Dünyada kaç çeşit insan vardır?

Oldukça basit bir soru.
Ama doğru yanıtın geleceğini sanmıyorum.
Belki karambolden sallayan olur diye sizden bunu sebebiyle söylemenizi de rica ediyorum.
Dünyada kaç çeşit insan vardır?

0|0
3924

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 39

• 12 cesit insan var neden yok.

0|2
    0|0
  • Tek çesit insan , farklılık olan sadece karakterlerdir...

0|1
    0|0
  • benim de razı olduğum hürufiliye göre 2 çeşit insan vardır "aqil insan" (akıllı insan) ve "cahil insan"

0|1
    0|0
  • İyi ve kötü.
    Yani iki çeşit bana göre..

0|1
    0|0
  • 2 çeşit diyeyim ben
    1. Gerçekten insan olanlar
    2. Insanlıktan nasibi almayan insan kılıklılar.(bence)

0|1
    0|0
  • Karambole😀 sabah sabah güldüm yaa..
    Neyse doğru cevap ummuyorsun madem.. demeyelim bisey..
    Işini bilen adam;))

0|1
    0|0
  • İki çeşit hayatı bok olanlar. Hayatı iyi olup farkında olmayanlar

0|1
    0|0
  • 6 MILYON ceşit insan Vardir... yatadilişda oyledir 12 milyon ceşit hayvan 6 milyon insan ceşiti vardir..

0|1
    0|0
  • 2 çeşit :
    Vicdanı olan ve olmayan İnsan..

0|1
    0|0
  • İyi ve kötü diye ikiye mi ayırsak. Bilimsel olarak 1 olsada bu sorunun bir çok cevabı olabilir

0|1
    0|0
  • İki.

0|1
    0|0
  • Bir çok çeşit insan var parmak izi gibi her insanın karakteristik özellikleri farklıdır

0|1
    0|0
  • Iyiler ve kötüler

0|1
    0|0
  • 7milyar falan

0|1
    0|0
  • binbir çeşit

0|0
    0|0
  • Sayılamayacak kadar cok

0|1
    0|0
  • Valla dunya da kac cesit insan var bilmiyrm ama bir insanin icinde 537249300103864637289203864639202093746467392939376463627820202092 kisi barindirabildigini gördum

0|1
    0|0
  • Tek çeşit. Her insan kendi içinde iki çeşittir. Bazen iyi olur bazen kötü.

0|1
    0|0
  • üç cesit. üretenler, asalaklar ve tuketenler.

0|1
    0|0
  • Çeşit çeşit oluuuum..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 24

• Çeşit derken sınıflandırma istiyorsun.
    Biyolojik olarak 2 çeşit insan vardır erkek ve dişi.
    Kimisi iyi insan kötü insan diye ayırır. Kimisi muhafazakar ve yenilikçi diye.
    Benim kafamdaki sınıflandırmaya gelirsek;
    Bana göre iki çeşit insan vardır. İnsan olarak fark yaratanlar ve hayvandan farkı olmayanlar.
    Fark yaratanlar aklını kullanır sorgular bilgiye ulaşır. Her duyduğuna inanmaz. Böylece kolay kolay kandırılmaz. Yönetir ve kuralları kendisi koyar.
    Diğer çeşit ise aklını kullanmak yerine başkalarının akıllarına güvenmeyi tercih eder. Yönetilir. Ne emredilirse onu yapar. Duyduğuna inanmak zorundadır. Âdeta koyundur. Çobanın koyduğu kurallara uymak zorundadır.

