Eşiniz annenize "anne" demese bunu sorun eder miydiniz?

Ben erkek olsam etmezdim belki benimseyememiş olabilir diye düşünürdüm 😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒Eşiniz annenize "anne" demese bunu sorun eder miydiniz??

0|7
5885

En İyi Erkek Görüşü

• Ederdim tabii ki. Anne demeyecekte ne diyecek? Yahu sevmek zorunda flnda degil ama en azindan benim icin soylesin. Anne demekte ne var yani. Bunu sen bile dersin sevdigin bir teyzeye.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 84

• Ne ekerse onu bicer, benimle evlendiyse onunda anne babasi odur, yeni gelin simarikligi hep bunlar, yok isinamadim yok anne baba diyememmis bilmem neymis... bende bayramda seyranda gitmem el opmeye o zaman bende onun ailesini ailemden biri olarak saymam nasil fikir? Boyle sacmaliklar sadece aranizi acmaya birbirinizden sogumaya vesile olur

1|0
    0|0
  • Etmezdim neden edeyim öz kızı değil ki :D Birde kime Anne diyecek bende anne yok ki ben Sultan bilmem ne derim :D

1|0
    0|0
  • Demesi için zaman tanırım

1|0
    0|0
  • Ya niye diyemiyorlar ki. Asıl annen ile yer değiştirmiyor sonuç olarak. Yok alışma safası da bilmem ne. Neyine alışcan bunun. Altı üstü ağzından 4 harf çıkacak. Bu kadar zor olmamalı. Görende atomu parçalayacak sanır.

1|0
    0|0
  • Yahu anne diyipte saman altından ne su yürütenler var... Saygılı olacak, adam olacak.

2|0
    0|0
  • Herkesin annesine olan bağlılığı farklıdır. Demek zorunda değil.

1|0
    0|0
  • ben derim o demese de kendi kararı baskı yapmam gönül de koymam

3|0
    0|0
  • mk anne lan o :D bende onun annesine anne diyip saygı göstermem o nasıl davranırsa bnede kısasa kısas yaparım annesiyle ama öyle bişey olcagını sanmam :D gelecekde hatunum saygıda ksur etmez anneme çünkü annem anlaşılmicak kadın değil

1|0
    0|0
  • Ederim, Anne demesini ve kaynaşmasını isterdim

2|1
    0|0
  • Herkes diğerinin anne babasına anne baba demelidir. Eşimizi seviyorsak anne babasına gereken nezaketi göstermeliyiz.

1|0
    0|0
  • Valla ben de kaynana aday adayıma nasıl anne diyeceğim diye düşünüyorum şimdiden sağol aklıma getirdiğin için😃😃

1|0
    0|0
  • Öyle birseyi ben kabul etmem doğruluk kişiden kişiye değişir ve buda benim dogrum kendi annesinden ayirmamali

1|0
    0|0
  • Bence kayınvalide bile dememeli

1|0
    0|0
  • Ben demesini isterim. İlk başlarda alışma evresi için annemle konuşup zamanla olabileceğini konuşup ikna edip baskı yapmasını engeller anne dediği günü beklerdim. Ben ondan önce annesine anne derdim herhalde :)

1|0
    0|0
  • ben sorun etmezsem annem sorun eder. ismi ile hitap edecek hali yok. resmi davranıp sonuna hanım ya da bey getirmesindense anneme babama anne ve baba diye hitap etmesini yeğlerim. ayrıca o sorun etmezse ben de hiç sorun etmem. herşey karşılıklı.

1|0
    0|0
  • Saçmalık bizde evin kızı gibi olur böyle samimi olamaz hep dışarıdan biri imiş gibi hisseder ben fazlalık hissettirtmemek için kabul etmezdim.

0|0
    0|0
  • anneme saygıdan demesini isterdim.

1|0
    0|0
  • Ailede bulunan hıyerarsık duzene herkes uymalıdır bence

1|0
    0|0
  • ben sorun ederim annem kaynanalık nedir bilmeyen bir kadın. en azından yaşına hürmeten demesini beklerim.

1|0
    0|0
  • Ben kayananama hiç anne diyemdeim hep validanım diye hitap ettim.. Çünkü baştan bana hep sert çıktığı için.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    64

Kızlar Ne Diyor 57

• Bende onun annesine demem bu kadar basit

1|0
    0|0
  • Tabiki etmem bende anne diyemem Zaten bana o kadar yapmacık geliyor ki o kelime başkasına kullanıldığı an teyze demeyi tercih ederim..

1|0
    0|0
  • sorun

1|0
    0|0
  • etmem kesinlikle..

1|0
    0|0
  • Diyecek

1|0
    0|0
  • Tabii ki ederim. O kim köpek?

1|0
    0|0
  • hayir sorun etmem, sonucta onun bir annesi var anne demek zorunda degil
    #cileküzgün

1|0
    0|0
  • cok sükür öyle bir sorunumuz yok, ama demese sorun olur herhalde
    iki tarafta demeli cünkü

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • etmezdim

1|0
    0|1
  • Aman nerde görülmüş bu? Gavur adeti gibi, sevse de sevmese de Annem anası babam babası ve öyle hitab etmeli, etmiyorsa demek ki Ben de olmam

1|0
    0|0
  • O benim anneme anne demez ise bende onun annesine anne demem. Zaten isimle hitap edip sonuna anne takısı koymak daha mantıklı. Sonuç olarak herkesin bir annesi ve bir babası var. Örneğin eşimin annesinin adı emel ise emel anne demek mantıklı.

0|0
    0|0
  • Ederim annesi oluyor artık demeli

1|0
    0|0
  • Sorun etmem

1|0
    0|0
  • ederim

1|1
    0|0
  • Sorun etmem çünkü ben de onun annesine anne diyemem

1|0
    0|0
  • Peki ne dıyecek... teyze mı? Demıyecekse sussun mumkunse hıc konusmasın..

1|0
    0|0
  • Diyecek

1|0
    0|0
  • Demek zorunda değil

1|0
    0|1
  • Kadın o kadar doğurmuş büyütmüş bide üstüne üstlük sana vermiş daha ne yapsın kadın be tabi diceksin anne

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    37
Yükleniyor...