Toplu taşıma araçlarında ayakta kalınca tutacak bir yer bulamayınca ne yaparsınız?

Bence mantıklı :) Bundan sonra pompayla gezelim :)
Toplu taşıma araçlarında ayakta kalınca tutacak bir yer bulamayınca ne yaparsınız ?

0|0
3019

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 30

• Demek ki çok kalabalık demektir. Yani dusme ihtimali pek olmaz😂Yine de dengede kalmak için ayakları hafif ayırmak gerek

0|2
    0|0
  • Hemen bir yakışıklının koluna giriyorum

0|1
    0|0
    • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😃

• Bilmem ben ne kadar geç kalsam da binmiyorum o kadar dolu olana

0|0
    0|0
  • Arkadaşım yanımdaysa ona tutunurum. Oda olmadı kolumu kaldırır o demir borulara tutunurum.

0|0
    0|0
  • hayatta kalmaya çalışıyorum. (Allahım nolur şu insin de bende tutunayım nolur)

0|1
    0|0
  • Boyum çok kısa olduğundan yukarılara yetişemiyorum 😂 Bu yüzden yanımdakilerden kenardan tutunabilir miyim diye rica ediyorum 🙄😂😂

0|0
    0|0
  • KaIabaIık oIacağı saatIerde bir kaç durak yürüyorum :) böylece yer oIuyor :) buna vaktim olmayınca da kankama tutunuyorun

0|0
    0|0
  • cidden mantıklıymış ya
    ahaha 😂😂

0|0
    0|0
  • Cama tutunurum napıyım

0|0
    0|0
  • Yanimdaki bayansa ona tutunurum😀😀😀

0|0
    0|0
  • Birinden tutunmak için o kişiden izin istiyorum.

#KeyifliPaylasimlar

0|0
    0|0
  • Uzun zaman olsu binmeyeli yarin hastahaneye giderken arabayla değilde Minibüs ya da otobüs ile gitmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ya hahahah iyimis bazen zor oluyor cidden ya tutanacak yer bulması zaten kalabalıksa dusme ihtimaln yok da milleti rahatsz edebiliyorsn :)

0|0
    0|0
  • Ayakta kalmıyorum genelde

0|0
    0|0
  • Tutunmuyorum. O kadar dolu otobüste düşme ihtimalim yok zaten...
    Gerçi ben genelde boş yer buluyorum

0|0
    0|0
  • O kadar kalabalıksa tutunmayıveriyorum zaten düşükmüyor

0|0
    0|0
  • çok iyi ya

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum hiç binmedim

0|0
    0|0
  • Yanımdakine tutunurum sanırım :D

0|0
    0|0
  • Kızlara tutunurum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    10

Erkekler Ne Diyor 19

• Tutunmuş gibi yaparım.. Yalnız kadina değmemek için çaba sarf ederken başka bir kadınin bana götü. ü dayaması, benim kadına gösterdigim saygınin bana gösterilmemesi sinir ediyor.
    .. bile isteye hem de. Öyle kalabalıktandır demesin kimse. Bir iki değersin de tüm yolu dayayarak gitmez kimsr. Ses etsem rencide olacak herkes içinde o da bana yakışmaz..

1|1
    0|0
  • Tutunmam, bir yere yaslanarak yolculuğa devam ederim. Çoğu halk otobüsünde 100 kişilik demesine rağmen 80 kişiye izin var. Ama 130 a kadar zorlayan gördüm.

0|1
    0|0
  • yanlış anlarlar :D

0|0
    0|0
  • toplu taşıma kullanmıyorum..
    ama fikir güzel..
    herkes kendi pompasını tutsun..

1|0
    0|0
  • Toplu taşımayı kullanmayayı uzun süre oldu.

0|0
    0|0
  • Çok şükür ki toplu taşıma aracı kullanmıyorum

0|0
    1|0
  • Siz daha bizim burdaki kampüs otobüslerini görmemişissiniz 😂

0|0
    0|0
  • Bulurum bir yer

0|0
    0|0
  • Direk bir yere yapisirim

0|0
    0|0
  • @Sağlıklı_küfür3 ne iyi ya ayakta kalıyoz

0|0
    0|0
  • koltukalara tutunurrum

0|0
    0|0
  • Ben direk boruyu tutuyorum yukardaki 1.96 boyum bar bazen kafam tavana çarpıyor sjsbdh

0|0
    0|0
  • Gif açılmıyo

0|0
    0|0
  • Daha önce başıma gelmedi ciddi bir sorun gelmedi ama daha ciddi si bir kere kızın üzerine düşmüştüm rezil oldum benle birlikle 1 2 kişi daha düştü

0|0
    0|0
  • Zeki insanlar da ben şemsiye den yardım alıyorum yazın pek binmem toplu taşıma araçlarına zaten

0|0
    0|0
  • boyum 1.90 cm öyle bir sıkıntım yok gerekirse tavan havalandırması kulbuna da tutunurum sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • İyi fikirler, yokluktan çıkıyor!

0|0
    0|0
  • Toplu taşıma sorusu güzel.
    Ben Muğla'da yaşıyorum dün otobüse bindim ayakta gittim , önüme 17 yaşında falan liseli bir kız geldi kendimi zor tuttum çünkü mini etek giymiş kalçası tam penisime geldik otobüs sallanırken dayadım kıza , ses çıkarmadi tepkisiz kaldı...

0|0
    0|0
  • mecbur dengede durmaya çalışırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...