Evlilik mi? Yoksa ev arkadaşlığı mı? Hangisini seçersin?

Şimdiki evlilikler hem kısa sürüyor hem de insanlar evlenmekten korkuyor. Ev arkadaşlığı çoğalmaya başladı, insanlar artık evlenmeden aynı evde kalmaya başladılar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Evlilik mi? Yoksa ev arkadaşlığı mı? Hangisini seçersin?#Legend
#Rebirth

• Evlilik.
    A seç
  • Ev arkadaşlığı.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|2
3219

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 31

• Ev arkadaşı olmak istesem de yapamam bu yüzde evlilik diyorum.

0|2
    0|0
  • Evlilik derim.

1|2
    1|0
  • yalnız yaşamak

0|2
    0|0
  • Evlilik tabiki

1|1
    0|0
  • Erkeğin kadına köle gibi davrandığı bu toplumda, özgürlüğün prangalı halidir evlilik.
    Kadın boşandıktan sonra dul damgası yer, evlenmeden yaşasa or. denir.
    Kişi nasıl mutluysa öyle yaşamalı, bunca baskı ve dayatmaya karşı b şıkkı diyorum.

1|3
    0|0
    • Pardon Türkiye’de binlerce dul bayanlarımız var bacım damgasını neden yesinler bunu hangi düşünce ile söylediniz

• @TamaraTamar
      Ben zaten seninle bu konuda hemkirim.
      Kişi nasıl istiyorsa öyle yaşamalı hayatını, kimse boşanmak için evlenmez.

• Aynı fikirde oldugumuzun farkında yım bende kadınları cırkın gören görmek isteyen insanlara konuşuyorum

• Modernlik bana göre değil

0|1
    0|0
  • Evlilik
    Biz her şeyi yaşayarak tükettiğimiz için evlilikler kısa sürüyor

2|2
    0|0
  • Tek yaşarım.

0|1
    0|0
  • Evlilik

1|2
    0|0
  • Ev arkadaşligi bana ters avrupai şeyleri sevmiyorm

1|2
    0|0
  • aman ikisi de kalsın

0|1
    0|0
  • Ev arkadaşlığı bana göre değil, o kadar genis bir insan degilim, bence en iyisi evlilik

0|2
    0|0
  • Ev arkadaşlığı diyorum.

#KeyifliPaylasimlar

0|5
    5|2
  • yalnizlik

0|1
    0|0
  • Evlilik.

1|1
    0|0
  • Evlilik

0|2
    0|0
  • hayatta hiçbişeyi denemeden ölmemek lazım. beraber yaşamak isterdim. ama isterdim işte

0|2
    0|0
  • Sevdiğim ve sevildiğim adamla yapacağım evlilik elbette.

0|1
    0|0
  • Evlilik.

1|1
    0|0
  • Evlilik.

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    11

Erkekler Ne Diyor 19

• Burası manhattan a benzemez bir dairede 5 arkadas o ona bu buna sonra kim kime dumduma seytan durter 😂bu millet bunu kaldiramaz kan cikar evlilik diyorum 😃

3|1
    0|0
  • Ev arkadaşlığını yaşayınca birbirinizi tanıyorsunuz önceden sıkılma durumu da var pat diye evlensen ya dikiş tutmaz korkusu.. en iyisi spontane hayat yaşamak.

1|3
    0|0
  • Evlilik derim, ikisi arasından.

0|1
    0|0
  • Gözlemlerime dayanarak, evlilik aşkı öldürüyor, ev arkadaşlığı daha iyi gibi diye düşünüyor, bir kısır günü anasözüyle bitiriyorum. :D
    "Kısmet bu işler..." :D

0|1
    0|1
  • Hayat arkadaşı olmak daha iyidir.

Evlilik oluşunca ekstra yeni ev yeni ortam yeni çevre.. vsvs alışmak zordur...

0|2
    1|0
  • Hiçbiri

0|1
    0|0
  • evlenmeliyiz arkadaş. kadının sahibi olmalıyız. ev arkadaşlığı düzenli seks yapabilmenin ötesinde değil ki.

0|2
    0|0
  • evlilikte bir zounluluk durumu var fakat bu zorunluluk sadece ayrılmayı zorlaştırıyor. aldatma desen engel değil başkasından çocuk yapmak desen yine engel değil.
    ama ev arkadaşlığı sürekli bir kendini diri tutma hali. erkek veya kadın karşındakini seviyorsa kaybetmemek için kendini geliştirmeli. göbeğine de evdeki hareketlerine de dikkat eder.
    erkekler nasıl olsa benimle ille de evlenmek istiyor diye kendini değiştirmez. kadınlar da evlendikten sonra salmaya başlar göt göbek bağlar makyajı bile azaltır. bu tavırlar hep evlilikle alakalı.
    hatta bir söz vardır: kadınlar, erkeklerin evlendikten sonra değişeceğini sanar ama öyle olmaz. erkekler de kadınların hiç değişmeyeceğini hep güzel kalacağını sanar ama yine öyle olmaz.

bu işin bir boyutu tabi. bazı yönlerden evlilik daha avantajlıdır.
    ama nihayetinde şu var ki doğru kadını bulmuşsan evlensen de evlenmesen de farketmez. çünkü evlilik sadece bir imza olur.

0|0
    0|0
  • Ev arkadaşlığı yapacak çok kız yok memlekette

0|1
    0|0
  • Ev arkadaşlığı nedir ya Müslüman ın ev arkadaşı falan olmaz iyice saçmalamayın

0|2
    0|0
  • Ev arkadasligi guzeldir..

0|1
    0|0
  • evlilil tabiki de

0|1
    0|0
  • Hiç biri

0|1
    0|0
  • evlilik

0|1
    0|0
  • Evlilik

0|1
    0|0
  • Evlilik.
    Ayrica baslangicta hem evli olup hemde ayri evlerde yasamak sorumluluklarin altinda ezilmeden buna uyum saglamayi kolaylastirabilir.

0|0
    0|0
  • Evlilik ileride oluşabilecek olaylar için işin garantiye almak her zaman iyidir

0|0
    0|0
  • Zinanın kılıfı ev arkadaşlığı mı oldu?

0|0
    0|0
  • evlilik tabi ki

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;