Sizce en büyük cezayı alması gereken suç hangisidir?

Ceza hukukunu siz düzenleseniz en büyük cezayı hangi suça verirsiniz?
Sizce en büyük cezayı alması gereken suç hangisidir?#suçveceza
#büyükyorumcu #büyükyorumcusoruyor

1|1
5428

En İyi Kız Görüşü

• Tam adalet suç işleyenin sadece değilde suça teşvik edenin de suç oranı olacak şekilde olmalı daha doğrusu kişisel değil genel olmalı mesela hırsızın çaldığının yanında neden çalma suçuna gerek duyduğunun nedenleri ile çalan sadece suçlu olmamalı.. Hapis cezası iyileşdirici değil gibi bunun farklı yöntemleri olmalı hapis yerine başka cezalar uygulanmalı gibi vs vs bir çok şey var aklımda..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En büyük suç hırsızlıktır Evet yanlış duymadınız hirsizlik bir insanın öldürürsen onun yaşama hakkını gasp edersin çalarsın bir insana Yalan söylersen doğruya ulaşma hakkını çalarsın bir insan tecavüz taciz edersen onun namusunu temizliğini hayallerini çalarsın. ulkene ihanat edersen milletin özgürlüğü çalmaya çalışırsim kısaca

İnsani değerlerimizi çalan Bütün hırsızlara ölüm

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 53

• Tecavüz ve pedofililik.

1|0
    0|0
  • Hepsi cezayı hak ediyor...
    Tecavüz (boğularak ölsünler)
    Uyuşturucu (mideleri deşilsin)
    Vatan hainleri ( tırnakları sökülsün)
    Hırsızlık ( gözlerini oyarsak bir daha hırsızlık yapamazlar )
    Kadına şiddet ( hadım edilsin) bide idam)
    Pedofili (idammm)
    Aldatma ( poppy dinletelim bunlara) 24 saat)

0|0
    0|0
  • Tecavüz

0|0
    0|0
  • Tecavüz.

0|0
    0|0
  • tecavüz ve cinayet..

0|0
    0|0
  • Suç suçtur büyüğü küçüģü affedilemez.
    Bu ya şu diyemem ülkede sayısiz suçlar işleniyor.
    Toplum olarak iyiliğe ve güzelliğe yer vermeliyiz. Kötülükten uzak temiz bir dünya diliyorum.❤

0|0
    0|0
  • Hepsi..
    tücavüz en başta!! (İdam)
    Uyuşturucu (idam)
    Vatan haini ( idam)
    Hırsızlık ( ellerini kes)

0|0
    0|0
    • En buyugu Kalp Kirmak :)

• Ben hukuktan bahsettim orda..

• Son derece haklisin o halde...

• Tecavüz ve çocuk.. Dilim var miyor söylemeye.. Allah onları bildiği gibi yapsin

0|0
    0|0
  • Tecavüzcülere

0|0
    0|0
  • aslinda hirsizliga cunku katilde hirsiz tecavuzcude hirsiz , kundakcida hepsi hirsiz insanlarin hayatlarini caliyorlar...

1|0
    0|0
  • HEPSİ SUÇ VE HEPSİ EN AGİR CEZAYİ ALMALİ BU KADAR NET AMA SEÇ DERSEN CİNAYET VE TECAVUZ

0|0
    0|0
  • Tecavüzcülere ve çocuk istimarcılarının.

0|0
    0|0
  • Tecavüz

1|0
    0|0
  • tecavüz ve benzeri

0|0
    0|0
  • Çocuk tecavüzü

0|0
    0|0
  • Kadin cinayetleri, tecavüz vatan haini cinsel istismar.

1|0
    0|0
  • Taciz

0|1
    0|0
  • Pedofili zanlılarına...

0|0
    0|0
  • cocuk istismari.

0|0
    0|0
  • Tecavüz

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    33

Erkekler Ne Diyor 27

• Çocuk istismarcıları, kadına cinsel ve fiziki şiddet (ölümle sonuçlansın ya da sonuçlanmasın; bi' önemi yok) uygulayanlar, terör suçluluları.

0|0
    0|0
  • En büyük ceza kişiye değil. O kişinin bulunduğu gruba verilmelidir. Çünkü herkes birbirinden mesul olduğunu beyinlerinde kazımak gerek.

0|0
    0|0
  • Vatan hainliği yapan kişiler en büyük suçu işler.
    Geçmişte idam edilen mahkumların çoğu vatan hainliği işleyenlerdir.

#Vatanhainleriidamedilsin

0|0
    0|0
  • laik bir ülke de yaşadığımız için en fazla kayıtsız şartsız indirimsiz müebbet verilir.

0|0
    0|0
  • Idam getirilmeli.

Vatan'a ihanet en büyük suç sayilmali. Ve suçu ispat edilen, aninda daragacinda sallandirilmali meydanlarda.

Tecavüz, cinsel tacizlerde, bu suçu isleyenlerin cinsel organlari kesilmeli.

Cinayetlerde ise, öldürülen kisinin ailesinin karari olmali. bu ailenin hakkidir karari vermek. ister para karsiligi affeder, ister Allah rizasi için affeder, ister daragacinda sallandirir (iskence olmamali).

0|0
    0|0
  • Irkçılık - vatan hainliği - çocuk istismarı

0|0
    0|0
  • Teror ve vatana ihanet idam
    Tecavuz cocuk istismari idam
    Diger tum suclar ℅100 ceza arttirimi

0|0
    0|0
  • Emek ve niyet hırsızlığı.. vatana ihanet ve tecavüz.. başkasının hakkını gasp.. herşey ya.. iyi ki kanun koyucu değilim yoksa herkese idam ederdim 😀

0|0
    0|0
  • Çocuk tacizi ve tecavüzü

0|0
    0|0
  • Tecavüz

0|0
    0|0
  • vatan haini ve tecavüzcüler..

1|0
    0|0
  • Taciz, tecavuz, vatan hainligi

0|0
    0|0
  • Hukukçuyum ve Allahın indikleri dünya ve ahiretimiz için faydalıdır bu sebeple bu uygulamaları yürürlüğe koyardım.

0|0
    0|0
  • ,, vatana ihanet,, pedafoli,,, cinayet,, tecavüz,, ensest,,, gasp,, aldatma,,, hırsızlık,, dolandırıcılık,,, benim siralamam bu

0|0
    0|0
  • Zihnimde işlediğim suçlar açığa çıkmasın

0|0
    0|0
  • Hak edene

0|0
    0|0
  • kore başbakanı demiş ya.. cezaevlerindeki tecavüzcüler ve sapıklar boş yere masraf cıkarmakta hepsi asılmalı diye.. aynen katılıyorum o adama

0|0
    0|0
  • Kadınlara karşı suçlar ağır cezalandırılmalı.

0|0
    0|0
  • İşçiş hukukunu düzenlerdim mesaii vermeyen fazla çaliştıran insanlarııı her şirketi kurumsal olmak zorunda birakırdım zaten insanların iş stresi geçimi kolay olsa başka bir suç kalmazdı

0|0
    0|0
    • Bu kadar kişi aynı şeyleri yazmış aşağı yukarı iş mi diyorsun sen şiödi 😂 şaşırtıcı

• Evet ben iş diyorum hçdüşünsene herkes işinden memnun olsa... ozman sapıkta olmaz tecavüzcüde

• Terör ve Tecavüz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor... ;