Türk kadınını diğer ülke kadınlardan ayıran en belirgin özellikleri nelerdir?

Türk kadınını diğer ülke kadınlardan ayıran en belirgin özellikleri nelerdir?Türk kadınını diğer ülke kadınlardan ayıran en belirgin özellikleri nelerdir?

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ana dır Türk kadını..
    Yardır Türk kadını..
    Ve namustur Türk kadını..
    Kurtuluş savaşına kucagında bebesiyle katılan Nene Hatundur
    Göklerde Uçan Sabiha Gökçendir
    Türk kadını pek özeldir.

3|1
    0|0
    • Bir tane adam akıllı kendi ırkını aşağılamayan yorum buldum sonunda tebrik ediyorum sizi👏👏

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 57

• Doğu-Batı kültürü arasında sıkışmışlığın getirdiği çelişkili tavırlar olabilir. 'K*aşar mı olsam hanımefendi mi' kararsızlığı. Her ikisini bir arada yürütmeyi deneme tutarsızlığı... Büyük annem hep; en kötü karar, kararsızlıktan iyidir derdi asd

0|0
    0|0
  • Türk erkekleriyle aynı ülkede yaşamak zorunda olmaları.. ☺

3|0
    0|0
  • Kendini begenmislik, insanlari kucumseme, lafa gelince esitiz, isine gelmeyice hic centilmen degilsin diyen.

Mukemmel egolari ile erkekleri onlar icin yaratilmis sanmalari, kasi guzel olunca herseylerine eyvallah cekecegimizi sanmasi, kultursuzlugu, tek bilgisinin gratis, flormar hakkinda olmasi. Vs vs

Hepsine demiyorum Cogunlugu boyle ulkenin suyundanmidir nedir.

2|0
    2|0
  • Kezban olmaları.

0|0
    0|0
  • Everesti geçen EGO diye başlayıp haksız durumdayken kendilerini her daim haklıyım gösterme çabası içinde olmalarından çıkalım ...

0|0
    0|0
  • Yabancı kızlar kendini beğenmiş değillerdir..
    Doğrusu sizden dış görünüş olarak güzel olmalarına rağmen ki bu dergilere bile konu olmuş bir olgudur..
    Trip atmayı pek bilmezler..
    Konuşulduğunda mal mal suratına bakmazlar çok güleryüzlü olurlar..
    Hayattan mutlu olmayı karşı cinsle bilirler..
    Karşı cinsin ona olan saf sevgisini kötüye kullanmazlar.. Aksine o aşkla bir ömür geçirmeyi bilirler..
    Diye uzar gider..

1|0
    0|0
  • çikin olmaları :) vucutlarına bakım oranları cok daha dusuk yani fiziksel gorunumlerinden bahsediyorum:) iyi olarak söyle diyelim annelikleri diğer ülkelere oranla daha duzgundur ama dogrudur muthistir demiyorum duzgundur diyorum

0|0
    0|0
  • İlk yakınlaşdığınızda kim olursa olsun hayır! demesi
    Sonradan evet deyip. ben senin beni seveceğini biliyordum demesi.
    Hep ilk adımı erkekden beklemesi sonra cinsel eşitlikden konuşması... bunlar böyle sürer gider ama yine de kendilerini haklı çıkarmak isterler...

1|0
    0|0
  • Kendinde olmayan şeyleri karşıdakinden istemesi.

0|0
    0|0
  • Ego ve yabanilik

1|1
    0|0
  • Akıl almaz trip ve ego

0|0
    0|0
  • doğu batı sentezi arasında , Türk erkekleri arasına sıkışmış , fizyolojisinin dediklerini dini olarak yapamayan , hor görülen, en ufak şeyde aşağılananlardır Türk kadınları.. diğer ülke kadınlarının bunlara maruz kaldığını düşünmüyorum. kadındır en nihayetinde. hayalleri, güzel planları olan. ama yaşadığı ülke buna müsaade etmeyecektir

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra kendine bakım yapmaması

0|0
    0|0
  • anaç olmaları ve inançlarının peşinde olmaları

1|0
    0|0
  • Kokuları
    Bakımsızlıkları
    Tripleri
    Boş boş konuşmaları
    Koca burunlu olmaları
    Basenler
    Küçük memeler

1|0
    0|0
    • Gerçekten kendim için bilemiyorum ama etfrafımda çok güzel kızlar var ama ıqları yüksek olduğu için hiç sevgilileri yok siz erkekler gerizekalının tekini seversiniz sonra da tekmeyi yersiniz bilmez miyim hiç...

