Sizi çok rahatsız eden bir sorun var mı?

Dünya üzerinde yer alan toplumsal sorunlardan ya da çözümünü bildiğiniz halde çözülememiş, sizi rahatsız eden ne gibi sorunlar var?

Sizi çok rahatsız eden bir sorun var mı ?
#aeternitas

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• var yalnızlık bu aralar ve normalde de aşırı şansız olmam

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mesajla az önce yazdım. Çok saçma bir durum çözümü de yok bağlarda bir sıkıntı olmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• insanların iplerini seve seve başkalarının eline vermesi çok rahatsız edici. Açıklama istersen çok basit! Ben evlendirme programlarının dayatıldığı ve insanların ''Ne yapalım izleyecek başka bir şey yok ki'' türküsüyle avunduğu bu dünyadan bıktım.

0|0
    0|0
  • Sadece beni rahatsız eden bir durum yok.

Ama içinde bulunduğun toplumun kendi tutucu olarak niteleyip kendi örfüne uymamasını hem rahatsız edici hem komik...

Şehrin kalabalığı ve otobüslerin klima çok yazıyormuş gibi "Klima arızalı" ayağına yatması.

Kendini yetiştirmemiş sadece kendisine öğretilen ile kalmış insanların "Ben işsiz kaldım" çığlıkları.

0|0
    0|0
  • Sorun eden durum mu?
    Bilmem kaç milyar yaşında dünya var ve bu yönetime denk gelip orta doğunun sorunlarıyla dolu boktan yerde yaşıyorum.

Tam bir fiyasko..

1|2
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Hayır beni çok rahatsız eden bir sorun yok kız ayool

0|0
    0|0
  • Saygısızlık çok rahatsız ediyor. Başkalarının hayatına müdahale etmeleri karışmaları saygı duymamaları.

0|0
    0|0
  • Irk ve din sorunlari

0|0
    0|0
  • hala çocukların ölmesi taciz ve tecavüz edilmesi canımı yakıyor..

1|0
    0|0
  • Şehirlerin kalabalık ve araclarin çok olmadı

0|0
    0|0
  • yaya yolunda yol vermeyen araçlar
    tıklım tıkış hala insan sıkıştırmaya çalışan otobüs şöförleri
    duş almayan primatlar...

0|0
    0|0
  • Evet sanırım uzun zamandır denk geldiğim en makul soru.
    İnsanların önce kendilerine sonra yaşam sürdükleri çevre ve topluma saygı duymama ve göstermemeleri

0|0
    0|0
  • Ooohoooo sabah olur saysam

1|0
    0|0
  • dönüştürülebilir enerji ve açlık ölümleri savaşlar zaten saymıyom

0|0
    0|0
  • İşsizlik

0|0
    0|0
  • Dünya

0|0
    0|0
  • var adaletsizlik, kimileri içerde kimileri dışarda, adalet herkes için aynı işlemiyor

0|0
    0|0
  • Oda arkadaşım çok yavaş 😀

0|0
    0|0
  • Sağlık sorunları, modern tıp alternatif tıp insanlığa hizmet etsede sağlık sorunları kalmasa artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bazı ülkelerde açlık varken hatta kendi memleketimde bile bir lokma ekmeğe muhtaç insanlar varken otel askeriye restoran okul vs. büyük yerlerde yapılan yemek israfı cöpe atılan ekmek ve tencere tencere yemekler çok sinirime dokunuyor hiç mi bu israf önlenemez o yemekler ihtiyaç sahiplerine ulastirilamaz bu kadar zor mu bunun cozumu..

0|1
    0|0
  • Sanayileşmenin deli gibi tüketimin ve hep eldekini harcamanin matah olduğu bir dünyaya kaldık biz.. Tükenmiş doğaya kaldık.. Hala da bitsiN diye son darbelerinin vurulduğu.. Büyük firmalar yeni kazançlar elde etsin daha kolay yoldan diye siyanürlü sulara kaldık , kara bir hava sahasına.. bir dağa gidip yerleşesim var 5 tane kıyafet bir ayakkabiyla..

0|1
    0|0
    • Bundan once yasasan baban seni uygun gordugu biruyke evlendirecek ve hayatin hakkinda hic soz hakkina sahip olmadan gicuo gidecektin. Herseyin arti ve eksi taraflari var

• Yorumun sacma, insanlari umusramiyorum kismi bir cumyedi kalaninin benle alakasi yok.

ezbere konusup duruyor bizim milletin insani halkaten, ozellikle kadinlarda cok yogun bu huy

• @Ragnar_Lodbrok ya kardeşim sana ayrilan bir yorum bölümü yok mu burda git kendi sayfani karala cık's cık's cık's😂✌ tüm sayfami çizdi karaladi ya alin şunu basimdan😂😂😂🙈😂

• evet var muslumanlari olduyorlar kiz ocuklarini olduruyolar hayvlari isgencelyle zulm edioyorlar

0|1
    0|0
    • Islam tarihini okursan muslumanlarin hep olduruldugunu gorursun.

Eskiden birbirlerini olduruyorlardi. Gerci hala muslumanlar birbirini olduruyor, baska isleri pek yom

• @Ragnar_Lodbrok ama o aslan aslan kefinden oldurmuyorki yasamak icin ac kalmamak icin olduruyor amma insanlar bir biriline sadece kendi cikarlari icin olduyor

• Cikarlar olmadan yasanmiyor.

Nasil aslanin dogasinda oldurmek varsa, ayni prensip gecerli.

• Açgözlülük!

0|0
    0|0
  • Sayamayacağım kadar çok... Bende kalsın.

0|0
    0|0
  • Çok şükür hiçbir şey yok

0|0
    0|0
  • hastaligim var

0|0
    0|0
  • Tecavüz olayları tabikide

0|0
    0|0
  • Eğitim sistemi sorunun kendisi ✩

0|0
    0|0
  • birsürü var.

0|0
    0|0
  • Saygısızlık var tanımadan yargılamak insanlardan nefret etmeye başladım

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Cahil halk... Oy verdikleri partiye neden oy verdiklerini bilmeyen insanlar. Bu sadece akp için değil. Sözde dinciler dinin üzerinden yürüdüğü için akpyi, sözde Atatürkçüler Atamın kurduğu için chpyi, sözde ülkücülerin mhpyi, sözde "kürt" olan ermeni tohumlarının "barış" adı altında apoya olan özlemlerini bitireceğini sandığı için hdpye oy vermesi beni deli ediyor. Neden oy verdiğini bilen nadir kısma saygım sonsuz, laf yok.

0|0
    0|0
  • Tecavüz olayları

0|0
    0|0
Yükleniyor...