Boşanmış biriyle evlenir miydiniz?

Boşanmış 1 çocuğu ilan biriyle evlenir misiniz?

Güncellemeler:
Sevgi herşeyi affeder mi yani

1|3
3984

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi işi sadece boşanmışlığı ve çocuğu olması ile ele almamak lazım...

Birliktelik kurulacak ve ortada bir çocuk var. Ona öz anne olabilmek, onun yanında kocandan annelik saygısını görebilmek de mühimdir. Boşanmış kişinin de, geçmişten dersini almış olması, bundan iyi şeyler çıkarmış olması, üstüne artı şeyler eklemiş olması da mühimdir.

Bunun dışında zaten her şey iyi, kafalar uyuyorsa, biz birbirimizi idare ederiz, bu yolda ilerleriz diyebiliyorsan, bunun da üstesinden gelebilirsiniz.

O çocuğu kendi çocuğun gibi sahiplenmen önemli sadece, eşin bu konuda rahatsız olmayacak senden, birbiriniz bu konuda güven verdiğiniz takdirde işler güzel olur.

cut.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• herkes dengi ile evlenmeli bence ama arada istisnalar da çıkabiliyor. eğer güçlü bir kişiliği varsa kızımızın evlenebilir bence çünkü dedikodular ve kötü insanlarla başa çıkabilir ama zayıf biri kaldıramaz böyle bir şeyi çünkü milletin ağzı çuval değil sürekli konuşuyolar ve iftiraya kadar varıyo işin sonu artık bunlara dayanamayan zayıf güzel kızımız psikolojik olarak çöküntüye uğruyor ve belki severek evlendiği adamı artık fazlalık olark görüyor falan filan

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 83

• Evet olabilir onlarda insan hata yapmışlarsa bu onların suçu olmayabilir.

2|0
    0|0
  • evlenirim.

1|0
    0|0
  • Kalbi - karakteri güzel olduktan sonra isterse 2 çocuğu olsun.. Hiç farketmez.. Herşey karşılıklı saygı ve özveriyle oluyor hayatta.. :)

1|0
    0|0
  • Seviyorsam, evlenirim. Kimene

2|0
    0|0
  • tercihim hiç evlenmemiş ama hayat bu bize ne getirir bilemeyiz çok seversem belki aşık olursam cocukluda olsa benden bir kac büyükde olsa evlenebilirdim..

1|0
    0|0
  • evlenirim tabiki ne var bunda? ama çocuk beni baba görmeyecekse sıkıntı büyük olur 6 yaşından büyük çocuk istemem çocuklar genellikle beni çok severler ama 6 yaşındaki çocuk annesini benden kıskanır ve ben o çocuğun kalbini kıracağıma kendi kalbimi evleneceğim kadının kalbini kırarım daha iyi...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evlenmem evlilik saten çok büyük bir sorumluluk ayrılmış biriyle daha büyük bir sorumluluk hele cocuk varsa dahada büyük sorumluluk hor görme dışlama gibi düşünmeyin geniş bakın misal ben evlendim diyelim o cocugun sorumlulugu almam gerekiyor ben kendimce cocuk ayırtmam sokaktaki cocuk bile benim için kıymetlidir fakat ben ona kızsam annesinin aklına hep şu gelir kendi cocugu degil diye bunu kafada büyütür ve o çocuğun banası hep hayatımızda olacak en önemlisi ben o adamdan hep bir kalem önde olmak zorundayım geride kalırsam kadını mutsuz ederim kadında pişmanlık olur tam anlatamıyorum ama zor bir evlilik olur dengeli olması gerek diyorum

0|1
    0|0
  • Seviyorsam 5 çocuğuyla baş tacıdır sevgi bu dünyada tem gerçek şey

3|0
    0|0
  • Dul birini bulması daha iyi olur. Bekar kızlar bu durumda kendi ailesini de düşünmeli.

1|0
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • neden evlenilmesin... bu bir şeyi değiştirmez insanda... hayatına öyle biri girer ki sende o farklılığı keşfetmeye yeter ce senin aradığın bütün özellikler o insanın duygularına çizilmiştir... boşanmış çocuğu olan biri gibi değilde ilk kez aşık oluyormuşcasına bakarsan o insana doğru insanın elinden tutuğunu bilirsin... yaptığın sağlıklı doğru başlangıçlar senin için hep ilkleri yaşatmalı..

0|0
    0|0
  • neden olmasın?

1|0
    0|0
  • Sevgi olursa evlenilir

1|0
    0|0
  • evet evlenirim şartlar eşit çünkü :)

1|0
    0|0
  • Hayır.
    Daha gencim, bakirim.

Kendim gibi birini arıyorum.
    Kulvarlarımız farklı dul bir bayanın ve benim.

0|0
    0|0
  • kocası ölmemişse evlenmem

1|0
    0|0
  • yes yes yes

1|0
    0|0
  • Hayatin ne getirecegi bilinmez buyuk konusamam

1|1
    0|0
  • Anlasabilecegimi dusunuyoraam tabi ki evlenirim. Neden sordun ki oyle misin yoksa?

