Her gittiği yerde bir selfie çeken arkadaşınız olsa tepkiniz ne olur?

Düşünün her gittiğiniz yerde selfie çeken ya da fotoğraflarını çektiren bir arkadaşınız var. Bu durumda tepkiniz ne olur? Kızar mısınız?Her gittiği yerde bir selfie çeken arkadaşınız olsa tepkiniz ne olur?

0|0
8669

En İyi Erkek Görüşü

• Biryerden sonra sinir bozucu eski kizarkadasim nereye gitsek nerde olsak selfie cekiyordu ustune birde beni dahil ediyordu selfielerine onun bir gunde cektigi fotograf sayisini ben omrumde cekmedim cok cok onemli bisey olur cekilir ama cilkini cikarmak aptallik bence

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Telefonunu elinden alırım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 68

• Sinir bozucu tipler. Şu telefonları bir bıraksalar, rahatlayacaklar...

0|0
    0|0
  • İstanbulun bütün güzelliklerini keşfetmiş her santimini gezmiş olarak 1 kare bile resim çekmeyi sevmiyorum ne öyle Aa ben bu boku yedim sizde görün kıskanın aptallaşın ee ben geziyom siz oturun havasında olmak yerine gözlerimle beynimle o anları yaşamak daha eğlenceli :) O tür Kızlara Aptal statüsü koyuyorum en yakın zamanda bir tedavi olmaları dileğiyle

0|0
    0|0
  • Sürekli selfi çeken insanlarda kişilik bozukluğu vardır. ben teknosada çalışıyorum işe bir kız başlamıştı beni instagramdan eklemişti instagramda sürekli nerden baksan 150 tane resim ardı ardına kendi selfieleriyle doluydu.. sonra öğrendik kız cinsel sağlık raporu varmış psikolojik rahatsızmış..(mağazada da vermediği kalmamış tabi dedikodular çıkınca işi bıraktı)

0|0
    0|0
  • Çeksin sorun yok

0|0
    0|0
  • Dahada gezmem onla

0|0
    0|0
  • Öyle selfie çubuğu kırmışlığım çoktur. Muhabbet çok keyifli bir anda duruyor hadi selfie çekelim ulan kaçıyoruz sanki kalkamaya yakın çek işte😒

0|0
    0|0
  • Kendi bilir ama ben gördüğü heryerde fotoğraf çekinenlerden hiçbir zaman olmadım. kimseye karışmam. kendi tercihidir ve fotoğraf çekinmeyi seviyor olabilir .

0|0
    0|0
  • Hiç sevemem fotograf çektirmeyi git gide aslında yozlaşıyoruz eskiden eski makinalarda resim çıkarttırırdık kalıcı olurdu şimdilerde çekilen fotolar tozlu hafıza kartında oturmaktadır.

0|0
    0|0
  • Çeksin bana ne

0|0
    0|0
  • Mecbur ayak uyduruyorum arkadaştan işte Atsan atılmaz satsan satılmaz Kalp kırmaya gelmez.

Ama fotoğraflarda yüz halinden zorla çekildin belli oluyor

0|0
    0|0
  • çeksin...

0|0
    0|0
  • görmemiş gibi hoş değil

0|0
    0|0
  • öyle bir sınıf arkadaşım vardı. uzak durulacak tip

0|0
    0|0
  • Ceksin sorun yok.

0|0
    0|0
  • Kızmam. Kendi zevki banane ya :D

0|0
    0|0
  • Çekilecek yer var, çekilmeyecek ver var. Nereden nasıl davranmalı bilmesi gerekiyor... Yoksa beraber gezmemiz çok zor.

0|0
    0|0
  • Kızarım çünkü foto çekilmeyi pek seven birisi degilim

0|0
    0|0
  • Sinir bozucudurlar kendileri

0|0
    0|0
  • La havle

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    48

Kızlar Ne Diyor 85

• Yok kızmam. Tabi abartmaz ise..

0|0
    0|0
  • Hahaha Ben kendimi öyleyim

3|0
    0|0
  • Kendini ifade etmek çok doğal ve güzel bir şey. Fakat kendini kanıtlama yarışma haline dönüşmüş durumda. Insanlar kendilerini göstericek diye hayatlarını kaçırıyorlar. Aslında yaşamadıkları hayatları sergiliyorlar instagramda. Bunun yerine yaşarken kendini ifade etmek ve telefonu çöpe atmak lazım

0|0
    0|0
  • Eskiden çok tuhaf karsilardim herkes neden bu kadar foto çekme delisi derken bende bağımlısı oldum. Ama ben arkadaşlarımla çekilirim özel anlarda

0|0
    0|0
  • Evet vardi malesef. hani selfie çekse yine iyi bir beni ceksene söyle çek böyle çek. Gittigime pişman edio allahtan artk konuşmuyoruz kurtuldum😂

0|0
    0|0
  • Ağzına vururum ☺

0|1
    0|0
  • Tepki göstermem

0|0
    0|0
  • Sinir olurum yeter derim

0|0
    0|0
  • Bunu yapan bir arkadaşım var ve en son aynı durumu yaşadığımızda "Artık bırak şu telefonu elinden. Gerçekten çok sıkıldım bu durumdan" dediğim an telefonu elinden bıraktı.

0|0
    0|0
  • Her yerde 50 poz cekmekle dur şurada da bir hatıra fotoğrafım olsun demek ayrı şey. Ona göre muamele yaparım tabi ki

0|0
    0|0
  • evet cok sevdigim bir arakdasım her seyın resmını ceker 34363 saat kaybettirirdi bize. Uyardım kızdım ama bana mısın demedi cok sıkıcı bir durum.

0|0
    0|0
  • Hiç bişey.

0|0
    0|0
  • Beziorm bazen hic cekmem foto

0|0
    0|0
  • Bunaldigimi telefonu musait bir yerine koymasini o yapmazsa benim monte edecegimi soyluyorum😂

0|0
    0|0
  • Benim kuzen bu tarife uyuyor.
    Hiç hazetmiyorum

0|0
    0|0
  • Sokağın ortasında durup çekeni gördüm yuh

0|0
    0|0
  • Benim var daral geliyo onunla biyere gitmek istemiyorum artık.

0|0
    0|0
  • Ben ve en iyi arkadaşım böyleyiz ikimizde seviyoruz sıkıntı yok ahdkd

0|0
    0|0
  • Onu en sonunda oturdugu yerde birakip kacarim 😑

0|0
    0|0
  • Var ya ve sinir oluyorum kar yağıyor oynayalım diye iniyoruz resim cekinmelerinden hiçbişey yapamadan geri dönüyoruz anı yaşasalar keşke

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    65
Yükleniyor... ;