Arkadaşınızın arkanızdan iş çevirdiğini öğrenseniz, yaptıklarını yüzüne mi vurursunuz, yoksa umursamaz mısınız?

_MünzeviBayan_
Eski bir arkadaş, eskiden sıkı arkadaş olup sonradan arkadaşlığı bitirmekle sonuçlanan birisi olsa ve bu kişi arkanızdan gizli iş çevirse tepkiniz ne olur?
Arkadaşınızın arkanızdan iş çevirdiğini öğrenseniz, yaptıklarını yüzüne mi vurursunuz, yoksa umursamaz mısınız?
Siz de ona bir oyun oynar mısınız?
#MünzeviBayan
Arkadaşınızın arkanızdan iş çevirdiğini öğrenseniz, yaptıklarını yüzüne mi vurursunuz, yoksa umursamaz mısınız?