Daha insancıl arkadaşlıklar nasıl kurulur?

Daha insancıl arkadaşlıklar nasıl kurulur?Efem, benim 15 senelik arkadaşlarım var. Yaş ilerledikçe ilginç şeyler başıma gelmekte.
Birisi gece yarısı arayıp arazide gördüğü yılanı bulalım diyor.
Birisi ısırdığı kestane şekerinin yarısını uzatıp, "kanka dadına baksana" diyor. Zaten tek lokmalık şey.😕
Birisi markette tek kalan aldığım gazoza göz çıkıyor, mecbur paylaştık.
Birisi her mesaj attığımda farklı ilde oluyor. Hayır, birgün Uganda'yım dese şaşmayacağım artık. En son Hakkari'deyim dedi halen ulaşamadım.(Sevinçli emoji)
Neyse efem, ben böyle entelektüel arkadaşlar nasıl bulabilirim?

2|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence ben çok entellektuel ve çok bilgili ve çok tatlı ve çok minnoş ve çok poncik ve çok tarz ve çok sevindiriklendiren bir arkadaşım 😎😄

#KeyifliPaylasimlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben varım. Beni ne zaman arasan lalelideyin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• O samimiyeti entellektuellerde bulamazsin ama :D her turden arkadasim oldu su zamana kadar hepsi zamanla yoluna gitti bikac tanesi kaldi, entellektuel sayilirlar ve ben eski arkadaslarimla ilgili o bahsettgin samimiyeti ozluyorum sadce. Hepsi kalt*k cikmasa iyiydi aramiz...

0|1
    0|0
  • Onlarda benim gibi Yurdum İnsanı işte

0|1
    0|0
  • Aaaah ahhh ben de arkadaşlarımı ne zaman arasam ders calisiyorlar kutuphanedeler :/ Bu asamaya ne zaman gececegiz Allah im :(

0|1
    0|0
  • Sitede cins cins insan çok
    Bulursun elbette 🍓😅

0|1
    0|0
  • Hahah öyle dostlar dadından yenmez

0|1
    0|0
  • Şu zamanda insancıl birine rastlamak da zor, insanca yaklaşanı bulmak da zor aslında bu devirde insan olmayı bilen çok yok...

0|1
    0|0
  • Mevcut arkadaşların zaten olaymış :)
    Naber, nasılsınlı bir arkadaşlık ihtiyacı duyuyorsan ben buradan yazarım sana :)
    Başka da bir şey gelmez elimden.

0|1
    0|0
  • Benim 20 senelik arkim var cocukluktan beri arkadasiz Allah onu basimdan eksik etmesin benim kardesim gbiii hastaym die bana kac gundur alışveriş yapip getirio tabi bende ona hedie alirim yemek ismarlar o bana bende ona dedim ya kardes gbi onsuz hayat dusunemiorm

0|0
    0|0
  • Hmmmm aynılarından bende istiyorum 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Puma yetiştirecem evladım gibi hdldjslkdkd

0|1
    0|0
  • Ne güzel arkadaşların var işte daha ne istiyon :)

0|1
    0|0
  • 😀😀trolleyerek

0|1
    0|0
  • Hele bir sor entelektüel nedir biliyoruz

0|1
    0|0
  • Zamanla kurulur kendiliğinden.

0|0
    0|0
  • Empatiyle

0|0
    0|0
  • Normal etkinlikler yapan arkadaş mı istiyorsun

0|0
    0|0
  • Görüntüye önem vermediği sürece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bulma kardeşim bence o entellektüel dediğin adamlar lise de en ön sıraya mecburen oturmuş sosyal olmayan malların azıcık kültür görmüş halleri. Seninkiler gayet candan samimi bir o kadada çılgın :)) nerde lan öyle arkadaşlıklar :))

0|1
    0|0
  • Allah herkese boyle arkadaslar nasip etsin.. :)))

0|1
    0|0
  • Ilgınc bende bir arkadaşın olabirim gay arkadaş :D takım tamamlanmiş olur :)

0|1
    0|0
  • Çıkar varsa insanlık unutulur

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;