Japonya'da dertleşmek için 10$ karşılığında insan tutabilirsiniz! Bizde de bu uygulama olsun ister miydiniz?

Siz olsanız dertleşmek için insan tutar mıydınız?

0|3
2556

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, seni anlıyormuş gibi yapan ama aslında ucunda çıkarı olan insanlarla dertleşeceğime derdimi içimde yaşarım daha iyi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 55

• O uygulama Taksim İstiklal Caddesi' nde vardı :) Çocuklar böyle bir kağıda " 1 TL' ye dert dinlenir " yazmışlar :)

1|0
    0|0
  • ben sevmiyorum bir başkasına derdimi anlatsam ne olur cıktıgımda adam amaaan banane diycek gecicek dostlarım dinlesin yeter

0|0
    0|0
  • Ben dinliyorum
    Allah razı olsun desin yeter
    Parayı kazanıyorum zati

0|0
    0|0
  • milyonlar kazansam da zor gelirdi heralde.. aslinda cok zor is devamli olarak birileri sana dertlerden olumsuz seylerde bahsedip durucak ve illaki kafanda kalicak bir kismi.. Daha sonra pozitif bisey kalmazsa icinde hayatini kotu yonlendirebilir.. psikologlugun mahalle arasi versiyonunu yapmaya calismislar ama pek tutmaz gibime geliyo

1|0
    0|0
  • moralim çok bozuk olduğunda kimsenin moralini bozmak istemem. aynısını bizde de yapıyorlar. haberler de izlemiştim.

0|0
    0|0
  • Yok be ben derdimi kimseye anlatmak istemem anlatınca senden kaçıyorlar ben o dert dinleyicisine anlatsam adam mesleğe küsen ibadete başlar

0|0
    0|0
  • Isteyeni bedava dinlerim arkadaslar zaten burada dinliyoruz

0|0
    0|0
  • Tutmam ama o işi yaparım

1|0
    0|0
  • İsterdim

0|0
    0|0
  • Çok ama

0|0
    0|0
  • bizde centilmen kibar erkekler ücretsiz dinliyor

0|0
    0|0
  • istemezdim. tanımadığım insanlarla dertleşmeği tercih etmiyorum

0|0
    0|0
  • ben bedava dinlerim sonuçta her insanın hayatında anlamlı dersler çıkartılabilir

1|0
    0|0
  • Onlar geç kalmısi. Sarılmak 20 tl , Dert dinleyip tasviye vermek 30 tl insanlık olmedi

0|0
    0|0
  • Orda dolar fazla yüksek değilmi

0|0
    0|0
  • Aradım derdimi anlattım ama derman bulamadıktan sonra bir anlamı yokmuş arkadaş olduk

0|1
    0|0
  • Bizem ülkede dert niyetine o insanın ırzına kaçar pezevenler böyle vatandaşlar çok

1|0
    0|0
  • bizde 1 liraya sarılma olayından sonra tutabilir ama bizim güzin ablalar ve kahve falları oldukça bu durum biraz uzuk gibi duruyor.

1|0
    0|0
  • Lazım

0|1
    0|0
  • Bedavaya dinliyoruz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 24

• Psikologlar ne göre duruyor?

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0
  • psikologların işini elinden almayın :D

0|0
    0|0
  • Olmasın, ben beleşe dert dinliyorum. İnsan anlamak için dinler para kazanınca sadece dinlersin derman olamazsın, destek olamazsın aradaki samimiyet kalkar ortadan. Psikologları tenzih ediyorum onlar doktor.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Eveeeet

0|0
    0|0
  • Onemli olan derde care bulmak anlatip dinlemek degil. care cozum bulunursa ise yarar

0|0
    0|0
  • paranız cebinizde kalsın gidin ve barınaktan bir can sahiplenin yarı yolda bırakmaz kesin çözüm djkddb

0|0
    0|0
  • Hayır :)

0|0
    0|0
  • Bence herkesin böyle bir ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • Geçen Kızılay'da bir liraya dert dinlenir diyordu. Piyasası çok düşmüş bu işlerin.

0|0
    0|0
  • Paraylada olsa yapmamm

0|0
    0|0
  • İsterdim

0|0
    0|0
  • Parama yazık konferans açar arkadaşlarımla istişare ederim ya da güldürün lan beni derim 😂😂

0|0
    0|0
  • Tutmam

0|0
    0|0
  • Olabilirdi bence

0|0
    0|0
  • Hayır istemem

0|0
    0|0
  • Espriydi gerçek oldu ben şok