri biriktirirdim)

0|1
    0|0
    • Bu kadar mı :D

• Yalniz demeyimde yani cok insan sevmem sahtelik cok olur. az olsun ama iyi olsun :)

• Evet haklısın az ve oz olsun sana yetecek kadar olsun kafidir 😊

• Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayal gücümü bayağı zorlamamı istiyorsun ama yapacağım 😊
    Denizleri tatlı olsun isterdim ve bütüm toprak parçaları ada olsun isterdim. Ama küçük ama büyük. Her kabilenin belli adası olsun. 😂
    O gezegeni inşa etsem her büyük adalara bir çift yerleştiririm nesillerini o adada oluştursunlar. Küçük adalar ise sayfiye yerleri tarzında olsun. 😂

3|1
    0|0
    • hahaha muhteşem hayal gücün çok güçlüymüş iyi bir gezegen yapıcısı olur senden :D Hemen yaptığın gezegende rezarvasyon yaptırmak istiyorum güzel bir adaya yerleşiip ada sahillerinde sevdiğim kızı beklemek istiyorum :D :D

• Hakikaten :D AB devletleri gibi adalar arası asma köprüler inşa edelim, televizyon kanalı kuralım
      Ve bu adaların tamamı kabileler cemiyeti kursun ki her meselede ortak kararlar alınsın, bütün gezegen için kanunlar konsun, Her ada iç işlerinde serbest, dış işlerinde birbirlerine bağlı olsun :)
      ayy böyle gezegende yaşamayı çok istiyorumm :D

• Muhteşem bir ada devleti oluşturup gezegeni tek bir çatı altında toplayıp, kanunları koyup, tüm varlıkları birleştirip, hepsinin güzel bir yaşam sürmesini sağlayıp herkesin mutlu olmasını sağladın :D Çok iyi oldu bu gezegenini çok beğendim keşke imkan olsa da yapsan diyorum açıkcası ama hayali bile insanı musmutlu etmeye yetiyor :)

• Gezegen yapmak 😂

0|1
    0|0
  • Elimden geldigince dunyaya benzetmemeye calisirdim..

0|1
    0|0
  • Bir sen bir ben birde bebek :)

1|1
    0|0
  • Kötülüksüz dünya

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;