Hiç görmediğiniz, hatta sesini duymadığınız birini sevebilirmisiniz? Ona verdiğiniz değer, sağlam olur mu?

Sanal alemin temel özelliği görmeden değer vermek.! Sizce bu ne kadar mantıklı. ? Görmediğiniz birine yakınlık hissedermisiniz?

Güncellemeler:
Konu "AŞK" değil kesinlikle... Yani burada hepimiz arkadaş oluyoruz, bir şekilde değer vermezsek konuşmayız demi. Sorum bu?

2|3
1620

En İyi Erkek Görüşü

• ya sanal aşk güzeldir bir insanı tipi için filan degil o oldugu için seversin ve kimse fark etmez ama karşı tarafı analiz edersen kalp ini cok iyi tanırsın realde bunu anlamayazsın 2 yüzlü insanlarımız cok sanal aşk ı yapan bilen insan cok mutlu olur ama yapamayan cok sürünür :)

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Deger vermissem tanismaya degerdir. Tanismissam da deger verdigim icindir.. gormeden yuzyuze gelmeden ve zaman icinde tanimadan yeterince saglam yani guvenilir olmaz hic birsey

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Aşk görsel bir duygu değil bence insan gördüğü kişiden hoşlanabilir görüşmeye devam ettikçe karakter ve kişilik ortaya çıktıkça ya aşık olur ya da nefret tiksinti v. b. duygular ortaya çıkar bu duygular görmeden de ortaya çıkar burda bile soru görüş mesaj derken aşık olabilirsin bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum

1|0
    0|0
    • Benim görüşüm aynı duyguların hepsi için geçerli ben aşkı örnek verdim dostluk arkadaşlık bunların hepsi insanlar birbirlerini anıdıkça olacak şeyler yazarak ya da görüşerek fark etmez

• Kaybedeceğin şeyin büyüklüğü kadar mantıksız ancak.

1|0
    0|0
  • görmeden değer vermek..
    yani mümkündür..
    ama sağlam olur mu
    bilemiyorum

1|0
    0|0
  • Sevebilirim, sevdim. Gönül bağı, bu tarifi biraz zor. Sağlam değer verdim, yürekten de sevdiğimi hissetmiştim ama değmedi, haketmedi.

1|0
    0|0
  • Aşk olarak hayır diğer türlü arkadaşlık neden olmasın

1|0
    0|0
  • hayır..
    saçmalık bu..

1|0
    0|0
  • seve bilirim

1|0
    0|0
  • demedinmi ben seni görmeden sevdim demedinmi 😢

1|0
    0|0
  • Saģlam olmaz.

1|0
    0|0
  • Sanmam

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Sevdim. Görmeden sevmek. Evet bu bana daha anlamli geliyor.

1|0
    0|0
  • Sevemem

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Sevmiştim duygu konusunda acemiyim

1|0
    0|0
  • Gördüm ama sesini duymadım aşığım ona

1|0
    0|0
  • güvenebilirsin hoşlanabilirsin ama bunlar ne kadar mantıklı tartışılır sonuçta hiç görmediğin biri

1|0
    0|0
  • Şimdiki aklımla asla...

0|0
    0|0
  • Hayır sevemem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kalplerin anahtarı Allah'ın elinde , O açmışsa kilidi görmesen ne , duymasan ne kuzu. Ruhlar sever birbirini bedenler değil ki :-)

1|0
    0|0
  • Sevdim fake çıktı
    Hayat böyle acımasız fjxhdhs sevmeyin ula sevmeyin bok mu var

1|1
    0|0
  • Sevgimiz her türlü sağlam

1|0
    0|0
  • Hayir.

1|0
    0|0
  • Sevebilirim ❤
    Sevmeyi geç beklicem 😇

1|1
    0|1
  • Olmuştum 3 sene önce. O zaman ilişki deneyimim yok tabi toydum. cok şey kattı bana o şey.
    Sanaldan uzakddurulması gerek bence.
    Ama asla sa demeyin Sanaldan sevgili mi olur diye ben büyük konuşmuştum

1|1
    0|0
  • hayır

1|1
    0|0
  • Çok saçma görmediğim birine değer vermem düşünceleri kötü kendisi klavyede iyi düşünceli biri olabilir

1|0
    0|0
  • Olur mumkundur

1|0
    0|0
  • Sevmiştim bir zamanlar

1|0
    0|0
  • Olur. O kadar sağlam olur ki seneler geçse de herkes rahatlıkla silinebilirken ona dair herşey kafamda olur.

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Kulağa mantıksız hatta dünyanın en saçma şeyi gibi geliyor ama ne bileyim bu daha çok insanların samimiyetiyle ilgili biraz Ne kadar samimi olunursa arada ki bağ da o kadar güçlü olabilir

1|0
    0|0
  • Sevemem

1|0
    0|0
  • Olmaz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...