Evlenilecek kızlar ayrı, eğlenilecek kızlar ayrı mıdır?

Evlenilecek kızlar ayrı, eğlenilecek kızlar ayrı mıdır? ikisinin arasındaki fark nedir? Ben evlenicek kiz miyim😂😂😂?

1|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• Eğlenmek için kendi tabirleriyle ''eğlencelik kadın''larla vakit geçirip sıra evlenmeye geldiği zaman yine kendi tabirleriyle ''evlenmelik kadın'' isteyenler şöyle avuçlarını bir yalasın.

Çok eşlilik yasal iken birden fazla evlilik yapan erkeklerin eşleri arasında bile ilki olan en çok hakka sahip idi. Senin kahrını yıllarca çeksin, sen sonra git güzel ve genç bir kadın al ve tüm mirası ona bırak. Yok öyle şey. Şimdi, sen kendi tabirinle eğlencelik kızlarla eğlen, sonra hanım hanımcık, ağırbaşlı ve namuslu adı altında nitelendirdiğin evlenilecek kadınlarla evlilik hayali kur. Adalet, adalet, adalet. Yok öyle bir şey.

3|0
    0|0
  • Bu ayrımı ben karşımdaki kişiye yapmam, kendi kendisine yaparsa da, buna itirazım yok. Böyle bir ayrım var mıdır; bence yok, yapılması da çok çirkin üstelik.

1|0
    0|0
  • Ayrı. Eğlenilecek kızlar barlarda, diskolarda gezer gece geç saatlerde eve gelir. Alkol tüketir, nerede olduğunu hatırlamaz, bir gece ansızın başkasının evinde, odasında uyanır.

Evlenilecek kızlar evini, barkını bilir, ailesine bağlıdır, alkol alsa da dozu kaçırmaz.

1|0
    0|0
  • insanları sınıflaştırmak hoş değil... bu tür şeylere inanmıyorum iyi zaman geçirilen biriyle de evlenebilirsiniz... bana göre insan eğlendiği kişi ile evlenmeli... sizi bilemem , mutlaka benden daha iyi tanıyanlar olacaktır ama

2|0
    0|0
  • Hangisi olduğunu bilemem fakat ben şahsen eğlenmediğim biriyle evlenmezdim.

3|0
    0|0
  • Evlenecek kız kalmadı bence hepsi tırıvırı manga mingo 😂

1|0
    0|0
  • bırakın şu saçma şeyi artık. her adam evlendiği kadınla eğlenebilir. niye bunu ikiye ayırıp kendinizi zora sokuyorsunuz. yani evlendiğin kadınla her istediğini yapabilirsin. eğlendiğin kadın nedir yani. mantıken.

2|0
    0|0
  • İsmin offside üzgünüm

0|0
    0|0
    • Bu nickinden sonra seninle kim evlenir acaba kiza laf sokuyo bide 😄

• Kusura bakma kız haklı şimdi

• Hadi canim baska kapiya yallah

• İnsanları bu şekilde kategorize etmeyi doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu daha önce ben sormuştumda saldırıya ugramıştım.

0|0
    0|0
  • Eglenmicen kizla nie evlenesin?

3|0
    0|0
  • Eglenilecek kizsin

1|0
    1|0
  • Aynen öyle; evlenilecek kız için daha çok erken. Eğlenmeye devam o yüzden 😁

0|0
    0|0
  • Benimle evlenmeyi kabul edersen demekki evlenilecek kızsın kabul etmezsen eğlenilecek kızsın

1|0
    0|0
  • bana göre iki tür kız var sohbet edilebilecek edilemeyecek

0|0
    0|0
  • ayrıdır

0|0
    0|0
  • sen evde kalansın :)

1|0
    0|0
  • Gözleri başında oynayan cinsler eğlenmelik..

0|0
    0|0
  • eğlenilecek tarafını görmedim evlenilecek de diyemiyorum kanıt yetersizliği diyelim

0|0
    0|0
  • Malların yaptığı bir ayrım çeşidi

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 13

• Kadınları boyle sınıflandıran erkek ne evlenilcek mi ne saçmasınız. En karaktersizi bile kendini evlenilcek zannediyor sen kılıflarla kafayı bozmuşsun

2|2
    0|0
  • Evlenilecek erkek var eğlenilecek erkek var mesela. Bu da onun gibi.

0|0
    0|0
  • Hanım hanımcıksan evlenirsin ahsh

0|0
    0|0
  • Evlenilecek kız evlenilecek kızdır. Eğlenilecek kız da eğlenilecek kızdır. Her ikisi de aynı şey :))

0|1
    0|0
  • kılıfa sokmayın

2|0
    0|0
  • ben geleceğim olacak adamla hem eğlenmeyi hem evlenmeyi düşünüyorum

2|1
    0|0
  • Ikisi de ayni olsa.. hem eglenip hem evlenseler olmuyor mu 😅 bence cok da guzel olur..

1|2
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Evlenilecek insan ayrı, eğlenilecek insan ayrıdır.

0|0
    0|0
  • Oyle bir ayrim yok

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum. Ama evlenilecek erkek olmadığı kesin.

0|0
    0|0
  • ayrıdır

0|0
    0|0
  • Ayrı oluyolarmis maalesef

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;