Her anını sosyal medyalarda yayınlayanlar size samimi geliyor mu?

Eski okul arkadaşımın doğum günüymüş. Bir eğlenceye gitmişler. Snapchatte üşenmedim saydım, tam 81 tane snapi var ve daha gün bitmedi. Ben bu kızın şu an eğlendiğini düşünemiyorum. Eğlenen insanın elinde niye telefon olur anlamış değilim. Her anını sosyal medyalarda yayınlayanlar size samimi geliyor mu?

0|0
2638

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Nefret ediyorum öyle insanlardan.

1|0
    0|0
  • 81 tane mi oha? :D

1|0
    0|0
  • Kendini eksik gören insanları tamalayacı bir yanı var sosyal medyanın. Millete ne benim eğlenmemden yememden içmemden. Tamamen reklama yönelik ve psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum sürekli paylaşım yapanları...

1|0
    0|0
  • İstanbuldayım ücretsiz kartım ve bütün müzelere ücretsiz giriş hakkım var ama sosyal medyaya hiç bir şey atmam atanlarada Anne babaları facebook galiba diyorum

1|0
    0|0
  • gelmiyor

1|0
    0|0
  • La ne samimisi iyice boku çıktı utanmasalar sictiktan sonra boku ile selfie yapıp atacaklar bı kadın vardı böyle 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Degilim.4 aydir. fotoraf paylasmuyorum

1|0
    0|0
  • nope,, yuzde 80 ni plavra,, adam hayatindan bikmis hic bir amaci kalmamis ,, face ten bakiyon tanimasam sanki discovery chanelda belgesel sunuyo :):):)

1|0
    0|0
  • Noooooo,!

1|0
    0|0
  • bana öyle gelmiyor ecemciğim

1|0
    0|0
  • Pek samimi degiller..

1|0
    0|0
  • Gelmiyor

1|0
    0|0
  • Hiç samimi gelmez çok iticiler nefret ediyorum.

1|0
    0|0
  • Hayır..
    Uzakta oynasınlar..

1|0
    0|0
  • onlar en cok mutsuz olanlar bence hiç sevmem hem utanmasa scarken selfi cekecek

1|0
    0|0
  • tiksinirim

1|0
    0|0
  • Samimi degiller

1|0
    0|0
  • Direk arkadaslıktan cıkarırım.

1|0
    0|0
  • Bağımlılık.

1|0
    0|0
  • Gösteriş budalaları... Pohpohlanması gereken insanlar.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 26

• Bir fotoğraf görmüştüm bir yerde. Fotoğraf karesinde bütün insanlar elinde telefon bir şeyleri çekerken yaşlı bir teyze gülerek anı yaşıyordu. O teyze ilerideki beni anımsattı bana zira nereye gidersem gideyim anı yaşıyorum. Sosyal medya da kullanmıyorum şu an. Kullanıyorken bile arkadaşlarım onlarca snap atarken ben içinde bulunduğum yerin, güzelliklerinin ve onlarla olmanın tadinı çıkartıyordum. O yayınlanan snapler fotoğraflar kesinlikle samimi değil. İnan kimse paylaştığı kadar eğlenmiyor mutlu olmuyor. Nasıl olsun ki anı yaşayamıyor. Insanlarda aa bu kız-erkek ne kadar da eğleniyor algısını oluşturabilmek için içinde bulunduğu anı hiçe sayıyor. Sosyal mecralar fazlasıyla hayal ürünü aslında. İnsanlar kendilerini ispatlamaya çalışıyorlar. Ne kadar boş uğraşlar. Çünki kimse kimsenin özel hayatında ne olduğunu merak etmiyor. Ilişkilerini bile sosyal medyada yaşayan insanlar var. Bu kadar sahteliğe tahammülüm yok ne yazık ki. Oturup da insanların sahteliklerle dolu snaplerini izleyecek boş vaktimde yok açıkçası. Yeni keşfettiğim bir şarkı, bir kitap bana daha cazip geliyor. Samimi ve içten olmayan birçok şeyden uzak dururum genelde.

1|0
    0|0
  • Ya eglence bahane, gösteriş yapmak şahane kafasinda o arkadaşın 😄 Utanmasa tuvaletini yaparken bile snap atar😂 Kiz dogru soyle yoksa oyle snap atti mi😂
    Ben samimi bulmuyorum doğrusu

1|0
    0|0
  • Kesinlikle haklisin bence sadece paylaşım yapmak için yapiyorlar yaptıkları herşeyi. Ve mutlu değiller bu tip insanlar

1|0
    0|0
  • Asla

1|0
    0|0
  • Samimi gelmiyor gerçekten.

1|0
    0|0
  • Bence çok iyi açıklamışsın sana katılıyorum. Artık insanlar eğlenceli anıları birileriyle paylaşmadan eğlenemiyorlar.

1|0
    0|0
  • gösteriş adına bir kaç dakikalık mutluluklarınıda telefonda doğru açıyı bulmak için harcayan insanlar var cidden yazık

1|0
    0|0
  • Ben anı yaşamaya çalışıyorum daha çok. Fotoğraf falan çekeceksem de anı olsun diye birkaç tane çekerim ve çoğu zaman da onları paylaşmam

1|0
    0|0
  • Kimisi için eğlence öyle. Yani artık devır cok değişiyor

Yaptığı doğrumu değil tabi

1|0
    0|0
  • Gelmiyor

1|0
    0|0
  • 81 snapi çekerken zaten hepsine 1 2 dakika uğraşsa nerden baksan 2.5 saatini snape ayırmış. Eğlenirken bunu yapabildiyse helal olsun yani... Gelmiyor. Ben paylaşmıyorum pek fazla.

1|0
    0|0
    • Dimi bak onu düşünmemiştim. Kendimi o partide gibi hissettim çok güzel çekimlerdi akdkd

• Yanımda arkasindan konuştuğunu 5dk sonra like ladigini gordugum herkesten tiksiniyorum. Kullanmiyorum ben

1|0
    0|0
  • Snapbim bile yok: /

1|0
    0|0
  • İğrenç geliyor ve takmıyorum hiç.

1|0
    0|0
  • samimiyetsiz gösteriş sadece

1|0
    0|0
  • Sıkıcı tipler.