Evlenen her 8 çiftten 1'i internetten tanışıyor. Peki siz internetten tanıştığınız biri ile evlenir misiniz?

Internetten tanıştığınız birine güvenip geleceğe dair bir adım atıp, evlilik kararı alabilir misiniz?

2|1
2242

En İyi Erkek Görüşü

• O işler çok karışık yahu , modemden duygular upload edeceksin download edeceksin , enerji geçişleri falan filan , e ülkedeki internet hızı ortada, sen upload ederken o düşük hızda karşı taraf triplere girecek.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 41

• Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin diyorum, yani nasibim burdaysa burdan evlenirim. :)

0|0
    0|0
  • valla evladıma internette fingirderken buldum bu anneni diyemem yani Şu an için diyemem:D ama çag buna dogru gidiyor alısmak laızm

0|0
    0|0
  • hayır işim olmaz gırgır da bir yere kadar neti bilgi amaçlı kullanıyorum karı kız ayarlıyım evleneyim diye değil reel hayatım yeter de artar asosyal sosyopat insanların başvurduğu yöntemlerden biri leşşş :/ ...

0|0
    0|0
  • başka şansımız var mı?

0|0
    0|0
  • Hic bir zaman buyuk konusmam, nettede kaliteli, omur adanacak insanlar var...

0|0
    0|0
  • Daha tanidigimiz bildigimiz insanlara guvenemezken internetten birine ne derece guvenilebilir. Belki uzun hatta baya baya uzun bir zaman zarfi gecerse iyice taninirsa anca ole buyuk konusmamak gerek.

0|0
    0|0
  • Ben altı yıldır beraberim sıkıntı olmuyor. Nerden geldiği önemli değil nasıl biri olduğu daha önemli

2|0
    0|0
  • Aşkın nereden gelecegi belli olmaz. Ama sanal ortam vesile olduysa tanismaya bir degil iki dikkat, bir kat degil 2 kat guven ve durustluk gerekir.

0|0
    0|0
  • Doğrulamayı geçerse neden olmasın? :)

0|0
    0|0
  • Gerçek hayatta da sanalda da güven saygı olduğu sürece ve yalan olmadığı sürece her şey olur bence

0|0
    0|0
  • Bu da sanaldan sevgilimi bulunur diyenlere kapak olsun.😂

0|0
    0|0
  • Benim arkadaş taa trabzondan Mardine kız aldı evlendi. Biraz zorunlu oldu ama oldu. Oluyor yani 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Araştırma mahmure. com mu

0|0
    0|0
  • Zor zâmât

0|0
    0|0
  • Her 8 çiftten birinin internetten tanışıp evlendiğini hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Evlenirdim neden olmasin

0|0
    0|0
  • Kafalar uyuştuktan sonra olabilir tabi. Ama önce iyice bir tanımak lazım. Pat diye yıldırım nikahı da olmaz tabi.

0|0
    0|0
  • Normal bişey evlenirim

0|0
    0|0
  • o kadar yuksekmi

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 21

• Evlenmem
    Tam " evet " diyecekken Wifi kesilir

1|1
    0|0
  • Bizde internetten hatta buradan tanıştık.
    Bakarsın yakında evleniriz. :p

1|0
    0|0
  • Görücü usulü evlem 😄

1|0
    0|0
  • Evlenebilirim neden olmasın

0|0
    0|0
  • Evlenebilirm

0|0
    0|0
  • Evlenmem

0|0
    0|0
  • Evlenirim

0|0
    0|0
  • İnternetten tanışıp evlenen teyzemle eniştem var ben internetten değilde genelde online oyundan tanışıp evlenmek isterim.

0|0
    0|0
  • Evlenirim

0|0
    0|0
  • sonuçta hep internetle kalmayacak ilişki. Karşındaki insanı tanıma fırsatın olur elbet.

0|0
    0|0
  • Olabilir herşey

0|0
    0|0
  • Evlenmem

0|0
    0|0
  • İstemem ama büyük konuşmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Evlenilir net sonucta karsindaki insan sana ne kadarini gösterirse o kadar bilirsin ister netten bul ister okuldan farketmiyor kişilik önemli nerden oldugu değil

0|0
    0|0
  • Seversem kısmetse evlenirim

0|0
    0|0
  • 3 sene oldu sevgilimle burda tanismistik :)

0|0
    1|0
  • Büyük konuşmak gibi olmasın ama istemem

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Hayır evlenmem. Sosyal medyayı sevmiyorum. Gittikçe her şeyimiz sosyal medya oldu. Dostumu ve sevdiklerimi hep tanıyarak seçerim. Sadece dış görünüşe aldanarak birini sevmek istemem karakterini ogrenmedikten sonra şans vermem. Anca görüp onun hakkında incelemem lazım. Zor beğenen biriyim çünkü beni biri sevecekse beni ben olarak sevmeli. Evlilik demek birini hayatın boyunca sevmek demek bu yüzden o kişiyi düzgün seçmelisin. Internetten bakmayla aşk mı olur görücü usulü gibi. O eski aşklar gibi aşık olmak ıstiyorum. Şimdiki seni seviyorum demeler çok yapmacık. Onu geçtim çoğu insan kaç tane kişiye aynı lafı yazıyor. Birini beğense tamam ama onlarca karşı cinsine selam diyen birine niye güveneyim ki. Benimle konuşurken başka biriyle konuşmadığını nereden bileyim. Biriyle ilişkiye başlayacaksan o ilişki de güven ve sadık olmak zorundasın. Gördüğün birinin sana nasıl baktığını anlayabilirsin davranışlarından o kişinin nasıl birini olduğunu belli eder illaki ama görmediğim biri hakkında sadece sana anlatılan hakkında başka bir şey bilmezsin. Bu yüzden görüp karsikli aşk yaşamak en güzeli. Hem sen onu görerek taniyorsun. Onun sana ilk bakışını, Sana bakarken gözlerini başka yere çevirmesi.. falan varken neden sosyal medyayı tercih edeyim. Sosyal medya diyince Black mirror dizisi geliyor gün geçtikçe öyle bir dünyadan daha beter bir dünya olacak gibi duruyor.

1|0
    0|0
  • Yalnız internetten tanışınca direk nikah masasına oturmuyorsun. Evlenmeden önce yüz yüze gelip tanıtılıyor flört ediliyor aileler tanışıyor söz oluyor nişan oluyor daha sonra evlilik şimdi bunun diğer yüz yüze tanışan insanlardan farkı ne. Alt tarafı ilk tanıştıktan yer internet. Teknoloji çağındayız ve insanların internetten tanışması çok normal.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor... ;