Yeni evli çiftin evinde bağış kutusu gördüğünüzde ne düşünürsünüz?

Yeni evli çiftin evinde bağış kutusu gördüğünüzde ne düşünürsünüz?Kankamı iki hafta önce dünya evine soktuk, belini kırmışlar çocuğun masrafla.😕
Bağış kutusu koymuş eve, işe yarar umarım. 😕

Güncellemeler:
Görüşlerinizi okuttum arkadaşlar.😀
30 tl birikmiş, selamları var.😂
İronik bir kumbaraydı, kankam eski ks üyesidir. 😀

2|1
7840

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Makara adammış 😅😅😅

2|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 77

• Para biriktirmeden, güzel bir işi olmadan evlenen çiftler maalesef böyle bir zorluk yaşıyor.

0|0
    0|0
    • Ben ecnebi memleketteyim, burda dugun erkege kazik atip gosteris yapma uzerine olmadigindan herkes borcsuz evleniyor.

Hali hazirda evi olan adamin evine yerlesirken, Yeni evleniyoruz, buzdolabimiz da yeni olsun, yok koltuk takimi alalim' kafasinda dusunen kizlar yok.

Iyi bir isi olmayanlar evlenemeyecek dwgil heralde.

Ama olmayan parayi harcamamak zorunda insanlar

• Işte bu yüzden dayatma ya da diretme yapmayacağım şu olacak , bu olacak diye.
    Herşeyin en iyisi olacak diye bir kaide yok.
    Zamanla çalışarak hallolur ki eksikler ve ne sevdiğimin - kendimin ne de ailelerimizin durumunu zorlamaya lüzum yok, ayağını yorganına göre uzat diye boşa dememişler.
    Üzüldüm yeni evli çifte.

1|1
    0|0
  • Dilenciler mi acaba diye düşünürüm.

2|2
    0|0
  • Dugunde taktik, evine hediyeyle geliyorum zaten daha ne bağışı 🙄 bende hayır kurumu değilim canısı

1|0
    0|0
  • Yaaaa kıyamaaam

0|0
    0|0
  • iyi fikirmiş bu

0|0
    0|0
  • mantıklı

0|0
    0|0
  • Cakallar

0|0
    0|0
  • hahha : )) kuzenımde yapardı :))
    bozukluk toplardı... cocuk haklı : ))

0|0
    0|0
  • Salakca

0|0
    0|0
  • Rezillik.

0|0
    0|0
  • Çok salakça geldi kusura bakmayın

0|0
    0|0
  • Çok iyi yaa:) Bir sorar mısınız düğünde altın o kadar pahalıyken takılan altınları napmış:))

0|1
    0|0
  • O kadar masraf yapmaya ne gerek var purocu, yazık acıdım 😄
    Mutlu olsunlar hep..

0|0
    0|0
  • Bitmek bilmeyen istekler, toplumun dayattığı sözde şartlar, saçma âdetler vs.. işin içine girince bağış kutusu falan da doğrultamaz senin arkadaşın belini. Yarın çocuk doğar, hadi baby shower. Kırkı çıkar, hadi sosyete mevlütleri. Çocuk diş çıkarır, hadi diş partisi. Yaş günü kutlamaları, dış çekim merasimleri falan.. Uzar gider bu böyle :)) Yolunmayı seven kazın kaderi bu.

1|0
    0|0
  • Saçma sapan şeylere para verdikleri için evlenirken snra böyle oluyor 😚

1|0
    0|0
  • Cok şirin bir Hediye veya düşünce yani illa ciddiye alınacak bir Hediye değil bence espirili

Düğünlerde değişik hediyeler hep daha anlamlıdir bence

0|0
    0|0
  • Çocuk haklı ya gerçekten zor durumda olmasa çoğu insan koyamaz öyle bir şey. Elinizden geldiğince yardımcı olun.

0|0
    0|0
  • Evlenmek böyle şey 😂

1|0
    0|0
  • Kankanızda olsa saçma geldi kusura bakmayın...

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    57

Erkekler Ne Diyor 39

• Zerre acimam.

bir tane yamuk 'Ama bir kere evleniyorum, ele gune karsi eksigimiz olmasin' dedi diye kendini bu duruma dusuren adama mustehak

Salak gibi gormemislir para harcayip sonra milletten yardim bekliyorlar

0|0
    0|0
  • Eee evlenmek her ne kadar içinde cinselliği barındırsa da sadece o değildir. evlilik sorumluluk demektir. o sorumluluğu alamayacaksan hiç evlenmeyeceksin. Aksi halde o kişi hem kendine hem olacak çocuklarına hem de kendine en büyük kötülüğü etmiş olur.

2|0
    0|0
    • pardon. kendineyi iki defa yazmışım. diğeri -eşine -olacaktı. en önemlisini unutmuşum. düzeltiyorum.

• Evlenirken bize mi sordu ulan, gitsin kendi kendine bağış yapsın bize ne..

0|1
    0|0
  • Bence 1 tane yetmez kapıdan adımını attığı sırada bir kutu salonda bir kutu tuvaletleride paralı yapsınlar

0|1
    0|0
  • G*tü yemeyen evlenmesin. Dilenecek şekle giriyorsan neden evleniyorsun?
    Düğün endüstrisinden beslenen vampirlere kaptır paraları sonra da millete el aç. Evlilik en fazla bir imzaya bakar. Gerisi kişisel tercihtir.

0|0
    0|0
  • bir kaç süslü mobilya saçma adetler ve dayatmalarla bir ton borçla evlendirilince sonra böyle dilenmek zorında kalıyorlar malesef

1|0
    0|0
  • Böyle bir şeyi şahsen kendime yakıştıramazdım. Çok kroca.

0|0
    0|0
  • Uzuldum genclere :)
    Acikcasi evlilikte dayatmalar olmasi ciftleri ekonomik krize sokuyor. maalesef

0|0
    0|0
  • Yahu madem kalkınamayacağını biliyorsun düğün gibi boş masrafla ne işin var?

1|0
    0|0
  • Bağış yapmadan çıkarmayacaklar mı evden misafirleri :(

0|0
    0|0
  • Dilenciliği resmiyete dökmüşler ayıptır 😒

1|0
    0|0
  • Hizmet iyiyse atarım tip 😂

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • mantıklı :D

0|0
    0|0
  • Şaşırdılar

0|0
    0|0
  • çirkin bir durum bence..

1|0
    0|0
  • Bence cok marjinal klasik dusunmemek gerek gorgusuzluk degil bu altinda yatan bir mesaj var ceyrek takanlar utansin yazsalarmis parantez icinde cuk otururmus 😄

0|0
    0|0
  • Çok mantıklı bende yapıcam 😂

0|0
    0|0
  • Para atarım

0|1
    0|0
  • Tüh bunudami görecektim 😊

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam