Sevgilinizin ailesiyle ilk görüşmeniz ve siz haklı olarak epey gerginsiniz. Gerginliğinizi atmak için neler yaparsınız?

Pozitif düsünüp kendimi motive ederdim sanirim

1|1
7472

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 72

• Giderken iki tek rakı atarım. O bana yeter. :):

0|1
    4|1
  • Sevgilimin ailesi anneanne ve anneden mutevellitti. Bambaska bir ulkese o kadar da iyi konusamadigin bir dilde cogunlugu kadin bir ortamda 'ehehe ben sizin kizinizin sevgilisiyim' mottosunda bulunmaj asiri sinir bozucuydu.

Hos, bir sure sonra can sikintisina donustuydu ya neyse.

0|0
    0|0
  • "Haklı olarak gerginsiniz" diye şartlamamak gerek kendini abla. Baştan sıkıntı böyle düşünürsek. Hiç gerilmem ben. Gayet güleç, her zamanki gibi kendim olurum. 😂

1|0
    0|0
  • Gergin olmanın bir anlamı yok , zaten ilerisi olacaksa onlar ile sık sık görüşeceksin dolayısıyla gerginlik gereksiz.

1|0
    0|0
  • Üzerimdeki heyecanı atmak için müzik dinlerim.

0|0
    0|0
  • Şarkı söylerim.

0|0
    0|0
  • Çözüm: sevgiliyi evin herhangi bir yerinde yalnız yakalayıp sarılmak, öpmek.💪

0|0
    0|0
  • Gergin olacak bir durum yok, sevdiğimin ailesi sonuçta. Biraz heyecan olur, onuda sevdiğim halleder.

0|0
    0|0
  • Kimki onlar? beni gerebilecek güce sahip olabilecek? sevdiğim gerilmesin o bana yeter o benim yerime ailesini tercih edip gerilirse ona cengiz Kurtoğlun'dan sana benzemeyen birini sevdim şarkısını hediye ederim...

0|0
    1|0
  • İşte sorun tam da orada. doğal davranırım. kendimi kasmam ve gergin de olmam. niyetimiz ciddi ise basit konulara takılmam.

1|0
    0|0
  • Hemen babaya oynarim o ne seviyorsa ondan sohbet ederim anneye iltifat ederim abiye arkadas olurum herkese mavi kirmizi yesil boncuklar dagitirim kaleyi icerden feth ederim sonra kiz istemesede ailesi ister:) zorla evlendirir

1|0
    0|0
  • Köyden kentten bahsederim... hakim olduğum bir konunun konuşulmasını sağlarım ve sonrası gelir zaten 🙂

0|0
    0|0
  • hepsini sicarken hayal ederim

1|0
    0|0
  • Sohbet aile ile tanısırım tanımak güzeldir ufak şakalar yaparım hobiler:ini ögrenirim babanın suyuna giderim sonucta kızı ondan isticez :)

0|0
    0|0
  • Birşey yapmam

1|0
    0|0
  • Gergin davranmam benim zararıma olacak, mutlu görünmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • hayatta gergin olmam aksine daha çok mutlu olurum

0|0
    0|0
  • 3 gulhü 1 elham tamamdır

0|0
    0|0
  • Gergin olmadım. Nasılsam öyle oldum

0|0
    0|0
  • bişey yapmam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    52

Kızlar Ne Diyor 74

• ben hiç konuşmamıştım :D sadece gülümsedim ve beni ilgilendiren şeylere cevap verdim fazlasıyla gergindim

0|0
    0|0
  • Ben bir sey yapmamistim da sevgilim onceden tanistigim icin yengesini kuzenini falan da davet etmisti shhshs ayrildik ama sorun yok

0|0
    0|0
  • Kendimi sakinleştirmeye çalışırım ara ara, sevdiğim adam da gerginlik anlarında müdahale edecektir mutlaka diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • Gerginliğe gerek yok doğal ve rahat davranırım az ve gerektiği zaman konuşurum sonra sonra muhabbet koyulaşır akraba oluruz samimi insanım beni sevmemeleri imkansız :)

0|0
    0|0
  • gergin olmama aldırmam. bunu bir sorun haline getirmem. doğal karşılarım. o zaman da rahatsız olmam. her zaman böyle yaparım olumsuzluklara aldırmam görmezden gelirim. ya da mesela heyecanımı bastırmak için kibirli davranırım. kibir ruhun giysisidir.

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    0|0
  • Bişi yapmam gergin giderim jcxjdh

0|0
    0|0
  • Sevgilimin ailesiyle ilk görüşmem de hiç gergin filan değildim.

0|0
    0|0
    • gecen bol olsun dememissin😃😄gündüz gecen bol olsun diyon gece demiyon afrikadamisin yoksa saat dilimi farkli olsa gerek

• Demememin sebebi var demek ki:)

• Gerginlik illaki olacaktır. Derin derin nefesler alıp kendimi "her şey yolunda gidecek" diye düşünerek teskin ederim sanırım 😂😇

2|0
    0|0
  • Sevdiğim adama bakarim ama çok heycanlanirim ya😂🙈

0|0
    0|0
  • Uzakta oldugu icin anneyle telde bende konuscam ama korkuyirum heyacandan sacma konusurum dje. Yanlis anlar die cidden korkuyirum

0|0
    0|0
  • Dünyanın sonu değil ya aile sonuçta deyip tabi kide kendimi rezil ederim heyecandan.

0|0
    0|0
  • Çok heyecanlıyım demiştim ben alenen güldüler sakın ol falan dediler ama benim eller falan zangır zangır titriyor

0|0
    0|0
  • kasmam ya kendimi sıkıntı yapmam ben

0|0
    0|0
  • Elimden geldikçe rahat olmaya çalışırdım ilk başta çekinirim ama karşımdaki insan bana iyi davranırsa bende o gerginliği atarım

0|0
    0|0
  • Ters bir şey olursa dağıtırım ortalığı

0|0
    0|0
  • yoo gergin olmam ki

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki sorabileceği soruları listeler ayna karşısında cevap verip deneme yapardım sanırım 😅

0|0
    0|0
  • Burda is sevgileme dusuyor. O oyle biri olmali ki gerginligimi anlayib hemen o ano bozaxak bir sey yapsin

0|0
    0|0
  • Gerilmem için bir sebep yok, onlar gerilsin gelin adayını nasıl ağırlayalım diye

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    54
Yükleniyor...