Sanal ortam yalanlar üstüne mi kurulu?

En basit örnek fazlasıyla sahte ve çalıntı fotoğraflar ile profil oluşturup insanları kandırmaya çalışıyorlar.
Sizce sanal ortam yalanlar üstüne mi kurulu?Bunun dışında evli olan ancak flört etmek için bekar olduğunu iddaa eden kişi sayısı burada bile çok fazla.

#Rebirth

4|2
4220

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Olduklarından çok olmak istediklerini yazanlar ağırlıklı. Bu da özgüven eksikliği ve kendini gerçekleştirememe problemlerine dayanıyor. Ağırlıklı olarak yalan bir ortam evet.

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 41

• Yani bu sitede tanıştığım 1 kız tamamen dürüsttü. Başka bir sanal ortamda tanıştığım 1 erkek dürüsttü. İkisini de çok severim. Bunun haricinde evet sanal yalanlarla doludur ve bunun üstüne kuruludur.

O evli hatunlar da zaten bomba. Flört ederler. Flört ettiği insanları korumak istiyoruz sonuçta, onlar da bizim arkadaşımız. Yok abi, çekiyor fişini. Ya hu evlisin zaten bırak hakkımıza girme. Ama yoook.

1|2
    0|0
  • Genel olarak evet.

0|1
    0|0
  • Kendi fotoğrafına filtre, makyaj, photoshop uygulaması yapıp sosyal medyada insanlar acımasızca birbirinin fiziksel özelliklerini eleştiriyor diye kendini , kendince mükemmel görüntü kalıbına sokanlar da var fake fotoğraf koyanlar da ama koyanların hepsi de adam mı düşürmek için koyuyor hayır tabi ki, kendini koymaz selena gomezi, rihanna yı, mankeni, oyuncuyu koyar seviyordur kendi yerine onları koyar. Millet de tanır ünlü olduklarını ama ünlü olmayan kişilerin fotoğraflarını koymak amaç ne olursa olsun hırsızlık, taciz ve suçtur bence.

1|1
    0|0
  • Evli olup bekarım diyen cooook feke fotografta cabası boşverelim kendi oyun alanlarında takılsınlar kafalarına göre

0|1
    0|0
  • Evet..

1|1
    0|0
  • Evet yalan dolan

0|1
    0|0
  • geneli öyle

0|1
    0|0
  • Aynen yalan
    Ben aslında erkekim cnndh

0|1
    0|0
  • Yalan üstüne reel hayatı da bu şekilde. Sanal bence bir sahne perde hiç bir zaman açılmıyor ama oyunlar devam ediyor. Bazen alkış duyuluyor bazen ıslık çalıyor.

0|1
    0|0
  • Sahte fotoğraflar, sahte bilgiler, sahte düşünceler.. Ne yazık ki her şey yalan

0|1
    0|0
  • Evet öyle. Geç de olsa bunu anladım

0|1
    0|0
  • Sanal ortamda kimse samimi gelmiyor bana..

0|1
    0|0
  • Hic unutmuyorm geçen bir kızla msjlastm adım eda dedi 1 hafta sonra mesaj attm nasılsın diye beni tanımadı adım defne dedi şimdi gelde insanlara güven!

0|1
    0|0
  • Çoğunluk yalan söylüyor nedense. Bir kişiyiçok beğeniyorum oda benim #kankim

0|1
    0|0
  • profilim yok ama orjinim

0|1
    0|0
  • Herkes yalancı.

0|1
    0|0
  • hepsi sahtekar

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Biraz oyle

0|1
    0|0
  • evet mesela harun abilerde var

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    21

Erkekler Ne Diyor 19

• Durust insanlarda var ama fakeler daha cok haklisin kankam. Evliler bekarlardan daha fena iki arkadasim evlendi 1 sene sonra sapiga bagladilar. Laf deyince evlen seni de gorcez aslan diyolar.

0|1
    0|0
  • Tıpkı gerçek dünya yalanlar üstüne kurulu olduğu gibi sanalda öyle.

0|1
    0|0
  • Yalanda var gercekte yalan daha cok

0|1
    0|0
  • Aynen. Evli biriyle sohbetim oldu burda biriyle.

0|1
    0|0
  • olmak istediği kişi oluyor çoğu kişi..
    hayallerini, sanal ortamda yaşıyor..

1|1
    0|0
  • Dünyadaki bütün herkesin hayatında yalanlarda var gerçeklerle
    bunu sanala indirgemek bence saçma
    ha burada insanlar birazcık fazla rahat
    hepsi bu

1|0
    0|0
    • Ben rahatlıktan bahsetmedim yalanlarla milleti kandıran insanlardan bahsettim

• yalan söyleme konusunda rahat cümlesini anlayabileceğini ummuştum oysaki anlamamışşın sağlık olsun:)

• öyle bir algı var

0|1
    0|0
  • sanki gerçekte dürüstlerde

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Aptallar

0|1
    0|0
  • Evet lanet olası yalanlar üzerine kurulu..

0|1
    0|0
  • Hep fake hep filtreli pozlar

0|1
    0|0
  • Evet. vitrinde (sanalda) ışıl ışıl herkes. Gerçekte b*k götürüyor

1|1
    0|0
  • Millet deli deli

0|1
    0|0
  • yepp

0|1
    0|0
  • Çok fazla yalan demek sanal

1|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Herkes belli bir şeyin altına gizlenmiş.

0|1
    0|0
  • sanal ortamda fake sayısı cok fazla bu sitede instagramda güzel kızlarının fotosunu kullananlara seslnıyorum ben sızın a... :D

0|1
    1|0
Yükleniyor... ;