Erkek olsam kapali isterdim siz?

Aciklara bakmazdim 😊kapali isterdim cunku benun yanimda guzel olsun diger erkeklerin yaninda degik 😊

0|1
2148

En İyi Erkek Görüşü

• vucudu kapali degil, gonlu, yuregi, kalbi kapali gerek. Once icinde tesettur olmali. Zaten icindeki o iman, Allah nasip ederse, disina da, kiyafetine de yansir.

5|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• Mümkünse giyimine kendisi karar versin ben değil. Benim bakacağım kız özgüvenli ve bende kıvılcım uyandıracak kızdır.

3|0
    0|1
  • valla acık veya kapalı insan olsun namslu olsun ömrümü yesin la 😂😂😂

4|1
    0|0
  • Pislik yapma. belli sen kapalisin. ahlakli Allah korkusu olan olsun onların da burda böyle bir soruyla isi olmaz. senin sorunun cevabı kendi nefissinde kapanmak gibi Ulvi bir şeyi seks objesi gibi anlamak.

3|0
    0|0
  • Onemli olan dis gorunus degil is gorunustur. Bugun durakta kapali kiz herkesin icinde erkegine opturuyordu bumu kapalilik anlatsana :)
    O yuzden disa bakma ice bak.

3|0
    0|0
  • Kapalı açık ayrımı saçmalık

2|0
    0|0
  • biriyle sevgili olmayı hiç mi hiç düşünmüyorum şu 5-6 sene içinde de evlenmeyeceğim ama evleneceğim kadının kapalı olmasını tercih ederdim

0|0
    0|0
  • Erkek olsam ki erkeğim açık isterdim ve istiyorum. Çünkü özgür olsun her yerde güzel olsun, her yerde mutlu olsun.

1|0
    0|0
  • inan bana erkek olmak istemezdin

0|0
    0|0
  • Canı nasıl isterse öyle olsun istiyorum

1|0
    0|0
  • Namuslu isterim

1|0
    0|0
  • zihnin kapanmış senin kapalı olunca herşey bitiyor mu insanın kalbi kapalı olsun

0|0
    0|0
  • Kezban

2|0
    1|0
  • Kapalılar çok daha güzel
    Ben de örtülü birini istiyorum. Makyaj süs vs dışarda yapmasın. Evde istediğini yapabilir😊

0|0
    0|0
  • Asla. Napiyim yobazı

0|0
    1|0
  • Kapalılar düzgün mü sanıyorsun onlarda kuytularda oynaşıyorlar

2|1
    1|1
  • Irıspı adlı kullanıcı adı açmış Kezban diyor ironiye bak

0|0
    0|0
  • Özel olmak ve hissettirmek cok değişik birşeydir her insan altından kalkamaz bu durumun olması gereken bu diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • niye kapalı isteyim yobazmıyım

1|0
    1|0
  • Açık

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 20

• Dedi bir kapalı bacımız..

İnsanları tercihlerine göre ayırmam. Başındaki değil, onun içindeki önemli. İster kapalı olsun, ister açık..

2|4
    0|0
  • kapalı açık ayrımı yapmazdım içine bakardım
    kapalı olup her haltı yiyip kötü bir kalbi varsa açık olup kalbi güzel düzgün bir kızı tercih ederdim isterse yerine göre istediği kadar açık giyinsin sorun etmezdim

0|4
    0|0
  • Ne kapalılar var namus 0. Karakteri düzgün olsun

1|2
    0|0
  • açık kapalı Ne Farkeder dürüst olsun

1|3
    0|0
  • Erkek olsam bütün kızları isterdim hiç fark etmezdi.

1|3
    0|0
  • Ben erkek olsam gece alemlerden çıkmazdım napcam sevgiliyi mq? Her gün birini götürürdüm ahdjshnssbhsnsn

0|2
    0|2
    • Eksileyen münafıklar neden eksilediler bir söylesinler a q? Siz erkeklerin erkeklerin dilinden konuştum

• Ben açık bir kızım erkek olsam nasıl isterdim bilmiyorum ama güzel karakterli istecegim kesin

1|2
    0|0
  • kapalı kızlar çirkin mi bu ne saçma tez

0|1
    0|0
  • erkek olsam bende kapalı isterdim ama tam kapalı isterdim. dışını süslemiş lağam faresi istemezdim.

1|0
    0|0
  • Ben erkek olsam kapalı istemezdim.

0|0
    0|0
  • açık isterdim kapalılar kaprisli oluyo

0|0
    0|0
  • Zihniyete bak

1|1
    0|1
  • Bu konulara bilerek mi giriyosunuz anlamiyorm

0|0
    0|0
  • kapalininki farklimi :))

0|0
    1|0
  • Kapalı kızlardan ben kapalı olduğum halde korkar oldum

0|0
    0|0
  • Kimse kapalı istemiyo hepsi hikaye canım sen daha cooook beklersin

0|0
    0|0
  • Kisa çorap özellikle spor ayakkabiya yakisiyo en azından kezban gibi görünmüyor çoraplar gaffur gibi 😂

0|0
    0|0
  • Kapalı ve ya açık fark etmez. insan olsun

0|0
    0|0
  • her iki türlü de yobaz olurdun. bunun farkındasın ki yazdığın şey gizli

0|0
    1|2
  • Vurduran isterdim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;