Evlatlık olduğunuzu öğrenseniz nasıl bir tepki verirsiniz?

Ben şoka girip tüm evi tarardım muhtemelen. 😄 Ağır bir durum.

0|1
4064

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben evlatligim ve evlatlik oldugumu ogrendigimde kimse bir repki vernedim anne babama iyiki varsiniz dedim 8 yasindaydim siz olmasaydiniz cocukesirgemede buyuk hep eksik olucaktim siz beni dovurmasanizda annem babamsiniz dedim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 63

• Öyle bir durumun içinde olmadıkları için kafasna göre yorum yapıyor insanlar öğrenince ilk baş tepki veremiyorsun doğuran değil büyüten ailen nitekim gidip görüştüm büyüyünce göstericez gibi bir salakça söz verilmiş bir daha da görüşmedim aramayın dedim kendi bir hayatım olmuş sonuçta kendimi karmaşaya sokamazdım bir gün tesadüfü olarak gerçek kuzeninle tanıştım insan hissediyor yahu değişikmo gündem sonra şu an ki akrabalarim hep bir uzak geldi fakat yine o aile görüşmüyorum o aile çünkü fazlası olamaz benim için zor biraz da bakarsan bazen düşündürüyor evlatlık olmasam daha mı başka hayatım olurdu hiç tanımaya ihtimal olmayan insanlar şu an yakın arkadaşm diyorum değişik bir durum yani en iyi düşünmemek oluyor 😬

1|0
    0|0
  • Daha zengini bulamamismi beni arayin zengin aileden mi gelmisim miras var mı hemen arastirin soyleyin 😂

0|0
    0|0
  • Evlatlık alacak olsalar daha yüksek kriterli olan birini alırlardı yani en azından ben öyle yapardım yok yok kesin bilgi.

0|0
    0|0
  • :D Sıkıntı olmaz zaten alışığım ama evlatlık değilim.

0|0
    0|0
  • Bir tepki vermem kız ayool

0|0
    0|0
  • Önemli olan yaşanmışlıklar. Beni evlat alan aileye sevgim saygım devam eder. Ama gerçek ailemle de tanışmak isterim.

0|0
    0|0
  • Şaşkınlığımı gizleyemezdim.

0|0
    0|0
  • Ögrensem ne yapcamki?
    O ailenin benimle nasil igilendigini düsünürdüm.. ona göre memnuniyetimi dile getirirdim
    Eskisi gibi devam ederdim.. cünkü en önemlisi dogurmak degil bakip büyütüp ögretmek

0|0
    0|0
  • kötü hissederdim..
    ama bu zamana kadar yaptıkları içinde şuanki anne babamı daha çok severdim..
    ve gerçek ailemi bulmak için de herşeyi yapardım..

0|0
    0|0
  • sonunda söylediler der mutlu olurum yoluma bakarım :)

0|0
    0|0
  • Bu yasa kadar getirmişler olan olmuş der yoluma bakardim

0|0
    0|0
  • Şaşırmazdım.

0|0
    0|0
  • Tepki vermem

0|0
    0|0
  • yani beynimden vurulmuşa dönerdim

0|0
    0|0
  • Üzülürüm ama bana bukadar bakan aileme de isyan etmem onlar iyisi kotusu ile aile olmus koruyup kollamislar beni

0|0
    0|0
  • Nerden çaldiniz lan beni

0|0
    0|0
  • Iyi aileye dusmusum la derim

0|0
    0|0
  • Sevinirim iki ailem var iste ne güzel. Birinden kovulsam digerine giderim.

0|0
    0|0
  • Yeni aile zengin mi?

0|0
    0|0
  • Derin bir ohh çekip çok şükür derim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    43

Kızlar Ne Diyor 39

• Evlatlık çıkarsam şaşırmam. Bu kadar eziyetin bir sebebi varmis derim

0|0
    0|0
  • Şaşkınlık ve hüzün illa ki olurdu.
    Ayrıca bir yönden bu duruma çok sevinebilirdim.

0|0
    0|0
  • Sinirlenmem. İyi ki beni bu anne baba evlatlık almış diye sevinirim. Ve öz olmadığım halde bu kadar sevdikleri için onlara minnet duyarım.

#KeyifliPaylasimlar

0|0
    0|0
  • Biraz üzülürdüm önce tabi ama sonuçta bana öz evlatları gibi bakip büyüten insan gerçekten benim annem babamdir. Asla onlara kızamam ve aramı bozmam. O kadar emekleri var üzerjmde sonuçta

0|0
    0|0
  • sinir krizleri geçirirdim. 1 hafta atlatamazdm bu şoku.

0|0
    0|0
  • Bundan şüphe edip dna testi yaptırdım ama hayır, gerçekten de gerçek annemmiş.

0|0
    0|0
  • Bir şey değişmezdi benim için, sonuçta baktılar büyüttüler yuva verdiler okuttular vs, insanların yaptıkları yapmadıklarından önemlidir bazen

0|0
    0|0
  • Emin olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Oh be iyiki bunlarla bir kan bagim yokmus derim

0|0
    0|0
  • Babama o kadar benziyorum ki imkansız derim önce. sonra da test yaptırırım

0|0
    0|0
  • hiç tepki vermem , bana ne güzel bakmışlar kendi annem babam gibi helal olsun hiç hissetmedim derim

0|0
    0|0
  • Imkansiz

0|0
    0|0
  • Sevinirdim heralde :D

0|0
    0|0
  • Bilemedim ki şimdi

0|0
    0|0
  • Evden ayrılırım

0|0
    0|0
  • Beni neden sevdiniz

0|0
    0|0
  • Biliyordum zaten

0|0
    0|0
  • Bana bakmayıp evlatlık vericek kişileri arayacak halim yok. Hiçbirşey yapmazdım

0|0
    0|0
  • Üzülürdüm daha çok severdim daha sonra

0|0
    0|0
  • tesekkür edip sarılırdım o kadar bakmıslar ayol sjdfhsg

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    19
Yükleniyor...