Erkekler neden aldatır?

Soruyorum size ey ks erkekleri neden aldatırsınız? Bu bana yapılır mı 😂😂😂

1|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Uçkuruna şerefinden daha fazla düşkün oldukları için aldatırlarb, genelleme değil tabi yapanlar için

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 69

• Aldatmanın erkeği kadını olmaz!! Bu soruyu tüm erkekler aynıymış gibi de soramazsın hiç kusura bakma!! Eğer gerçekten tatmin edici bir cevap arıyorsan ilişkini sorgulaman gerekir.
    Yeterince dürüst davranıp, ona karşı kendin olabilmeyi başardın mı? Bu soruya yürekten evet diye biliyorsan eğer onun sana ne ne kadar dürüst davrandığını oturup düşünmen gerek. Verdiğin değer kadar değer göremediysen yanlışı yapan yine sensin. Çünkü tavizlerinin karşılığını alamadığında ilişkini sonlandırmış olman gerekirdi.

0|0
    0|0
  • Benim hayatımda biri varsa ben asla aldatmam... Ayrılırım daha iyi aldatıldım ne kadar kötü bir şey olduğunu da bilirim. Kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi bir başkasına asla yapmam...

1|0
    0|0
  • kimi bulamaz kimi bulur aldatır işte.

1|0
    0|0
  • Çok zevkli ama yaa hem tek partner zamanla sıkıyor

0|0
    2|0
  • Kodu bozuk bazıları nin

0|0
    1|0
  • Insanlar neden aldatir asil sorulmasi gereken soru bu bence ) karaktersizliklerinden

0|0
    0|0
  • Çünkü karşısın daki doyura mamıştır ya da tiskinmiştir bir şeyden

1|0
    0|0
  • Doyumsuzlukdan olsa gerek :) yapılmaz SNA:)

1|0
    0|0
  • Aldatan erkek karaktersizdir basiretsizdir

1|0
    0|0
  • Erkekleri bilmem de insanlar hiçbir zaman ellerindekiyle yetinemezler hep kendisinin olmayanı isterler. Buna ister nankörlük de ister şerefsizlik ne dersen de hepsi aynı kapıya çıkar.

0|0
    0|0
  • kadınlar neden aldatıyorsa o yüzden

0|0
    0|0
  • Cinsiyetçilik yapma zerdüşt

0|0
    0|0
  • Cinsellik

0|0
    0|0
  • ilgisizlik

0|0
    0|0
  • Zevk içün tabii si..

0|0
    0|0
  • Sevılısınde istedgı bazı şeyleri bulmadıgı içn

0|0
    0|0
  • sevmedikleri ve boş boğaz oldukları için bu erkeğe özel değil. Y... şak oldukları için de diyebiliriz.

0|0
    0|0
  • ben hiç aldatmadım
    aldatanda karakter kanseri diye hastalık var ona yakalanmış olmalı :(

0|0
    0|0
  • erkek kadın fark etmez sevgi biterse kaybetme korkusu kalmaz. kaybetme korkusu kalmayınca da insan aldatır.

0|0
    0|0
  • İnsan evlendikten sonra hayvan gibi yaşamamali eşler birbirlerine eğitim vermeli vücutlarını tanımaları ve birbirlerine zaman ayarlamaları lazım.. aşk varken olur herşey heyecan ile ama kezban gibi kızlarda biraz kocasıyla ilgilenirse kocanın gözü dışarda olmaz zaten bilinçli biri ise eğer yoksa karısı güzel ve zeki olsa yapacak olan yine yapıyor.. devir kötü

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    49

Kızlar Ne Diyor 10

• çok basit doyumsuzlar nette izlediklerini eşlerinden isterler onlarda yapmayınca skıntılar başlar

2|0
    0|0
    • Ben olsam bende yapmam

• Sıkıntı büyük heralde

• bsr1993 ben özgür bayanım hiç evlenmedim ama cesarertli olana bayandan bunu bende talep ederdim çünkü bazen öyle evli kızkıza sohbet yananşmamızda o kadar sene evli olupta erkeğine dokunamayanı geç kendi bedenini bilmeyenlerimiz var şekerim

• evrimsel surecte genlerini olabildigi kadar cogaltmak ve devam ettirebilmek

1|0
    0|1
  • hepsi aynı gözü dişarda

0|0
    0|0
  • Karaktersiz olan aldatır bunun cinsi yok

0|0
    0|0
  • Ahlaksızlıktan

0|0
    0|0