Anneme kızmakta hakli degil miyim?

Erkek kardeşime ders anlatıyorum sürekli anlamıyor bağırıyorum 4 senedir hep ayni seyler bıktım artik evde bir kiz kardeşim var ozel okula gidiyo anlamıyorum diyip işin içinden cıkıyor erkek kardesim zaten calismak istemiyor zorla calisiyor aglıyor anneme söyledim o da her zamanki gibi oğlunu korudu bize bir kac sene önce bir kız geliyordu matematik hocasiydi cok iyi anlattı matematigi onun sayesinde sevdim simdi de mezunum annem dedi ki o kizi cagirsam anlardi cocuk diyor ben anlatamıyor musum falan onu ima etti ben de dedim ki sen onu boşver bana tut dedim bunu dememim sebebi ben sbs zamanında 260 aldim lise i. h. l gittim kötüydu okul baya hicbir sey öğrenemedim dil zaten simple past o kadar matematik uslu ve rasyonel sayılar bide sözel siniftim dil sinifi acmadilar aileme 9 10 haric diger iki sene bu okuldan alin dedim agladim az kaldi dedi annem babam zaten i. h. l olduğu icin begeniyordu bide forma sirf oramiz buramiz çıkıyor diye degistirip etek yaptılar bu seferde uzun giyinilcek dediler gardiyan gibi kapida bekliyorlardi eve giderken bile aglıyordum hocalar bagiriyordu kendilerini bisi sanıyordu aileme anlatıyordum takan yok simdidr diyor ben mi sana o puani alda o okula git dedim dedi kızı hanginize tutiyim diyor soruya bak zaten kız kardesim ozel okulda erkek kardeşim ben anlatiyorum zaten takmiyor ben hicbir yerden yardim almıyorum bir tek bedava bilgi evi var oraya gidiyorum onlarda cok hizli hemen gciyorlar tembeller dedi bu sefer okulun son senesini 87 ile bitirdim canim çıktı bir kiz istedim demedigi kalmadi tembel diyor agladim baya odama gidip gizli gizli bu sefer annrm odaya geliyor delirtiyorlar beni moralim cok bozuk okumaya hic hevesim kalmadı moralim daha cok bozuldu... 😕
Anneme kızmakta hakli degil miyim?
1
1
Görüşünü yaz