1|1
    1|0
  • Bir çeşit insan olduğuna inanırdım. O da ben.
    Benden başka kimsenin yaşadığına inanamıyordum. Kimsenin yerine göremiyor, duyamıyor, kimsenin acısını sinirsistemimle hissedemiyorum.
    Annem/babam bile beni bu dünyaya koyan tanrının belleğime yüklediği datalardan ibaretti. Benden önce yaşam yoktu. Tarihin Hepsi yalandı. Birşeyin benden önce varolacak kadar eski (benden eski) olduğuna inanabilseydim problem hemen giderdi ama bilimlede alakam yoktu. Karbon testine mi inanacaktım? O da bilincime yüklenmiş bir data idi.
    **Gerçek olan sadece aklım vardı.
    Aklım olmasaydı, vicdana veya vicdansızlığa yenilip suç işler içimdeki hücre yetmiyor gibi hapishane hücrelerinede girerdim. Bu hayat değil cehennemdir yalanından kurtulamazdım. Yaşamak için acil (dışarı çıkıp) veriler toplamalı, Aklımı kullanarak gerekirse 5 sene başka birşey düşünmeyerek bu yalnızlığın gerçek olmadığı kendime ispatlamam lazımdı.
    Anneye nasıl davranırsak o bize iyi davranır. Ama dışardaki birine sert davranırsak ya kaçar bizden ya da sertlikte karşılık verir alttan almasın hoş görülü olmasın..
    Evet fark ettim ki yeni birşeyler olduğu zaman ve bu yeniliğin içinde bende varsam eğer ben biriyle selamlaştıysam ben birşeyler yapıyorum.
    Hayatı izlemek, içinde olmamak, hayatta benim varlığımdan kimsenin haberi olmamasıymış yalnızlık. Hata bendeymiş.
    Ne yaptım? Önce liseden sonra ara verdiğim eğitime devam ettim. üniversiteye gittim. Orada Varlığımı hissettirebilecek yeteneğimi de yitirmiştim. Ortaokulun en güzel kızı sevgilimdi. Her kavgada benden yardım isterlerdi. Ama girdiğim depresyon beni sıradan yapmıştı. Bende notlarımla bölüm birincisi olurken benden bahsedilmeye tekrardan başlandı. Şimdi bir gemi mühendisiyim ve benim adımla anılan tekne modelleri var. Mu Beyin tasarımı.. kendi adımı iyi veya kötü başkalarından duyduğumda yalnızlık bitti.
    Beni dünyanın en kötü olayı yalnızlıktan aklım kurtardı. Beni muzaffer eden, mutlu edebilen aklım oldu.
    Bence insanlar iki çeşittir akla yakın ve akıldan uzak insan.

0|1
    0|0
  • 2 insan tipi vardır. Konu her ne ise biiri olumlusudur, diğeri olumsuzudur.

0|1
    0|0
  • Ben ve diğerleri :)

0|1
    0|0
  • Kaç milyar insan varsa o kadar çeşit insan var.

0|1
    0|0
  • Ben ve diğerleri. Bence.

0|1
    0|0
  • 2 Çeşit insan vardır.
    1-Ahmak olmayanlar.
    2-Ahmak olduğunun farkında olmayanlar

0|1
    0|0
  • Carlo M. Cipolla'ya Göre 4 Çeşit İnsan Vardır;
    1) Zeki
    2) Aptal
    3) Saf
    4) Haydut

0|1
    1|1
  • 6 milyar çeşit insan var, hepsi de birbirinden farklı.

0|1
    0|0
  • 7 milyar çeşit insan var. Her insan farklıdır

0|1
    0|0
  • Dünyada 7,5 milyar çeşit insan vardır.

0|1
    0|0
  • Hiç saymadım

0|1
    0|0
  • Cins olanlar ve olmayanlar üzere iki tip insan vardır.

0|0
    0|0
  • Çekik gözlüler, siyahlar, beyazlar. Doğrumu?

0|1
    0|0
  • 2 çeşit insan vardır
    1 kötü insan
    2 kötünün iyisi insan

0|1
    0|0
  • Binbir çeşit insan var dünyada

0|1
    0|0
  • 1. insan var bir iyi insan
    2. Kötü bildiğin o... çocuğu insan 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • İki çeşit insan vardır birisi kadın diğeri erkek.

0|0
    0|0
  • Bir ben varim birde geriye kalan siz insanlar

0|0
    0|0
  • İki çeşit. İyi insanlar ve kötü insanlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...