Komşularınızdan memnun musunuz, sizce komşuluk ilişkilerinde ölçüt ve iletişim nasıl olmalıdır?

Arkadaşlar belki saçma gelecektir ama 3 haftadır her gece 11:00-03:00 arası üst komşumuz balkona çıkıp saatlerce şarkı söylüyor ve bağırarak. Sesi de güzel değil aksine berbat..
Ilk günler sarhoş olduğunu düşünüyordum fakat bu alkol ile mümkün değil 😅 Sizce napmalıyım? Uyarmaya da çekindim, kalbi kırılmasın istedim ama artık bunaldım 🙄
Komşularınızdan memnun musunuz, sizce komşuluk ilişkilerinde ölçüt ve iletişim nasıl olmalıdır ?

Güncellemeler:
Şuraya da ses kaydı bırakalım hepinizin kulakları kanasın 😅
https://vocaroo.com/i/s0E9N4uwLeuk

0|2
2233

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• Kibarca ikaz edebilirsiniz, baktınız devam ediyor o vakit polise haber verebilirsiniz rahatlıkla. Kapısında polisleri görünce büyük ihtimal kendisine iyi bir ders olacaktır. Yine devam ederse ve sizden başka bu kişiden şikayetçi olan apartman sakinleride varsa, apartmandaki çoğunluk ile imza toplayıp, bu imzaları mahkemeye sunduğunuz taktirde şikayetçi olunan kişiyi apartmandan attırabilirsiniz.

Hakim; apartman sakinlerinin çoğunluğunun imzaları karşılığında şikayetçi olunan kişinin evini (şayet ev kendisininse bile zorla sattırır) satılığa çıkarttırır. Hakimin görevlendirdiği bilirkişi eve değer biçer ve şikayetçi olunan kişi ev satıldığı vakit defolur gider.

Diğer sorularınızada cevap vereyim; komşularımdan memnunum. Komşuluk ilişkilerinde ölçüt ve iletişim nasıl olmalıdır noktasında ise; şahsen komşularımla sıkı fıkı olmayı sevmem.

1|0
    0|0
  • Benim komsu hoparlor takmis aciyor sorun yok ya severim. Senin komsuya gelecek olursak bu ayık hali olamaz olmamalı. 😂 Ama ben olsam eslik ederdim sjdfv 😂

1|0
    0|0
  • Hiç memnun değilim. Bir tanesinin bile 20'li yaşlarda alımlı bir kızı olmaz mı? Yok işte. Lanet olsun böyle komşulara.

1|0
    0|0
  • Tamda uzerine bastin.
    Az once oturmus tv seyrediyorum ama cabm biraz sikkindi.
    Yan komsunun ogullari arkadaslari falan toplanmislar, biride motorsikleti almis b assagiya bir yukariya motoru bagirta bagirta suruyordu.
    Bir gecti bisey demedim
    İki gecti demedim
    Uc oldu demedim
    Dort oldu
    Bes oldu artik benim salterler atti.
    Actim pencereyi bir bagirdim bunlara, ama omru hayatimda boyle bagirmamisimdir. Ne yana kacacaklarini sasirdilar.

Arkadas, hastasi var, yorgunu var, acisi olan var. Tamam komsusun cansin fakat biraz terbiye be kardesim.

Hakettiler ama bagirdigim icinde canim cok sikildi moralim bozuldu

1|0
    0|0
    • İnsanlar artık birbirini anlamıyor saygı, vicdan, merhamet yoksunu toplum olmaya başladık ne yazık ki. Ben de ailemle yaşıyorum bazen evde kavga çıkıyor o zaman bile utanıyorum bunlar aşmış.

• 😂😂 kadının icinde yatan madonna var belkide sadece ruh hastası bilemedim 🌪

1|0
    1|0
  • Teyzenin canı mı sıkılmış acaba? Ne de olsa delilik bedava sesi de bağırdığı zaman güzelmiş aslında. Çok güldüm valla. Kibarca bunu dile getirmek lazım

1|0
    0|0
  • Bendede vardı öyle bir komşu ve ben o binadayken artık beni görünce öcü görmüş gibi davranıyor çözümü basit

1|0
    0|0
    • Kaydı koymasaydın iyiydi merzifon eşşeği daha güzel anırıyo be :)

• alt kat komşum rahatsız olmasın diye dikkatli yürürüm evde..
    ama aylar sonra anladım ki, altımdaki daire boş..
    sen hesapla..

1|0
    0|0
  • Ben söyliyim sana ya çok fena çekmiş kafayı ya da gerçekten bekarlık yetmiş canına 😂😂

Komşularımızı severim, geçen aşure getirdiler. Evet evet, böyle de çıkarcıyım ehehehe.

