15 Kasım'da tüm Dünya'da hava 15 günlüğüne kararacakmış. Gerçek olabilir mi sizce?

15 Kasımda Tüm Dünyada Hava 15 Günlüğüne Kararacakmış Düşünceleriniz Neler?

Nasa açıklama yapmış 15 gün boyunca hava karanlık olacakmış. Sizler neler düşünüyorsunuz ben şaşkınım :)

0|0
3458

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 58

• Sanmam.
    Olursa keyifli olur ama bir süre karanlık.

1|0
    0|0
  • Yürekten inandım.

1|0
    0|0
  • İnanasım yok

3|0
    0|0
    • Rapora göre Venüs ve Jüpiter gezegenleri arasındaki açı daralacak ve Venüs, Jüpiter’in güney batısına geçecek. Bu sayede de Venüs, Jüpiter’den 10 kat daha parlak olacak. Venüs’ün yaydığı ışık, Jüpiter’deki gazların ısınmasına ve reaksiyona girmesine neden olacak. Gaz reaksiyonları tahmin edilemeyecek kadar çok hidrojenin uzaya salınmasına sebebiyet verecek. Hidrojen gazı ise Türkiye saatiyle 09.50'de Güneş’e temas edecek. AÇIKLAMA BUYMUŞ :D

• O kadar bilmiyom internette gördüm kaç kere açıklamışlar

• Daha çok yatmicaksak boş bilgi dnjdjd

• Hikaye...

2|0
    0|0
  • Nasa nın sıkı takipçisiyim öyle bir şey yok..

2|0
    0|0
    • Rapora göre Venüs ve Jüpiter gezegenleri arasındaki açı daralacak ve Venüs, Jüpiter’in güney batısına geçecek. Bu sayede de Venüs, Jüpiter’den 10 kat daha parlak olacak. Venüs’ün yaydığı ışık, Jüpiter’deki gazların ısınmasına ve reaksiyona girmesine neden olacak. Gaz reaksiyonları tahmin edilemeyecek kadar çok hidrojenin uzaya salınmasına sebebiyet verecek. Hidrojen gazı ise Türkiye saatiyle 09.50'de Güneş’e temas edecek. BU AÇIKLAMA NE PEKI? ABD ' NIN ISTEĞI UZERINE NASANIN ULAŞTIRDIĞI RAPOR?

• Kazanıcan sanırım şimdiden özür dilerim :D :D

• rica ederim ne demek korkmayın diye söyledim

• Yahu daha oncede soruldu be yine yazdim! Nasa’nin sitesine girip baktiniz mi? Yanlis hatirlamiyorsam 1989’da solar bir patlama sonucu kanada’nin bir bolgesinde elektrikler gitmis ve onarilmasi 2 hafta surmus...
    Her denilene inanan koyunlar olmasa, ulkemiz daha guclu ve basarili bir millet olurduk...

0|0
    0|0
  • Nedeni neymis kiyamet mi?

2|0
    0|0
    • Rapora göre Venüs ve Jüpiter gezegenleri arasındaki açı daralacak ve Venüs, Jüpiter’in güney batısına geçecek. Bu sayede de Venüs, Jüpiter’den 10 kat daha parlak olacak. Venüs’ün yaydığı ışık, Jüpiter’deki gazların ısınmasına ve reaksiyona girmesine neden olacak. Gaz reaksiyonları tahmin edilemeyecek kadar çok hidrojenin uzaya salınmasına sebebiyet verecek. Hidrojen gazı ise Türkiye saatiyle 09.50'de Güneş’e temas edecek. BUYMUŞ AÇIKLAMA :D

• :D Faturayı düşünmek sjsjj :D

• Daha ne buyuk bir sorun olabilir ki 😂

• Yalandır

2|0
    0|0
    • Nasa diyor sjsj :D

• O da Nasanın sorunu sjsj

• Nasa İstifa 😂

• Yohh daha neler

0|0
    0|0
  • olmaz öyle sey

2|0
    0|0
  • ozaman kıyamet yaklaştı demek

1|0
    0|0
    • Rapora göre Venüs ve Jüpiter gezegenleri arasındaki açı daralacak ve Venüs, Jüpiter’in güney batısına geçecek. Bu sayede de Venüs, Jüpiter’den 10 kat daha parlak olacak. Venüs’ün yaydığı ışık, Jüpiter’deki gazların ısınmasına ve reaksiyona girmesine neden olacak. Gaz reaksiyonları tahmin edilemeyecek kadar çok hidrojenin uzaya salınmasına sebebiyet verecek. Hidrojen gazı ise Türkiye saatiyle 09.50'de Güneş’e temas edecek. SEBEP BUYMUŞ

• anladım gündüz bilemi karanlık olcak

• Kararsın. Yansın geceler.. Ohhh

1|0
    0|0
  • Doğru haber 1000 sayfalık rapor gönderdiler saraya

1|0
    0|0
  • Türkiye de olmaz

2|0
    0|0
  • Hayatımız kararmış. Dünya kararsa ne olacak..

1|0
    0|0
  • İmkansız.

2|0
    0|0
    • Rapora göre Venüs ve Jüpiter gezegenleri arasındaki açı daralacak ve Venüs, Jüpiter’in güney batısına geçecek. Bu sayede de Venüs, Jüpiter’den 10 kat daha parlak olacak. Venüs’ün yaydığı ışık, Jüpiter’deki gazların ısınmasına ve reaksiyona girmesine neden olacak. Gaz reaksiyonları tahmin edilemeyecek kadar çok hidrojenin uzaya salınmasına sebebiyet verecek. Hidrojen gazı ise Türkiye saatiyle 09.50'de Güneş’e temas edecek. AÇIKLAMA BU :D

• Bekleyelim görelim o zaman

• Heryerde olması zor bence.

0|0
    0|0
  • yalan ya nasa nın canı sıkılıyo gene

0|0
    0|0
  • Benim dünyam zaten karanlık

1|0
    0|0
  • Karanligi seviyoruz, kararsin 😃

1|0