Evlendikten sonra eşinizin kendisine günde 2 saat 'kişisel zaman' ayırma isteğini nasıl karşılarsınız?

Mutlu çiftlerin sürekli bir arada olmaları bir yanılsamadan ibarettir. Er ya da geç herkes kendi kişisel alanlarının olmasını bekler. Uyumlu birlikteliklerde taraflar birbirlerini anlar ve kişisel zamanlar verirler. Bazen insanlar kendi zamanlarında dinlenmek isteyebilirler. Bu sizi sevmediği anlamına gelmez. Aksine, duyguları korumayı ve ilişkiye yeni bir soluk katmasını sağlar.
Evlendikten sonra eşinizin kendisine günde 2 saat 'kişisel zaman' ayırma isteğini nasıl karşılarsınız?Evlendikten sonra eşinizin günde 2 saat kendisine 'kişisel zaman' ayırmasını nasıl karşılarsınız?

2|2
11187

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 87

Kızlar Ne Diyor 111

• Neden olmasın sonuçta farklı bir boyuta geçmiyoruz. Normal yaşamında nasılsa bazı alışkanlıklarına devam edebilir.

0|0
    0|0
  • Sürekli mic mic takilmamiza gerek yok da böyle soylemesini de tuhaf karşılarım. İlla ki kişisel zaman olur

0|0
    0|0
  • Haklı olabilir
    En isteyebilirim hatta böyle birşey 😂

0|0
    0|0
  • Niye evlenmiş o zman 2 saat yerine 7 gün 24 saat kişisel zamanı olurdu ozman yani

0|0
    2|1
  • Herkesin bireysel özel hayatı olmalı evlilik kısıtlanmak demek değildir

0|0
    0|0
  • İsabet olur bende kafamı dinlerim. Çok ilgi beni bunaltır ne o öyle herşeyi beraber yapmak sıkar

0|0
    0|0
  • Lan ben evlensem 10 saat kisisel zaman ayirtirim😂😂😂

0|1
    0|0
  • Sevgiliuken bile gtnün dibinden ayırmıyorlar sonra evliyken düşünemiyorum bile

1|0
    0|0
  • Evliliğin önüne geçmedikçe istediğini yapmakta ozgur

0|0
    0|0
  • kesınlıkle katılıyorum kendıme zaman ayırmasını severım

0|0
    0|0
  • 2 değil isterse 5 olsun çünkü bende kendime ayırıcam o kadar saat

0|0
    0|0
  • Hak veriyorum, vahşi erkeksi duygularını yitirmesin

0|0
    1|0
  • Bence evlilik hayatının temelinde kocaman bir hoşgörü yatması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Ayiramaz zaman falan kendine beraber yapıcaz her şeyi♥ aktiviteler falan hep beraber

0|0
    0|0
  • Kişisel zamanı ben olacağım için olumlu karsilarim 😎

0|0
    0|0
  • Onu çok severim sürekli birlikte vakit geçirmemize gerek yok ama güzel vakit geçirelim

0|0
    0|0
  • Hış karşılarım en doğal hakkı ve benimde buna ihtiyacım var.

0|0
    0|0
  • çok doğru ve mantıklı karşılarım

1|0
    0|0
  • gayet normal hatta bende isterim

0|0
    0|0
  • Anlayışla

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam