Evlenilecek kızlar ayrı, eğlenilecek kızlar ayrı mıdır?

Evlenilecek kızlar ayrı, eğlenilecek kızlar ayrı mıdır? ikisinin arasındaki fark nedir? Ben evlenicek kiz miyim😂😂😂?

1|2
1454

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle evet

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Ayrı. Eğlenilecek kızlar barlarda, diskolarda gezer gece geç saatlerde eve gelir. Alkol tüketir, nerede olduğunu hatırlamaz, bir gece ansızın başkasının evinde, odasında uyanır.

Evlenilecek kızlar evini, barkını bilir, ailesine bağlıdır, alkol alsa da dozu kaçırmaz.

1|0
    0|0
  • bırakın şu saçma şeyi artık. her adam evlendiği kadınla eğlenebilir. niye bunu ikiye ayırıp kendinizi zora sokuyorsunuz. yani evlendiğin kadınla her istediğini yapabilirsin. eğlendiğin kadın nedir yani. mantıken.

2|0
    0|0
  • Bu ayrımı ben karşımdaki kişiye yapmam, kendi kendisine yaparsa da, buna itirazım yok. Böyle bir ayrım var mıdır; bence yok, yapılması da çok çirkin üstelik.

1|0
    0|0
  • insanları sınıflaştırmak hoş değil... bu tür şeylere inanmıyorum iyi zaman geçirilen biriyle de evlenebilirsiniz... bana göre insan eğlendiği kişi ile evlenmeli... sizi bilemem , mutlaka benden daha iyi tanıyanlar olacaktır ama

2|0
    0|0
  • giyim tarzin. oturman kalkman. buyuklere saygin. sevdigin cocuga yaklasimin ona gosterdigin deger. yasamin hayatin herseyin.. evlenilcekmisin gezilcekmisin belli eder

0|0
    0|0
  • Eğlenmek için kendi tabirleriyle ''eğlencelik kadın''larla vakit geçirip sıra evlenmeye geldiği zaman yine kendi tabirleriyle ''evlenmelik kadın'' isteyenler şöyle avuçlarını bir yalasın.

Çok eşlilik yasal iken birden fazla evlilik yapan erkeklerin eşleri arasında bile ilki olan en çok hakka sahip idi. Senin kahrını yıllarca çeksin, sen sonra git güzel ve genç bir kadın al ve tüm mirası ona bırak. Yok öyle şey. Şimdi, sen kendi tabirinle eğlencelik kızlarla eğlen, sonra hanım hanımcık, ağırbaşlı ve namuslu adı altında nitelendirdiğin evlenilecek kadınlarla evlilik hayali kur. Adalet, adalet, adalet. Yok öyle bir şey.

3|0
    0|0
  • eğlenilecek kız bana göre ciddiyetsiz ve sevgi barındırmayan ama uyumlu olduğum kişidir.
    evlenilecek kız çıkmadı karşıma daha onun için birşey diyemicemm

0|0
    0|0
  • Hangisi olduğunu bilemem fakat ben şahsen eğlenmediğim biriyle evlenmezdim.

3|0
    0|0
  • Bu soruyu daha önce ben sormuştumda saldırıya ugramıştım.

0|0
    0|0
  • eğlenilecek tarafını görmedim evlenilecek de diyemiyorum kanıt yetersizliği diyelim

0|0
    0|0
  • Evlenecek kız kalmadı bence hepsi tırıvırı manga mingo 😂

1|0
    0|0
  • senı tanımadan sana yorum yapamam.. ama yazdığın gbı 2 çeşit kız vardır.. bırı aşırı nüfus patlaması yaşarken diğer grubun soyu tukenmek uzeredır

1|0
    0|0
  • Seni tanimiyorum ama evlendigin kadin ayni zamanda eglendigin kadin olmali kadin icinde ayni ben o terim e çok katilmiyorum

1|0
    0|0
  • Benimle evlenmeyi kabul edersen demekki evlenilecek kızsın kabul etmezsen eğlenilecek kızsın

1|0
    0|0
  • Hayır her kız evlenilecek kızdır sadece kişiler ruhunu birleştireceğini bulmaya çalışıyor

1|0
    0|0
  • İnsanları bu şekilde kategorize etmeyi doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Evlenmek istediğim kiz eğlendiğim kızdı ama demek ki yanılmışım inşallah ikisi bir arada olan kizlardansindir :)

0|0
    0|0
  • kartal kalkar dal sarkar, dal sarkar kartal kalkar.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle; evlenilecek kız için daha çok erken. Eğlenmeye devam o yüzden 😁

0|0
    0|0
  • Ben insanlari ayirmam... sadece kriterlerim vardir uymuyordur..

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 13

• Ikisi de ayni olsa.. hem eglenip hem evlenseler olmuyor mu 😅 bence cok da guzel olur..

1|2
    0|0
  • Kadınları boyle sınıflandıran erkek ne evlenilcek mi ne saçmasınız. En karaktersizi bile kendini evlenilcek zannediyor sen kılıflarla kafayı bozmuşsun

2|2
    0|0
  • Evlenilecek kız evlenilecek kızdır. Eğlenilecek kız da eğlenilecek kızdır. Her ikisi de aynı şey :))

0|1
    0|0
  • Evlenilecek erkek var eğlenilecek erkek var mesela. Bu da onun gibi.

0|0
    0|0
  • ben geleceğim olacak adamla hem eğlenmeyi hem evlenmeyi düşünüyorum

2|1
    0|0
  • kılıfa sokmayın

2|0
    0|0
  • Oyle bir ayrim yok

0|0
    0|0
  • Hanım hanımcıksan evlenirsin ahsh

0|0
    0|0
  • Evlenilecek insan ayrı, eğlenilecek insan ayrıdır.

0|0
    0|0
  • ayrıdır

0|0
    0|0
  • Ayrı oluyolarmis maalesef

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum. Ama evlenilecek erkek olmadığı kesin.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...