Bana içinde bulunduğumuz dünyanın 1 tane güzel yönünü söyleyin desem ne derdiniz?

Bana içinde bulunduğumuz dünyanın 1 tane güzel yönünü söyleyin desem ne derdiniz? Sizce bu dünyanın güzel yönü ne? En memnun olduğunuz ve söyleyebileceğiniz bu yön nedir? Ben düşündüm düşündüm bulamadım. Sevdiklerimizin yanında olması dışında..

Bana içinde bulunduğumuz dünyanın 1 tane güzel yönünü söyleyin desem ne derdiniz?

0|0
3123

En İyi Kız Görüşü

• Her şeye rağmen merak uyandıran yönleri var.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların dünyaya yaptıkları hariç her şey. Dünyanın kendisi çok güzel bence. Karamsarsanız bir tane de olsa bulabilirsiniz. "Dünyanın en güzel yanı dünyadan ayrılması" dersiniz çok kötümser değilseniz astronot, iyice karamsarsanız mefta olursunuz. Ama bu dünya iyi insanlarıyla güzel. Ne tarafından baktığınıza bağlı.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 30

Erkekler Ne Diyor 22

• Ailem derim.

0|0
    0|0
  • Şişman kediler

0|0
    0|0
  • Sen bakmayı bılmıyorsun Dostum ;) Günes Ay yıldız Denız oksıjen ruzgar agac cıcek bıtkı örtusu nehırler göller ırmaklar dereler cılek uzum elma armut muz portakal mandalın dunyanın guzellıklerı saymakla bıtmez ;) sen aklından cıkar kahbelerı hırsızları katıllerı sapıkları bak baklım dunya nasıl bıyermıs :D

0|0
    0|0
  • Sevilme ihtimalin

0|0
    0|0
  • hayvanlar hala yer yüzünde. dd

0|0
    0|0
  • Dönmesi

0|0
    0|0
  • Bir tane ile yetinemem ama bir tane ise allahın sanatını görmek cennet bahçesinden indirilen süt zeytin ve meyvalar daha da saymak istesemde allahın bizim görmemizi istediği düsünmemizi istediği sanatı yoksa ağaçmıs kumsalmıs dağmıs napim bu dünyalı dünyalı bakmaktansa kör olmayı tercih ederim allahın sanatını görmediğimden sonra bu göz bana haram ama allahın sanatını göruyorsam bu gözler ile o zaman sorun yok

0|0
    0|0
  • Camiler ve ezan sesi bunlardan daha güzel bisi olamaz

1|0
    0|0
  • Ben varım ben. İçinde ben varsam her yer güzeldir.

0|1
    0|0
  • hani hep o şikayet ettiğin, sövdüğün insanlar var ya heh insanlar ölüyor :l

0|0
    0|0
  • güzel insanlar hala var.

0|0
    1|0
  • Rekabet

0|0
    0|0
  • Mikasa :D