G*zekalı kocamla tartıştık biraz önce. Teselliyi burda aramaya karar verdim. Var mı sinirimi yatıştıracak biri?

Çok sinirli ve gerginim

0|3
1969

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 69

• Insan esine gerizeklai demez... hadi dedin diyelim... burada teselli ariyorum diye evli bir kadin diyemez...

Bu senin karaktersiz ve aldatmaya meyilli oldugunu gosterir..

1|0
    0|0
  • Kocan harbiden canım.

0|0
    0|0
  • Eşine canım deme kardeşim üzülürsün sonra teselliyi yanlış yerde arıyorsun sinirini yatistirmaz burda kimse hoplatir daha çok sinir ederler seni en fazla iyi gibi gelirler sana sonra görürsün gerçek yüzlerini üzülme düzelir geçer elbet alttan almayı dene ya da eşin ile konuş seni sinir eden zoruna giden ne varsa birlikte konuşun tartışın gerkirse ortayı bulun varsa hatan özür dile yoksa o özür dilesin sorun her neyse çözülür ama burda değil kardeşim

0|0
    0|0
  • Bence git uyu sakinlesirsin

0|0
    0|0
  • yanlış yapıyorsun..

2|0
    0|0
  • Evliliğin tadı tuzu derler ;)

1|0
    0|0
  • Nasıl bir teselli arıyorsun? Konuşmak mı , yoksa?

0|0
    0|0
  • Sayginin bittigi bir iliskide baska birsey bulamazsin.. :/

0|0
    0|0
  • Verecek gibi bir halin var

0|0
    0|0
  • Kocanın yanına git sorunu konuşarak çözebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Doğal şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • Bir çok insan vardır.

0|0
    0|0
  • maşallah bir kavgayla g*zekali olmuş adam üstüne teselli aramak için böyle bir yerdesin bence yanlış zamanda yanliş yerdesin

1|0
    0|0
  • Alttan al kardeş böyle geçim olmaz

1|0
    0|0
  • Evliklerde tartışma olur elbet ama teselliyi dışarda yani sanalda aramak yanlış ve etik değil

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun.

1|0
    0|0
  • Kevase.

0|0
    0|0
  • bence burda arama teselliyi git kocanın kafasını kır, ama teselliyi kesinlikle bu gibi yerlerde arama

0|0
    0|0
  • Kac yıllık kocanın sonduremedigi ateşi biz mi sondureyim.. git uyandir adamı konuş derdin neyse

0|0
    0|0
  • Sitedeki bir abazayla aldatta aklı başına gelsin

0|0
    0|0
    • Müstehak ona

• Aralarındaki tartışmanın boyutunu anlamadan ön yargılı konuşmamak gerekir 2 dakka çocuğa bakmadı diye illaki aldatmakmı gerekir her evlilikte bazen haklı bazende gereksiz incir çekirdeğini doldurmayacak şeylerden bile tartışma çıkabiliyor

• Erkekler Devam
    49

Kızlar Ne Diyor 19

• Sen her kavga ettiginizde soluğu bir yerde alıyorsan teselliyi başka yerde ariyorsan işin yaş. Git otur eşinle konuş dinleyin birbirnizi öpüşün koklaşınn barışın...

1|1
    0|0
  • Kocası karısına her gün bağırıyormuş. Karısı ses çıkarmayınca kocası ondan sormak istemiş. Neden ben bağırdığımda hiç birşey demiyorsun demiş. Karısı sen bana bağırdığında gidip lavaboları temizliyorum demiş. Kocası ee bu nasıl yatıştıryor dediğinde lavaboyu senin diş fırçanla yıkıyorum demiş lol
    Sende öyle yap

2|0
    0|0
  • öcelikle senin kocana canım demen cok yanlış evlilik saygı ve sevgiyle oluşan bşy nolursa olsun kadın kocasına kavga da bunları demesi yanlış cocuga bak demişsin sanırım bakmamış normal cogu erkek bunu yapar senin sinirini ne burda pek cözmüş degilim erkek bu tabiki ortak olan bşy ama annesin sen kocan işte calışırken seni cagıramaz cünkü o onun görevi cocukta senin bakması lazım ama yapmamış olabilir erkek yani tek bakmayan o degil boşanmak dogru demişsin buda yanlış yuva kurmasaydın ilk kavga da bunu diyemezsin ki hemde gelip başka erkeklerle konuşuyosun biri demiş aldat sen müsteah ona demişsin aldatmaz günah ayıp veda cocuguna yazık buna katılmanda yanlış ben bu yaşta bunları biliyorum ama sen bilmiyosan ve burda evli olup erkeklerle konuşuyosan şu an ayıp senin yaptıgında yanlış git kocana sarıl erkegi toparlayan bir kadındır kavagyı alttan alan sen olucaksın ben kocanda yanlış görmeddim ama sende cok gördüm bu bı namahrem bı aile bunu ortaya sacma seni sakin tutan da kocandır başka erkek degil ya da başka kadın sarıl uyu kocan sana sahip tek kişidir ne annen baban nede cocugun cıkar istersen bana hakaret et küfür et ama dediklerim dogru ve düşüncem bu saygı sevgi aşkı huzuru getirir huzurda mutlu yuva sen kocana 1 adım gitsen o 10 adım gelir

0|0
    0|0
  • sakin ol... ve hata yapma

0|0
    0|0
  • takma kafana ya.

0|0
    0|0
  • Olur öyle arada da g*rizekalı demenden anlaşılıyor ki saygıda kalmamış aranızda

0|0
    0|0
  • Dikkat et de yarın bir gün o da teselliyi başka yerlerde aramasın

2|0
    0|0
  • nıye tartıstınız :(

0|0
    0|0
    • Çocuğa bak dedim 2 dk bakamadı

• Aferim doğru yoldasin oda takilisin sitelere 😂

0|0
    0|0
  • En güzel teselliyi eşin verecek alttan alarak güzelce neden tartıştığınızı düşünün bence

0|0
    0|0
    • Gitti yattı

• O zaman en güzel teselliyi kendinde ver ayna da konuş boşver takma onun umrunda değildir biz kadınlar aşırı ince düşünceli olduğumuzdan böyle oluyoruz

• Teselliyi yanlis yerde ariyorsun ablacim

0|0
    0|0
  • tam yerine gelmissin 😂

0|0
    0|0
  • Yanlış yapıyorsun bence.

1|0
    0|0
  • Git yasin oku

0|0
    0|0
  • Ayyy evliliğin tuzu biberi kavga canım

0|0
    0|0
  • kocana gerızekalı demen hos degıl

0|0
    0|0
  • Guzel bir banyo et rahatlarsın emin ol

0|0
    0|0
  • o da teselliyi baskalarinda buluyordur. Bence hemen ona git ve aray isit.

0|0
    0|0
  • Sakin ol desem kızmazsın bana da değil mi?🙄

0|0
    0|0
Yükleniyor...