1|0
    0|0
  • Evet evlenirim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    63

Kızlar Ne Diyor 38

• evlenmezdim cocuk buyudukce problemlerde birlkte buyur ve araniz acilir hele bide hic evlenmemissen kendine de laik gorme derim cunku onun tecrubesi var senin tecruben yok
    anlasmaniz biraz zor olur ailede var ole biri abim bosanmis bir kadin getrdi aileye cocugu 4 yasndaydi kiz smdi 17 yasinda yani problemler suanda cok ... senin bilcegn is pisman olrsn

1|1
    0|0
  • Evet. Boşanmak bir kayıp değil sağlam bir tecrübedir tecrübeli olmayan insanla evlenmekte istemem. Çocuk olayına da geniş bakıyorum çünkü çok fazla çocukları seviyorum ve çocuk için geç kalmakta istemediğim için hayatıma büyük bir kolaylık ve ön deneyim getireceğini düşünüyorum. Evlilik zaten sorumluluk demek her türlüsü ağırdır özellikle sevmediğin birinin yükünü taşımak sana daha ağır gelir seviyorsan ona yük demezsin ya da sevdiğin kişiyi dul/çocuklu gözüyle göremezsin.. Bu zamanda evlenilecek doğru insanı bulduk bir de ayrılmış mı, çocuklu mu bu gereksiz konularla ilgileniyoruz önemli olan kafa yapısı, hayata hangi pencereden baktığınız, ne kadar siz olabileceğiniz, ne kadar fedakar ve yürekli olabileceğiniz bunlar öncelikli olarak düşünülmeli ki güzel bir beraberlik ciddiyete gönül rahatlığıyla dökülsün. Çevremde çocuğu olan aynı bu tanıma uyan insanlar evlendiler karşılarındaki insan bekar ve çocuksuz olmalarına rağmen evlilikleri olumlu olarak devam ediyor çocuk asla evlilik için bir engel değil eşler aradaki o upuzun köprüleri yıkarlarsa herkes güllük gülistanlık hayatını yaşar. Evlilik konusunda da aileye çok fazla söz hakkı tanımak doğru değil neticede o sorumluluğun altına siz gireceksiniz onlar değil. Sevgi her şeyi affetmese sevgi olmazdı kaldı ki burada affedilecek bir şey olduğunu sanmıyorum her şey helal çerçevesinde yaşanmış bitmiş insan yine evlenir yine ayrılır nikahsız her haltı yemek yerine böylesi daha etik ve doğru olandır.

0|0
    0|0
  • Evlenmem çocuk yüzünden her zaman görüşmek zorunda kalacaktır kaldıramam ağır gelir bana.

1|0
    0|0
  • Yok hayatım kimse kaldıramaz sevgi de olsa aşkta olsa hele ki bekar biri asla... sevgi affeder mi derken boşanmak suçmu ki de affetsin... Yürekli adam lazım o da bu zaman da yok... bir de saçma sapan açık kapı olarak gördüğünü söyleyip yorum yapmışlar enbesiller... bakireyiz diye ortada dolaşan onca götten ağızdan patlak kız var bunlara yutturuyorlar... boşanmışa gelince bu veriyordur oluyor... böyle gerizekalılara öyle kızlar hak... halbuki bilmezler ki boşanmışın onuru için canı gönülden evlenmek istediğini... toplumumuzun kafası basmadıkça senin için hayır diyecekler çok olacaktır...

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Boşanmış biriyle olur ama çocuğu varsa olmaz

1|1
    0|0
  • yüksek ihtimal ile cocugu olan biri ile evlenmezdim
    büyük bir sorumluluk sonucta
    üstelik annesi daha yasiyorsa, anne rolünü de üstelenmek imkansiz ve cocuk üstünde pek hükmün olmuyor

cevremde gördügüm kadariyla ilk basta sorun etmeyenler bile zamanla sorun haline getiriyor
    özellikle cocuk Kücük ise daha zamanla istenilmez oluyor

0|0
    0|0
  • Bilemedim. Karşımdakine bağlı

1|0
    0|0
  • büyük konuşmayayım, evlenmezdim. aşıksam bilmem de. gözüm kör olmadıysa o çocuğun her zaman nefret edeceği isim olmayı bile isteye tercih etmezdim

0|0
    0|0
  • Sanmam

1|1
    0|0
  • Sevdiysem evlenirim.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Bir bayanın evlenmesine karşıyım heleki çocuğu varsa ne olursa çocuklara oluyo başlarım aşklarına çocuklar mutsuz büyüyor taciz olunuyor erkek kız farketmez neyse. .. heryer sapiklara dolu... kendi cocuklarizi feda ediyorsunuz

1|1
    0|1
  • Evlenirim

0|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Aşık olmuşsam mecbur

1|0
    0|1
  • Hayır, evlenmezdim.