Sokakta yürürken sözlü tacize hiç uğradınız mı?

Özellikle beyler, sözlü tacize uğradınız mı hiç?
Hanımları biliyoruz zaten az çok.
Erkeklerin sözlü taciz edilmesi nasıl oluyor peki?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 50

• Bir kere liseden çıkıp, annemin yanına gidiyordum.. Hava güzeldi..
    Ceketim elimde, biraz serseri gibi geziyordum.. Gömleğimin biri dışarda..

Normalde kravatı boğazına kadar bağlayan bir tiptim.. Bir gözlüğüm eksikti 😅😅

Neyse yolda yürüyorum.. Bir kaç defa ıslık çaldılar "şşşttt yakışıklı" diye laf söylediler.. Tabi balkondan 😅
    Annemin yanına vardığımda annem "oğlum" diye tüm hastanedeki herkesle tanıştırdı.. 😕
    "Senin böyle oğlun mu vardı?" diyen çok oldu..
    İnsan bir maşallah der 😕

Ertesi gün nazardan iki gün hastanede yattım 😕

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Hiç ugramadım. Boyumu bosumu görenler hep açıktan geçiyor zaten

0|0
    0|0
  • Evet eski bir olay eskiden kızlardan kızlardan korkarım yolda giderken ara sokakta bir kız arkadaşı ile konuşuyordu yanındaki de kızdı.
    Karşıya geçicektim onlara bakmadan geçtim arkamdan erkek değilmişim diye ses geldi.
    Hiç ardına bakmadan devam ettim.

0|0
    0|0
  • Kadıköy sahilde akşama doğru çok uğradım. Salla modundayım.

0|0
    0|0
  • Köyden gelen akraba kızı bana asılmıştı bana aynen şunu dedi; ay burak çok yakışıklı olmuşsun sen böyle değildin dedi. Hatta bizim eve geldiğinde odalarda beni arıyomuş burak nerde diyomuş. (oysa ben işteyim😃) şimdide gelmiş bana nekadar tipsizsin sana hangi kız bakar diyor. Orda bişey diyecektim demedim. zaten demeyede gerek yok 17 yaşında evlendi s, lak.

0|0
    0|0
  • Hayır uğramadım.

0|0
    0|0
  • bir kere odu sadece. Arabayla 4 kız geçiyordu. Bende yürüyordum. Analar neler doğruyor ya. Yer olsaydı alıp götürürdük gibi bişi söylediler. Bende zafer işareti yapıp sonra şu (🖒 ) hareketi yaptım. Gülüp ilerlediler yollarında.

0|0
    0|0
  • Iki defa uğradım ikisinde de adamlar pert oldu bende mahkemelik oluyor dengesiz cok

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • uğradım

0|0
    0|0
  • Hayırdır ne bakıyorsun, iş mi koyuyorsun , önüne baksana gibi sözcükler oluyordu sfxz

0|0
    0|0
  • sozlu degıl de genel de gozlerı ıle nerdeyse yıyorlar... korkmaya basladım sızden az otede oynayın la :D

0|0
    0|0
  • daha bugün oldu kadıköyde Dorock diye mekanda, bende dönüp kaşınmayın dedim.

0|0
    0|0
  • he ya geçen bir kız grubunun önünden geçiyordum içlerinden biri seslendi off yalarım yavrum diye. terbiyesiz hayvan :-D

0|0
    0|0
  • Kız Meslek Lisesi'nin önünden geçerken oluyordu Eskiden.

0|0
    0|0
  • Uğradim kizin birisi pst yalnizsan yalnizliğini giderebilirim demisti yine baska bir zaman gozleri bir de bana baksa demisti

0|0
    0|0
  • Bn Bazen Goruyorum Ozellikle Park Ve Kardeşimin Okuluna Giderken 😂😂😂 Maviş Diye Bağıranlar Oluyor 😂😂 sarışn

0|0
    0|0
  • Evet.. Yakin zamanda hemde..

0|0
    0|0
  • birkaç defa..

0|0
    0|0
  • Uğradım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 18

• Eminim kizlardan cok erkekler ugruyordur simdiki kizlarin rahatligina bakilirsa😏

1|5
    0|0
  • Ben daha 14 yasindayken bir festivale gittim orda bir grup kiz bir grup erkeklerin pesine takildi. Görsen kizlar tam kezban erkekler manken gibi neyse kizlar bunlarin pesinden gide gide bir hal oldu sonra erkekler bunlarla konustu.. buarada kizlarin saclari kiclarina kadardi.. "ne uzun saclariniz varmis öyle" dedi erkekler kizlar ne dese iyi? "Sizin malum bölgenizin tüyleri nekadar uzun acaba" diye sordular

0|1
    0|0
  • Pek cok kez

0|0
    0|0
  • Şimdi iki yol vardı. hangisinden geçsem diye düşünüyorum oradan 2 dallama bana seslendi buradan geç buradan diye...
    Bende bağırdım size sormadım dedim. iyilikte yaramıyor diyor lan ne iyilik yaptın ki?

0|0
    0|0
  • Uğramayan var mı diye sorsaydın :D

0|0
    0|0
  • Uğradım.

0|0
    0|0
  • Malesef evet

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
  • Kızlar sokağa çıkıpta uğramadan evine geri giremiyor zaten..

0|0
    0|0
  • Hep uğruyorum.

0|0
    0|0
  • Çok fazla

0|0
    0|0
  • Uğradım. (yolda) Ama hiç dönüp bakmadan yoluma devam ettim.

0|0
    0|0
  • Uğramıştım.

0|0
    0|0
  • Abim 8. Siniftayken erkekler tarsfindan sozlu tacize ugramisti. "Ne guzel seysin sen oyle" gibi laflar, kalcasina dokunmalar falan.. Korkmustu yavrucak

0|0
    0|0
  • Evet
    Surekli basima gelir... Asik oldum galiba, off tas tas, canli bomba vs. Cokca bu laflari duyuyorum ama duymazdan geliyorum... Nereye kadar bilemiyorum...

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;