1|0
    0|0
    • Hahahahaha ya ilk günler sarhoş zannediyordum ben de 😂
      Bak o bekarlik seysini düşünmemiştim hiç, mantikli ve başarili 😅
      Aşure çokzel sevilmez mi ya 🤗

• Taktim güncelleme de şarkiciğimi dinliciğim 😄
      Güzel rüyalar veya sabahlar geceler 😄

• Sabahlarım ben, sana aynılarından. d

• sesinin bu kadar kötü olmasi icin ozel bir caba sarfetmedin de mi 😀

1|0
    0|0
  • Evet memnunum
    Daha çok kadınlar samimidir bizde. akraba gibiyiz

1|0
    0|0
  • Evet memnunum

1|0
    0|0
  • Üst komşum Aynur hanımı çok severim bu aralar sürekli oturmaya çağırsa da hiç fırsatım olmadı kırgın bana 🙄😂😂

1|0
    0|0
  • memnunum

1|0
    0|0
  • Komşu komşunun sesine katlanmali ama 11. ila 03 arası 😊

1|0
    0|0
  • Yoneticiye soyle.

1|0
    0|0
  • Komsuluk ölmüş

1|0
    0|0
  • Üst komşularımız 60 65 yaş aralığında oldukları için gayet memnunuz😄

1|0
    0|0
  • Bir tanesinden memnun değilim hanımefendi

1|0
    0|0
  • direk polisi arama gibi bir huyum var, o yüzden sessizlik 😏

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 21

• Memnunum. Pek sessizler :P

1|0
    0|0
  • Yuh ayip denilen bir şey var 😮😮 Uyarsana kadını =// Olmadı annene soyle daha munasip olur.
    Bizim komsularla ilişkilerimiz lokum gibi 😍

1|1
    0|0
  • Memnunuz yani iyiler onlar gerektiğinde yardımcı olurlar , biz de gerektiğinde onlara yardımcı oluruz.

1|0
    0|0
  • Değilim yellozun tekiler

1|0
    0|0
  • Sesin cok kötü

1|0
    0|0
  • Bizim komşunun küçük oğlu da çok huysuz, herşeye ağlıyor hemde bağıra bağıra.
    Çocuklardan Soğucam diye korkuyorum 🤦 insan bişey de diyemiyor.
    Bence sende sabah 8-11 şarkı söyle neye uğradığını şaşırsin hahaha

1|0
    0|0
  • İyi gibi bizimkiler.
    Hayatım çekinme, rahatsiz oluyorsun. Direkt olmasa bile imalı konuş anlasın 😄

1|0
    0|0
    • Ayy dengesiz bir tip bir de, ters bir cümle kullanirsam her an bana dalabilir 😂
      Ama inan biktirdi 🙄

• Hahahahha bence de bitirdi karga sesli 😂😂
      Bulunca haber vereceğim size 😘😘

• Allam yaratıyorsun bari kontrol et 😣😂 kargadan beter 😂
      Tamam hayatım beklemedeyiz 😄😘

• komşularımız iyi çok şükür biri sadece fazla saygısız

1|1
    0|0
  • Kadın mı erkek mi? Sabah soylesin de gece herkes uyurken ne ya? Uyarın tabi akşam 22.00den sonra insanları rahatsız edecek şekilde gürültü yapmak suç sayılıyor.

1|0
    0|0
  • Ev alma komşu al diye boşa dememiş atalarımız.. Çok önemli çok.

1|0
    0|0
  • Komşuluk ilişkisini çok sevmiyorum. Çünkü hep laf söz, dedikodu. Hele kırsal kesimde, öküz altında buzağa ararlar.

1|0
    0|0
  • Hani arkamdan dedikodumu yapmasalar sevicem de yapiyorlarmis nasil sevem😂

1|0
    0|0
  • Memnunum

1|0
    0|0
  • Kahkaha attım ya 😂 Kapısına not bırak ses tellerin kopsun diye😂

1|0
    0|0
    • Altta ki homoludens isimli üyenin yorumlarina baksan daha çok gülersin. Orda ki ses kaydi efsane 😂

• Onun yaptığı da katı işkence yapacak bir şey yok😄

• Orasi da oyle haklisin kesinlikle 😄

• Günaydın, iyi akşamlar.. Bana bu kadar yeter. Daha ilerisi olmasın.

1|0
    0|0
  • alakam yok..
    iletişim kurmayı da düşünmüyorum..

1|0
    0|0
  • Aile gibiyiz. Mahalle ortami felan. Iyi olayyi guzel olayyi.😊 Bikac bocuk haricinde😆

0|0
    0|0
  • Degilim
    Komsu sevmem

0|0
    0|0
  • Not yaz kapısına bırak

0|0
    0|0
  • Çok memnunum

1|0
    0|0