"Eşiniz bir trafik kazası gecirdi. Beyin ölümü gercekleşti. Organlarını bağışlamak ister misiniz?" Yanıtınız ne olur?

Eşinizi beklerken telefonunuz çalsa: "Eşiniz bir trafik kazası gecirdi. Beyin ölümü gercekleşti. Organlarını bağışlamak ister misiniz?" Yanıtınız ne olur?
"Eşiniz bir trafik kazası gecirdi. Beyin ölümü gercekleşti. Organlarını bağışlamak ister misiniz?" Yanıtınız ne olur?

#OrganBağışıÖnemli
#BaşkaBedendeCanGibisin
#KalbimRuhumSendeHadiBeniBırakıpGitsene

0|2
4346

En İyi Kız Görüşü

• Cürüyüp gidecegine insanlarin hayatini kurtarsin organlari. :/

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 46

• Isterim. Ama muhtemelen benle evli kisinin karacigeri fazla saglam olmaz

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Sevgiliye alakasız sorular sorma huyumdan dolayı mutlaka bu konuyu daha öncesinde konuşmuş oluruz.

0|0
    0|0
  • Onunla beraber bende ölürdüm galiba😨

0|0
    0|0
  • Valla eşim olacak kadının o konuda sorunu yok çünkü ben zaten tum organlarimi bağışladim.. Allah herkese ölümün de hayırlısını versin.. madem bir gün bir şekilde göçüp gideceğiz bu yalan dünyadan bari ölümüm de bir işe yarasin..

1|0
    0|0
  • Kesinlikle bağışlanmasını istemem. Torpilin, adamcılığın bu kadar yoğun olduğu bir ülkede eşimin organlarını bu pisliğe alet etmem.

0|0
    0|1
  • Bağlandığın kalbi ve ona nefes veren ciğeri zamanla çürütecek kuru bir toprağa gömmek değildir sevgi. Onun kalbi her bedene yakışır. Aşkın için sadakat, kaybettiğin insan için şereftir bu. Hem ebedi kalan fani bedenlerimizde yaşadıklarımız değil birbirine kilitlenen ruhlarımızdır. Ruhlar ölümsüzdür.

0|0
    0|0
  • Sadece benim dememle olmaz bir ailesi var sonuçta onların da görüşleri önemli diye düşünüyorum
    Benim fikrim onay verirdim

0|0
    0|1
  • İstemezdim

0|0
    0|0
  • eşim trafik kazası gerçekleşiyor ama beyin ölümü gerçekleşiyor? bey ne alaka bey nerden çıktı olaya nerden karıştı anlamadım yaneeeeee

0|0
    0|0
  • kimsenin basina boyle bir sey gelmez umarim.. benim basima boyle bir durum gelse asla bedenine dokundurmam... dokunduramam..

0|0
    0|0
  • Bende beyin olumu gerceklestirirdim uzuntuden hic bisey desunememm , allah korusunnn😥😥

0|0
    0|0
  • ben eşimin bağışlamasını isterim.

0|0
    0|0
  • Bir müslüman olarak organ bağışı caiz değil...

0|0
    2|0
    • Kim demiş caiz değil diye 😡

• @ErdemH yani işe yarayacak insan da beyin ölümü gerçekleşmiş insandır ve o adamı koma da veya bitkisel hayatta öldürmek gerekir... Bu da cinayete girer...

• Çok yanlış düşünüyosunuz çok. Müslüman dediğin kendini geliştirmeli

• Evet cigerlerimide yanina bağışlarım

0|0
    0|0
  • Tabiki bagislarim ne demek

0|0
    0|0
  • İsterim toprak olmaktansa

0|0
    0|0
  • Kesinlikle isterim...

0|0
    0|0
  • Evet eşimin ölümü bir başkasının başlangıcı olabilir

0|0
    0|0
  • Bağışlansın derdim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 42

• Bunu daha önceden konuşmuşuzdur yani öylesine o yüzden onun tercihini tahmin edip ona göre davranırım ama konuşmamışsak da bağışlarım.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Öncesinde eşimle bu konuyu konuşayım bari. 😂 ileride böyle bişi olsa ne istermiş

1|0
    0|0
  • Bunu ona ilişkimiz varken herhangi bir gün sorarım büyük ihtimal. Kararına göre hareket ederim. Eğer kararini bilmiyorsam isterim elbette. Hayat kurtarıcak ise ne mutlu bana.
    Ben zaten bağışlamayı düşünüyorum benimkileri.

0|0
    0|0
  • İsterim

0|0
    0|0
  • Hayır derim

0|0
    0|0
  • Bagislarim o da bagislar bu yillar once aldigmiz bir karardi ve organ bagislarimizi yaptik..

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • İsteriiiim. Sonuçta nikah masasında "hastalıkta sağlıklıta, iyi gün de kötü gün de" beraber olmaya diye söz veriyoruz..

0|0
    0|0
  • Tabii ki de bağışlarım. Zaten toprağa karışacak başka bedenlerde yaşayarak sağlığa muhtaç insanlara yardımcı olmak daha mantıklı. #OrganBağışıÖnemli

0|0
    0|0
  • Bağışlarım eger birgün bende bitkisel hayata girersem herkese söyledim bütün organlarımı bağışlayın

0|0
    0|0
  • Ben kendi organlarımı bağışlamayı düşünüyorum zaten. İzin verirdim..

0|0
    0|0
  • Istemem

0|0
    0|0
  • Ailesi karar verir he ailesi olmasa evet derim... bari birini yaşatsın.

0|0
    0|0
  • İstemem sanırım

0|0
    0|0
  • Kalbi başkasına ait olsun istemezdim, ruhen kalbinin bana ait olduğunu hep bilirdim ama başkalarını yaşatabilmeyi de göz ardı edemezdim galiba.

0|0
    0|0
  • Mutlaka konusurum boyle şeyleri. Eger olumlu bakiyorduysa hayattayken onay veririm tabiki. Ben ölürsem benimki bagislansin

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Isterim

0|0
    0|0
  • ailesi isterse isterim

0|0
    0|0
  • Bağışlarım eş sevgisi nasıl birşey bilmiyorum pekte umrumda olmaz herhalde enazindan hayırlı bir işe yarar

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor... ;