• Allaha şükür öyle bir hataya düşmedim ama şu anda biçok konuda hakli oldugunuzu farkettim

• bakım ve titizlik bakımından gerideler..

0|0
    0|0
  • Bence iyi yemek ve sevince de tam sevmeleri

1|0
    0|0
  • Delikanlı olmaları

0|0
    0|0
  • türk olması

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 24

• İyi ve kötü huylarımızın arasındaki uçurumun dağ kadar olması, mesela:

-Sevgi çok yüksek ama nefret de bir o kadar fazla yani seven çok sever, nefret eden çok nefret eder.

-Bazılarımız alçakgönüllülüğü, cömertliği dibine kadar gösterirken bazıları bencilliği ve egosunu dibinie kadar gösteriyor...
    Ama bir bütün olarak bakarsak, erkekler kurban olsun türk kadınlarına desem yeterlidir ;)

0|0
    0|0
  • Hepsi olmasa da kendini en güzel sanan, kıskanç, zengin koca meraklısı ve cahil olanlarini çok gördüm

2|1
    0|0
  • cahil ve kıskanç olmaları

1|1
    0|0
  • Erkeklerin anneleri galiba yabancı herkes kötü yorum yapmış beğenmeyen yabancı kadınla evlensin.

2|0
    2|0
  • Ben yarı türküm, yurtdışında çok yaşadım, türklükten utanmıyorum. Şu an olduğum yere Türkiye den gelen kızlar genelde
    - her erkeğin ondan hoşlandığını, ama o erkeğe bakmayacağını söylüyor, beğenmiyorlar (aslında erkek normal davranıyor)
    - o erkek başka kızla görülürse bunalıma giriyorlar, o kızdan ayırmaya çalışıyorlar
    - erkek arkadaşı olunca hemen evlilik konuşuyorlar
    - bir kız onunla çok konuşmazsa herkese diyor ki bu kız beni kıskandı
    - erkek arkadaşı olan kızların cinsel hayatını sorguluyorlar
    - normal arkadaşlar birlikte bir yere giderse dedikodu yapıyorlar
    - temizliği çamaşır suyu kullanmak sanıyorlar, başka milletlere hemen pis diyorlar
    Yani anlatabildim mi bilmiyorum böyle daha çok şey var ama sadece kızlar değil erkekler de önyargılı. Burada bir türkle tanışayım hemen dinimi soruyorlar, bu çok ayıp kimseye ilk tanışmada özel soru sorulmaz ve yargılanmaz. Bir de başka dinde olanları müslüman yapmaya çalışan kişiler var. Bunlara kimse saygı duymuyor ve Türkiye kötü bir ülke olarak görülüyor.
    Bütün dünyayı kendi durdukları yerden görüyorlar.

1|0
    0|0
  • Temiz olmaları, hamam kültürü ve iç temizliğe önem vermeleri. Yemekleri yaparken sevgiyle yapıp, bunu sevdiklerim yiyecek diye düşünerek yapmaları. Çok fazla uçuk kaçık şeylere meraklı olmamaları. Erkekler tarafından korunma isteği..

1|0
    1|1
  • Cahil, agresif, fesat, tüylü, kendini beğenmiş, ukala, cazgır, paragöz olmaları

4|2
    0|0
  • Sıcak kanlı olmaları ve kıskançlık seviyesi

0|0
    0|0
  • g. tleri

0|0
    0|0
  • Erkekler Türk kadınına kurban olsun. Ulan çomarlar Nene Hatundan Şerife Bacı dan başlattırmayın bana. Biraz onlara saygınız olsun. Kız size yüz vermeyince kezban yüz verince yollu oluyo şunların hepsini sınır dışı edeceksin ya

1|0
    0|0
  • bence kıskançlıklarımız :D :D

1|0
    0|0
  • Trip

0|1
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Trip

0|0
    0|0
  • Satafatli herseye bayilirlar.

0|0
    0|0
  • Fedakarlar kendileriniden vazgecerler hayyatlarini evlatlari icin evine kocasina bakkmak icin harcarlar

0|0
    0|0
  • Türk kadını daha utangaç yabancı kadınlar daha girişken

0|0
    0|0
  • Bir birey oldugunu diger ulkelere kiyasla daha cok unutmasi.

0|0
    0|0
  • Gıybeeet

0|0
    0|0
  • Hiç mi iyi huyumuz yok arkadaş yardırmış herkes.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor... ;