İnsanları trollemeyi sever misiniz?

Ahahaha sokakta korece konuşuyorum yol soruyorum kahkaha attımm 😂 telefonla konuşuyormuş gibi sonra birini durdurup yol soruyorum fnfnfnd çıldırıcam 😂😂 herkes dil bilmeyince bağırarak anlatmaya çalışıyor 😂😂😂😂 lütfen deneyin yeminle çok komik keşke biri videoya alsa fnfjfj

#TheEdyline
#trolleme
#Edylineyineçokşakacı
#eheueheueheu

1|0
2555

En İyi Erkek Görüşü

• 2 sene önce tramvay durağında beklerken teyze yanaştı yanıma, oturuyorduk. Birden girmeye çalıştı,''eee yeğenim, nerelisin sen bakalım?'' gibisinden. Ben de Arnavut taklidi yapmıştım sohbet etmemek için. Beni anlamayınca da ''hee, tamam o zaman'' dedi ve ayrıldı :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Bazen ama herşeyin bir sınırı var.

1|0
    0|0
  • İnsanların bilmediği dil üzerinden dalga geçerek kendi ego potansiyelini mi arttırıyorsun o zaman senin bilmediğin bir şey üzerinden sorayım insan mısın

2|0
    0|0
  • Gençken yapardım :D

0|0
    0|0
  • Tedaviye ihtiyacın var bence.. bilinç altında örtbas etmeye çalıştığın ciddi bir sorun var

5|1
    0|0
    • Soruma görüş atmayan yalak kızlar bilinçaltını artılayarak dökmüş ortaya dnshjd kıskançlar ağlaaaayınnn 😂

• Bir allahın kuluda koreliye benzemiyosun demedi mi :D :)
    iyi tarif ederken küfür eden olmamış nasılsa anlamıyor diye 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • tüh bende yol konusunda yardımcı olup bugün için gerekli sevabı kaptım sanıyodum :/

0|0
    0|0
  • Hayır pek sevmem

0|0
    0|0
  • Senin gibi biri vardi arapca konusmaya calisiyodu kizlara hava olsun diye benim arapca bildimi hesap etmedi galiba ben biseyler sorunca lavuk ole kaldi arkasina bkmafan topukluyodu

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • bazen seviyorum

0|0
    0|0
  • Ruh halim genelde bana ait olmadiginda yapiyorum bunu.. :/

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Hahahahhahahaha saka saka komik degil

0|0
    0|0
  • Koreli olmadığını anlamıyorlar mı ki 😂

0|0
    0|0
  • Hayir sevmeme fdfdbnd.. Neden seveyim ki fdnsfd.. Sana hic bir biskrem versene abla diyenin oldu mu fdbdvdnc

0|0
    0|0
  • Trolluyorum evet

0|0
    0|0
  • Otobüs yolculuğu sırasında arkadaşla birlikte arkamızda oturan iki kızı trollemiştik. haftaya benim ferrarinn yeni modeli çıkmış onda alacam demiştim.😂😂aradan 5 dakka geçtikten sonra kızlar telefon numaramı istediler😂😂

0|0
    0|0
  • En son babamı trolledim eğlenceli...
    Severim.
    Ama kişiye göre trillerim.

0|0
    0|0
  • Ondan sonra dayak yiyelim. Dayak neden yiyoruz dayak nasil atilir. Falan :)

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 24

• Bir kere bir dilenci bana nolursun yardim et dedi hemde gülerek. Bende ben öğrenciyim sen bana yardım et dedim sustu hdkshxjd

1|0
    0|0
  • Sen aşmışsın.. :d

1|0
    0|0
  • Ben Rusca konusurum o da olar 😎😁

0|0
    0|0
  • Severim eğlenceli oluyor 😄

0|0
    0|0
  • Oha kendime benzettim 😂 bazen bende yapıyorum lokanta da cafe de falan turistmişim gibi İngilizce konuşuyorum gerçekten eğlenceli oluyor 😅🍓😈

0|0
    0|0
    • Sen zate almanyadasın knk orda da mı garip karşılıyorlar 😂

• Hayır Türkiye de yapıyorum bunu ben, burda inglizce konuşmak tuhaf karşılannmaz zaten 😂
      Ama burda şey yapıyorum mesela geçen çiğköfteciye gittim, çiğköfteci türk bir çocuktu. Türk olduğumu düşünerek sürekli Türkçe konuştu tabi, bende Almanca cevap verdim hep anlamamazligina geldim, buda afalladi dedi herhalde bu türk değilmiş Almanca konuşmaya başladı. Çıkarken "kolay gelsin!" Dedim asgahag adamın onla dalga geçtiğimi anlayinca ki yüz şeklini görmeliydin😂🙈🍓

• trolü hakedenleri evet :D

0|0
    0|0
  • Çok severim ya...

0|0
    0|0
  • estağfurullah ne trollüğü

0|0
    0|0
  • Bir defa arkadasla denecem :D

0|0
    0|0
  • İnsanları kandırmak yalan söylemek gibidir. Bir de bundan keyif alıyorsa ne yazık... Allah akıl fikir versin.

1|0
    0|0
  • Türkiyedeyken bir kızı ingilizce konuşurak trollemiştim kızda ingilizce yok bildiğin kezban gibi ağzını gererek konuşmaya çalışıyordu güya aksan yapıyor

0|0
    0|0
  • Hayır sevmem..
    Yetiskin bir kadınım sacma sapan çocuk oyunları ile vakit harcamak bana göre değil..

0|0
    0|0
  • Bende şu eminönü taraflarına gidince aynını yapıyorum turist sanıyorlar adjf
    Doğal kızıl olduğum için hiç konuşmasam bile yabancı sanıp çarptıktan sonra excuse me diyen var 😂 Turistik yerlerde tabii

0|0
    0|0
  • Nevettttttttttttttt

0|0
    0|0
  • Harikaymis koreli kız: )

0|0
    0|0
  • Asla sevmem

0|0
    0|0
  • İşsiz değilim.