En sevdiğiniz tartışma konusu nedir?

Zamanınız varsa seçtiğiniz şıkı neden seçtiğinizi yazınız. Eğer şıklar dan farklı bir şeyse onu da yorumlar da belirte bilirsiniz.

• Siyaset !
    A seç
  • Bilim !
    B seç
  • Felsefe !
    C seç
  • Film !
    D seç
  • Din !
    E seç
  • Kültür !
    F seç
  • Toplum !
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
1232

En İyi Kız Görüşü

• Film ve kültür.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların hepsi tartışmaya açık konular ancak karşıdaki kisi "hep benim dediğim olsun" mantığında olmayacak! Eğer öyle olursa tartışılmıyor çünkü!

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Din üzerine

0|1
    0|0
  • Tartışmaktan hoşlanmam
    *Gecen bol olsun.*

0|1
    0|0
  • Hepsiii
    Hatta bunun için Cnntürk kanalında Gündem özel diye bir program var genelde takip ederim süper

0|0
    0|0
  • Seçemem. Tartışmaların her türlünü seviyorum. Teknolojiden Siyasete, Bilimden Modaya her konu benim için tartışmaya açıktır. Ama en çok insanlar hakkında olanları seviyorum: davranışları, kişilikleri, yetenekleri,...

0|0
    0|0
  • Ben bunların hepsini çok seviyorum özellikle siyaset

0|1
    0|0
  • Tartışmayı bilenle her şeyi tartışırım. En çok felsefe ve evren konularını tartışmayı severim. Bu arada tartışmanın diğer bir anlamı müzakere etmektir. Birileri yanlış anlamış.

0|1
    0|0
  • Siyaset, film , kültür ama bunları konuşabilecek insanlar yok çevremde.

0|1
    0|0
  • Hepsinin karışımı..

0|0
    0|0
  • Hepsinden bir tutam alabilirim.

0|0
    0|0
  • Kitaplarda verilen fikirleri tartışmayı severim toplumla alakalı olan beni de kapsıyor sonuçta ondan

0|0
    0|0
  • Din ve felsefe

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Tartışmayı severim, kavgaya karşıyım Siyaset = sadece dostlukların arasını açar, görüşler neredeyse hiç değişmez
    Bilim = çok severim ama insanlar benim kadar meraklı, araştırmacı veya bilgili değil
    Film = herkesçe konuşulabilir güzeldir
    Din = gerek yok herkese saygı duy yeter, görüşünü değiştirmiş birisi kendince düşünmüş taşınmıştır.
    Kültür = pek sevmem
    Toplum = asında güzeldir fakat ben sıkıcı bulurum daha önemli konular varmış gibi geliyor

0|1
    0|0
  • Biliyorsun beni. ;)

0|1
    0|0
  • Sanat? :( olmadığı için listede din diyecem

0|1
    0|0
  • Siyaset, din, kültür ve toplum hakkında tartışmaya hazırım ama bu konularda taştırmak için yeterli bilgi seviyesine sahip insan bulmak zor.

0|0
    0|0
  • Toplum dedim😳

0|1
    0|0
  • Önemli olan insanlarla polemiğe girmek değil doğru bilgileri vermek. verilen bilgiler yanlışsa da kabul etmek.

0|0
    0|0
  • Bilim derdim ama onda tartışma fazla olmuyo genelde mantıklı olan kabul ediliyor hemen aklın yolu bir :D o yüzden felsefe diyorum bazı konular bakış açısına göre derin

0|0
    0|0
  • Bilim

0|0
    0|0
  • tartışma şeylerini sevmem

0|0
    0|0
  • seks, din, siyaset

0|0
    0|0
  • Valla haklı olduğum her konuda alayına giderim.

0|0
    0|0
  • Felsefe temelinde toplum.

0|0
    0|0
  • Toplumda memenin yeri..

0|0
    0|0
  • siyaset ve film..

0|0
    0|0
  • Ulkede direk kavgaya doner her seviyeli tartışma

0|0
    0|0
  • Türkiyede, argumanların niteliğinden çok sayısının önemli olması nedeniyle sidik yarışından öteye gitmeyen daima 2 argumanı olan 1 tane olandan daha haklıdır felsefesi

0|0
    0|0
  • Siyaset hariç hepsi

0|0
    0|0
  • Din ve siyaset

0|0
    0|0
  • Bunlari konusabildigini sanan mallardan ibaret her yer

0|0
    0|0
  • Ise bak nerdeyse hepsine bayilirim felsefe din bilim ozellikledir..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11
Yükleniyor... ;